StockNews.com پوشش عمومی بانکورپ کارولینای شمالی (NASDAQ:PEBK) را آغاز کرد – Big 24 NewsStockNews.com پوشش سهام را آغاز کرده است Peoples Bancorp کارولینای شمالی (NASDAQ:PEBK – نامگذاری دریافت شده) در یادداشت تحقیقاتی که صبح سه شنبه برای سرمایه گذاران صادر شد. کارگزاری رتبه خرید سهام این بانک را صادر کرد.

بانکورپ مردم کارولینای شمالی عملکرد قیمت

سهام NASDAQ PEBK روز سه شنبه با قیمت ۲۶.۵۰ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۱۴۹.۸۸ میلیون دلار، نسبت PE 11.52 و بتا ۰.۶۶ است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۷۸، نسبت سریع ۰.۸۰ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۱۴ است. Peoples Bancorp در کارولینای شمالی دارای کمترین قیمت در یک سال اخیر ۲۵.۵۰ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۳۰.۰۰ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۶.۸۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۷.۵۵ دلار است.

Peoples Bancorp کارولینای شمالی (NASDAQ:PEBK – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز دوشنبه، ۲۵ جولای اعلام کرد. این بانک درآمد ۰.۵۷ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد. درآمد این شرکت در طول سه ماهه ۱۸.۶۸ میلیون دلار بود. Peoples Bancorp از کارولینای شمالی حاشیه سود خالص ۱۷.۷۹ درصد و بازده سهام ۹.۹۸ درصد ایجاد کرد.

People Bancorp از کارولینای شمالی سود سهام را اعلام می کند

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز چهارشنبه ۱۵ ژوئن پرداخت شده است. روز جمعه، ۳ ژوئن، سود سهام ۰.۱۸ دلار به ازای هر سهم به سهامداران سابقه پرداخت شد. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۲ خرداد می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۷۲ دلار در سال و بازده سود ۲.۷۲٪ است. بانکورپ کارولینای شمالی بازدهی سود سهام ۳۱.۳۰ درصدی دارد.

تجارت داخلی در Peoples Bancorp کارولینای شمالی

در اخبار دیگر، کارگردان جیمز اس. آبرنتی ۴۰۰۰ سهم از سهام را در معامله ای در روز جمعه ۲۰ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶.۳۵ دلار و در مجموع ۱۰۵۴۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۴۶۸۲۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۳۳۷۰۷ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در این لینک موجود است. در اخبار دیگر، کارگردان جیمز اس. آبرنتی ۴۰۰۰ سهم از سهام را در معامله ای در روز جمعه ۲۰ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶.۳۵ دلار و در مجموع ۱۰۵۴۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۴۶۸۲۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۳۳۷۰۷ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین کارگردان جیمز اس. آبرنتی ۱۰۰۰ سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۲ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶.۲۸ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۲۶۲۸۰.۰۰ دلار رساند. پس از این معامله، مدیر اکنون صاحب ۵۵۷۸۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۴۶۵۹۷۷.۲۴ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماه گذشته در مجموع ۱۲۷۰۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۳۳۲۲۶۵ دلار فروخته اند. خودی ها ۱۸.۶۱ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

سرمایه گذاران نهادی نسبت به Peoples Bancorp در کارولینای شمالی خوش بین هستند

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. استریت استریت در سه ماهه اول سهام خود در بانکورپ مردم کارولینای شمالی را ۶.۲ درصد افزایش داد. استیت استریت شرکت مالک است. اکنون ۱۲۳۲۷ سهم از سهام این بانک پس از خرید ۷۲۴ سهم دیگر در این مدت به ارزش ۳۵۴۰۰۰ دلار است. Forthstone LLC دارایی خود در Peoples Bancorp کارولینای شمالی را ۱.۳٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Forthstone LLC اکنون پس از خرید ۳۲۳۴ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۲۵۱,۸۲۸ سهم از سهام بانک به ارزش ۷,۲۲۷,۰۰۰ دلار است. گروه Vanguard سهام خود را در Peoples Bancorp کارولینای شمالی ۲۷.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پیشتاز گروه مالک است. اکنون ۱۵۷ هزار و ۵۰۶ سهم از سهام این بانک پس از خرید ۳۴ هزار و ۱۷۸ سهم دیگر در این مدت، ۴ میلیون و ۵۲۰ هزار دلار ارزش گذاری شده است. Dimensional Fund Advisors LP سهام خود در سهام Peoples Bancorp از کارولینای شمالی را ۰.۹٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Dimensional Fund Advisors LP پس از خرید ۱۴۱۹ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۱۶۳۴۰۸ سهم از سهام بانک به ارزش ۴۶۹۰۰۰۰ دلار است. سرانجام BlackRock Inc. این شرکت سهام خود در Peoples Bancorp کارولینای شمالی را در سه ماهه اول ۴.۷ درصد افزایش داد. بلک راک پس از خرید ۶۰۷ سهم دیگر در این مدت، اکنون دارای ۱۳۴۸۷ سهم از سهام این بانک به ارزش ۳۸۷۰۰۰ دلار است. ۴۹.۰۹ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

درباره Bancorp Peoples در کارولینای شمالی

(رتبه گرفتن)

Peoples Bancorp در کارولینای شمالی، Inc. به عنوان شرکت هلدینگ بانکی Peoples Bank که طیف متنوعی از محصولات و خدمات بانکی تجاری و مصرفی را به افراد و مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد. چک، پس انداز، بازار پول و سپرده های مدت دار را ارائه می دهد. سپرده های مطالبه شده، گواهی سپرده و وجوه قرض گرفته شده.

ادامه مطلب

اخبار و نظرات روزانه Peoples Bancorp کارولینای شمالی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Peoples Bancorp از کارولینای شمالی و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.