Storia de Vita قسمت ۴ (انگ، سوختی که می تواند به گسترش یک بیماری همه گیر کمک کند).


راننده تروترو فریاد زد. “هی از سر راه برواو برای اینکه بازرگانان را از سر راه باز کند، بوق زد.

غذای غنا از برنج پخته شده و لوبیا

این راننده ها تروترو هستندیک رهگذر گفت.

اوه تو از من رد میشیدیگری گفت.

کوجو احساس کرد که یکی او را هل می‌دهد و در حالی که با سرعت در مقابل یک گروه از مردم راه می‌رفت، با کیسه‌ای لاستیکی پر از مواد غذایی به او ضربه زد.

خانم استیونز کوجو را به بازار فرستاد تا اقلامی را که هنگام رفتن به بازار فراموش کرده بود بخرد، بیاورد. با وجود بحران بهداشتی، بازار مثل همیشه شلوغ به نظر می رسید، زیرا تاجران مشغول سفارش دادن کالاهای خود برای جلب توجه خریداران بودند. سر و صدا دیوانه کننده بود، با بلندگوهایی که تقریباً در هر گوشه ای به صدا در می آمدند، و اقلام رنگارنگ فراوانی که می توانستند حتی منظم ترین افراد را برای خرید فوری تکان دهند. بسیاری از مردم هنوز فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کردند و از ماسک استفاده نمی کردند، حتی با وجود اینکه نرخ ابتلا به ویروس کرونا به طور پیوسته در حال افزایش بود.

کوجو می خواست از آنجا خارج شود. او معتقد بود که هر چه بیشتر در آنجا بماند، احتمال اینکه در معرض ویروس کرونا قرار بگیرد بیشتر می‌شود. اگرچه پوشیدن ماسک می‌توانست به نوعی کمک کند، اما او حاضر نبود هیچ شانسی را بپذیرد.

نابین از کوجو می خواهد که واکی خاله نینا را برای او بخرد، اما او مفصل خود را باز نمی کند. بدانید که این پنجمین هفته است که مفصل غذایش را می بندد. “اشتباه چه می تواند باشد،” او فکر کرد.

تصمیم گرفت از تاجری که در نزدیکی غذاخوری بود در مورد عمه نینا سوال کند. او این را برای گفتن داشت:خاله نینا فروش واکی را متوقف کرد زیرا پس از بهبودی از عفونت کرونا، مردم دیگر به غذای او اهمیت نمی دادند. بسیاری از مردم هنگام خرید از آنها می ترسند که آنها نیز بیمار شوندکوجو آهی کشید و به سمت خانه رفت.

ویک کجاست؟نابین گفت: «کوجو چیزهایی را که در مورد عمه نینا شنیده بود تعریف کرد. نابین آهی کشید.

چرا مردم این گونه رفتار می کنند، و اگر بهبود پیدا کنید و استانداردهای ایمنی و بهداشتی برای فروش مواد غذایی را رعایت کنید، چرا باید با شما این گونه رفتار شود؟نبین پرسید.

چه می شود اگر، درست است که ممکن است عفونت را گسترش دهدکوجو پرسید.

چرا مردم به افرادی که از ابتلا به ویروس کرونا بهبود یافته اند انگ می زنند، اگر مادر شما بود خوشحال می شدید؟نبیین گفت.به یاد داشته باشید، مورد افوا، چه می شد اگر ما از آن خجالت می کشیدیمنبین گفت.

وضعیت او متفاوت است، او در غنا نیستکوجو گفت.

خوشحال میشی اگه اون هم مثل خاله نینا اونجا که هست بگذره؟نبیین افزود.

کوجو را امضا کن “من حدس می زنم خوشحال نمی شومکوجو گفت.

او دنبال میکند…

سوال برای امروز

برخی از پیامدهای منفی انگ زدن به افراد مبتلا به عفونت COVID-19 چیست؟

سلب مسئولیتهدف Storia di vita آموزش عمومی در مورد مسائل بهداشتی است. تمامی شخصیت ها، رویدادها و اتفاقات به کار رفته در این داستان تخیلی و زاییده تخیل نویسنده است. هر گونه شباهت به یک فرد واقعی زنده یا مرده یا رویدادهای واقعی کاملا تصادفی است.

توجه: trotro یک سیستم حمل و نقل در غنا است.

Waakye یک غذای محبوب غنا است که با برنج پخته شده و لوبیا درست می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/