Storytimes، کلوپ های کتاب و موارد دیگر در ماه مه – باب خبر


چه راه بهتری برای جشن گرفتن ماه خواندن در سراسر کشور از زمان داستان و کلوپ های کتاب در کتابخانه محلی شما وجود دارد!

زمان داستان را تصور کنید

با ما در کتابخانه سیمور در طول این داستان سرگرم کننده و تعاملی تصور کنید! هر زمان داستان با یک فعالیت عملی دنبال می شود. این برنامه برای سنین ۲ تا ۵ سال طراحی شده است، اما از همه استقبال می شود.

• ۱۱ صبح و ۱ بعد از ظهر دوشنبه، ۲ می: رنگین کمان! بعد از باران همیشه یک رنگین کمان هست! برای یک داستان رنگارنگ به ما بپیوندید! سپس رنگین کمان خود را با استفاده از رنگ های مورد علاقه خود طراحی کنید.

• ساعت ۱۱ صبح و ۱۳ دوشنبه ۹ اردیبهشت: پرندگان پرنده! با این زمان داستانی با مضمون پرنده پرواز کنید! سپس از تخیل خود برای طراحی پرنده خود استفاده کنید!

• ۱۱ صبح و ۱ بعد از ظهر دوشنبه، ۱۶ مه: شادی کنید! با این زمان داستانی با مضمون قورباغه که شامل داستان‌ها، آهنگ‌ها، مسیر موانع پد لیلی و کاردستی است، خوشحال شوید!

• ساعت ۱۱ صبح و ۱۳ دوشنبه ۲۳ اردیبهشت: دوستان باغ! در باغ شما چیست؟ همانطور که گل ها شروع به شکوفه دادن و رشد کردن در بیرون می کنند، در مورد اشکالاتی که ممکن است در طول این داستان سرگرم کننده در باغ خود با آنها روبرو شوید آشنا شوید. سپس یک حلزون پوم پوم احمقانه درست کنید!

مردم هم می خوانند…

برای IMAGINE Storytime ثبت نام الزامی است. برای ثبت نام، لطفا از وب سایت ما به نشانی seymourlibrary.org/programs دیدن کنید.

کلوپ های کتابخوانی کتابخانه

به دنبال خواندن بیشتر در این بهار هستید، اما به حمایت کمی نیاز دارید؟ یک باشگاه کتاب کتابخانه سیمور را امتحان کنید!

در ظهر سه‌شنبه، ۱۰ می، از طریق زوم، «whodunit» را در باشگاه کتاب‌های قهوه و جنایت بدانید. سریال برجسته این ماه سریال الکس دلاور اثر جاناتان کلرمن است. هر کتابی از این مجموعه را برای خواندن انتخاب کنید! برای اطلاعات جلسه، به [email protected] ایمیل بزنید.

با باشگاه کتاب چای و قصه ها در زمان سفر کنید! ظهر سه شنبه ۲۴ اردیبهشت در چمن جلوی کتابخانه به ما بپیوندید. کتاب برجسته “چهار باد” نوشته کریستین هانا است. برای اطلاعات جلسه به [email protected] ایمیل بزنید.جکی کلب

جکی کلب

باشگاه کتاب بیشتر بخوانید، دسته‌هایی را برای حمایت از چالش خواندن کتابخانه انتخاب می‌کند. ساعت ۱۹ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در کتابخانه به ما بپیوندید. موضوع این ماه کتابی با گل روی جلد یا کتابی با رنگ در عنوان است. برای اطلاعات جلسه، به [email protected] ایمیل بزنید.

دوست دارید کمی از همه چیز بخوانید؟ باشگاه کتاب قهوه و مکالمه را امتحان کنید! ساعت ۱۰:۳۰ صبح پنجشنبه، ۲۶ می، در چمن جلوی کتابخانه به ما بپیوندید. کتاب برجسته “سوسک خانم بنسون” نوشته ریچل جویس است. برای اطلاعات جلسه، به [email protected] ایمیل بزنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلوپ های کتاب کتابخانه سیمور، به seymourlibrary.org/for-readers/book-clubs مراجعه کنید.

مه چهارمین رویداد شاد خانوادگی

نیرو در این کتابخانه قوی است! چهارشنبه، ۴ مه، برای رویداد سرگرمی خانوادگی مه چهارم در کتابخانه با فعالیت‌های عملی «خارج از این دنیا» به ما بپیوندید! لطفاً برای جلسه ساعت ۱۶ یا ۶ بعد از ظهر ما در seymourlibrary.org/programs ثبت نام کنید.

چالش‌های Drop-n DIY

آیا ایستگاه Family Space Maker ما را بررسی کرده اید؟ هر هفته یک چالش DIY متفاوت وجود دارد که خانواده ها می توانند با هم ایجاد یا بسازند! در ماه مه، رنگ‌ها، پرندگان، باغ‌ها و موارد دیگر را کاوش خواهیم کرد!

کارگاه های تبارشناسی

کتابخانه سیمور مفتخر است که قسمت‌های بعدی پروژه تاریخ شخصی خود را اعلام کند، برنامه‌ای که ازطریق طرح نجات آمریکا تأمین می‌شود.

کارگاه تبارشناسی آفریقایی-آمریکایی: چه تازه به تحقیق در مورد تاریخچه خانوادگی خود بپردازید و چه در حال انجام تحقیقات تبارشناسی، این فرصتی است که به سوالات فردی شما به طور مفصل توسط دکتر پاسخ داده شود. شلی ویولا مورفی. شرکت کنندگان می توانند به صورت حضوری یا مجازی از طریق زوم از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ پنجشنبه ۵ اردیبهشت شرکت کنند. ظرفیت محدود است و ثبت نام قبلی الزامی است.

مقدمه ای بر آزمایش DNA: چه کسی، چه چیزی، کجا و چرا: در این ارائه مجازی با رنه یاربورو سندرز از ساعت ۶ تا ۷ بعد از ظهر سه شنبه، ۱۷ مه، اصول آزمایش DNA برای تحقیقات تبارشناسی را کشف کنید. ثبت نام قبلی الزامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کارگاه ها، بیوگرافی ارائه دهنده یا ثبت نام، لطفاً به seymourlibrary.org/local-history/exhibits-workshops-lectures/workshops مراجعه کنید.

در تاریخ قدم بزنید

ساخت و ساز لابی کتابخانه در حال انجام است. هنگام برنامه ریزی برای بازدید از کتابخانه، لطفاً به یاد داشته باشید که از ورودی تاریخی جلویی واقع در خیابان Genesee استفاده کنید. برای افرادی که مشکلات حرکتی دارند، اسکان داده خواهد شد. لطفاً قبل از مراجعه به کتابخانه با شماره (۳۱۵) ۲۵۲-۲۵۷۱ تماس بگیرید تا محل اقامت خود را هماهنگ کنید. پیکاپ کناری نیز موجود است. برای اطلاعات بیشتر، به seymourlibrary.org مراجعه کنید.

جکی کلب هماهنگ کننده خدمات اجتماعی در کتابخانه سیمور در آبرن است. برای اطلاعات بیشتر، به seymourlibrary.org مراجعه کنید یا با شماره (۳۱۵) ۲۵۲-۲۵۷۱ تماس بگیرید. طرح نجات آمریکا: کمک هزینه های علوم انسانی برای کتابخانه ها ابتکار انجمن کتابخانه های آمریکا است که با کمک مالی بنیاد ملی علوم انسانی از طریق قانون طرح نجات آمریکا در سال ۲۰۲۱ امکان پذیر شده است.