Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company Ltd دارای ۳.۹۰ میلیون دلار در FedEx است. (NYSE: FDX)Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company Ltd. سهام خود را در FedEx افزایش داده است. ۶.۷٪ در سه ماهه دوم، HoldingsChannel.com (NYSE: FDX – دریافت رتبه) گزارش می دهد. سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۱۰۸۴ سهم اضافی در طول دوره، ۱۷۱۹۲ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات حمل و نقل را در اختیار داشت. ارزش دارایی Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company Ltd. در FedEx $3,898,000 در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً به سهام خود در FDX اضافه یا کاهش داده اند. دوج اند کاکس دارایی های فدرال اکسپرس خود را ۲۲.۲ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. دوج اند کاکس اکنون پس از خرید ۳،۰۳۱،۰۴۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱,۶۶۷,۴۹۰ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به ارزش ۴,۳۱۲,۸۰۱,۰۰۰ دلار است. Norges Bank سهام جدیدی در FedEx در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۵۹۳,۰۲۹,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Assenagon Asset Management SA موقعیت خود را در سهام FedEx 11807.1% در سه ماهه اول افزایش داد. Assenagon Asset Management SA اکنون دارای ۵۴۸۹۱۸ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به ارزش ۱۲۷,۰۱۴,۰۰۰ دلار پس از خرید ۵۴۴,۳۰۸ سهم اضافی در طول دوره است. Los Angeles Capital Management LLC موقعیت خود را در سهام FedEx 24,340.9٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Los Angeles Capital Management LLC اکنون مالک ۴۹۰۲۸۴ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات حمل و نقل به ارزش ۱۳,۴۴۷,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴۸۸,۲۷۸ سهم اضافی در طول دوره است. سرانجام، Vanguard Group Inc. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در سهام فدکس ۲.۱ درصد افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۱,۸۷۸,۷۹۸ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات حمل و نقل پس از کسب ۳۹۴,۲۸۹ سهم اضافی در طول دوره به ارزش ۴,۳۴۶,۱۴,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۱.۶۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد سهام FedEx

سهام NYSE FDX روز پنجشنبه با قیمت ۱۵۳.۲۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۱۷.۳۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۱۶.۷۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۸۱، نسبت معاملات ۱.۴۳ و نسبت سریع ۱.۳۸ است. ارزش بازار سهام ۳۹.۸۳ میلیارد دلار، نسبت PE 10.72، نسبت قیمت به سود ۰.۶۷ و بتای ۱.۲۱ است. فدرال اکسپرس پایین ترین قیمت یک سال اخیر ۱۵۳.۲۵ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر ۲۶۶.۷۹ دلار است.

FedEx (NYSE: FDX – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن اعلام کرد. ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقل درآمدی معادل ۶.۸۷ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرده است که کمتر از برآوردهای اجماع تحلیلگران ۶.۹۱ دلار (۰.۰۴ دلار) است. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲۴.۳۹ میلیارد دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۲۴.۲۸ میلیارد دلار بود. فدرال اکسپرس بازده سهام ۲۲.۲۹% و حاشیه خالص ۴.۰۹% داشت. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۵.۰۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران سهام انتظار دارند که FedEx Inc. 19.21 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

FedEx سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز دوشنبه ۱۲ مهرماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۲ سپتامبر، سود نقدی ۱.۱۵ دلاری دریافت خواهند کرد. تاریخ حذف از این درآمدها پنجشنبه ۱ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۶۰ دلار و بازده سود ۳.۰۰٪ است. درصد پرداخت فدرال اکسپرس در حال حاضر ۳۲.۱۷ درصد است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار مرتبط، مدیر Vincenzo J. Vena در معامله ای که در روز چهارشنبه، ۶ جولای انجام شد، ۹۰۰ سهم از سهام این شرکت را به دست آورد. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۳۰.۰۴ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۲۰۷۰۳۶.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۳۲۵ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۰۴۸۰۳ دلار است. این خرید در یک سند ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که در وب سایت SEC موجود است. خبر دیگر، EVP Brie Carere 11235 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱۲ آگوست به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۲۲۸.۸۵ دلار و ارزش کل ۲۵۷۱۱۲۹.۷۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون اجرایی اکنون صاحب ۱۶۳۶۶ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۷۴۵۳۵۹.۱۰ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. همچنین، مدیر Vincenzo J. Vena، ۹۰۰ سهم از سهام فدرال اکسپرس را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۶ جولای خریداری کرد. این سهم با میانگین قیمت ۲۳۰.۰۴ دلار برای هر سهم، با ارزش کل ۲۰۷۰۳۶.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیر اکنون دارای ۱۳۲۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۰۴۸۰۳ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. خودی ها در سه ماه گذشته ۴۸۸۱۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۱۱۹۸۹۸ دلار فروخته اند. شرکت های داخلی ۸.۶۲ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از تحلیلگران در مورد سهام FDX نظر داده اند. بارکلیز هدف قیمت خود را در فدرال اکسپرس از ۳۲۰.۰۰ دلار به ۲۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی روز دوشنبه، رتبه “اضافه وزن” را برای شرکت تعیین کرد. مورگان استنلی در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۷ سپتامبر، قیمت هدف خود را در فدرال اکسپرس از ۲۵۵.۰۰ دلار به ۲۵۰.۰۰ دلار کاهش داد. کوین هدف قیمت خود را در FedEx از ۳۱۰.۰۰ دلار به ۲۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۶ سپتامبر، رتبه “ممتاز” را به شرکت اختصاص داد. رابرت دبلیو بیرد هدف قیمت خود را در فدرال اکسپرس از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۲۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۶ سپتامبر به شرکت رتبه “ممتاز” را اختصاص داد. سرانجام، گروه Credit Suisse هدف قیمت خود را در فدرال اکسپرس از ۳۱۴.۰۰ دلار به ۲۴۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۶ سپتامبر، به شرکت رتبه “ممتاز” داد. یازده تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری رتبه بندی کرده اند و سیزده نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۲۳۸.۳۰ دلار است.

درباره FedEx

(رتبه گرفتن)

FedEx Inc فراهم می کند. خدمات حمل و نقل، تجارت الکترونیک و تجارت در ایالات متحده و بین المللی. بخش FedEx Express این شرکت حمل و نقل سریع، تحویل زمینی بسته های کوچک و خدمات حمل و نقل کالا را ارائه می دهد. خدمات باربری بحرانی زمان؛ حمل و نقل، فناوری و راه حل های تجارت الکترونیکی فرامرزی.

داستان های توصیه شده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری FDX را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت FedEx، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: FDX – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای FedEx (NYSE: FDX)

اخبار و نظرات روزانه FedEx را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران فدکس و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.