Sumitomo Mitsui Trust Holdings Inc. سهام جدید Olaplex Holdings, Inc. (NASDAQ:OLPX) – Big 24 NewsSumitomo Mitsui Trust Holdings Inc. سهام جدیدی در Olaplex Holdings, Inc. (NASDAQ:OLPX–Received Rating) در سه ماهه دوم، بر اساس آخرین پرونده این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این صندوق ۲۲۰۰۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش تقریبی ۳۱۰۰۰۰ دلار خریداری کرد.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Artemis Investment Management LLP سهام خود در Olaplex را ۷۶.۳ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Artemis Investment Management LLP پس از خرید ۱۴۸۲۴۳ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۳۴۲۶۴۹ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴۸۳۲۰۰۰ دلار است. KBC Group NV سهام خود در Olaplex را ۹۳.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. KBC Group NV اکنون پس از خرید ۳۰۶۵۷۱ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۶۳۴۱۸۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۹۹۱۲۰۰۰ دلار است. CI Investments Inc. سهام آن در Olaplex در طول سه ماهه اول ۱۰۷۹.۸ درصد افزایش یافت. CI Investments Inc. این شرکت اکنون دارای ۹۵۵۶۳۰ سهم از سهام شرکت است که پس از خرید ۸۷۴۶۳۰ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۱۴۹۳۶۰۰ دلار می رسد. Oarsman Capital Inc. در طول سه ماهه اول سهام جدیدی در Olaplex به ارزش تقریبی ۴۶۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Renaissance Capital LLC دارایی های خود در Olaplex را ۱۲۱.۲٪ در طول سه ماهه دوم افزایش داد. متعلق به Renaissance Capital LLC است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۹۲.۳۱ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام اولاپلکس ۵۶.۷ درصد سقوط کرد

سهام NASDAQ OLPX روز پنجشنبه با قیمت ۴.۲۴ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۲.۷۵ میلیارد دلار و نسبت PE 10.60 است. نسبت سریع شرکت ۳.۲۸، نسبت معاملات ۴.۸۹ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۷ است. Olaplex Holdings, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۴.۱۴ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۳۰.۴۱ دلار بود. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۱۱.۹۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۴.۰۶ دلار است.

Olaplex (NASDAQ:OLPX – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه ۹ آگوست منتشر کرد. این شرکت درآمد ۰.۱۴ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۱۳ دلار در ۰.۰۱ دلار بود. Olaplex بازده حقوق صاحبان سهام ۵۹.۰۰% و حاشیه خالص ۳۸.۰۰% را ایجاد کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲۱۰.۹۰ میلیون دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۲۰۰.۳۴ میلیون دلار بود. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Olaplex Holdings, Inc. 0.54 سود هر سهم برای سال جاری.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام شرکت را تحت تأثیر قرار داده اند. Trust Financial هدف قیمت خود را در Olaplex از ۲۵.۰۰ دلار به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. کوین هدف قیمت خود را در Olaplex از ۲۲.۰۰ دلار به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. Cowen در گزارشی در روز چهارشنبه قیمت هدف خود را در Olaplex از ۲۲.۰۰ دلار به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد. گلدمن ساکس در گزارشی در روز دوشنبه، ۱۰ اکتبر، قیمت هدف خود را در Olaplex از ۲۲.۰۰ دلار به ۱۷.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه خرید سهام را به آن اختصاص داد. در نهایت، Telsey Advisory Group هدف قیمت خود را در Olaplex از ۲۵.۰۰ دلار به ۱۱.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. سه تحلیلگر سهام را با رتبه فروش و چهار تحلیلگر به سهام امتیاز خرید داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۳.۱۲ دلار است.

درباره اولاپلکس

(رتبه گرفتن)

Olaplex Holdings, Inc. تولید و فروش محصولات مراقبت از مو. این شرکت شامپو و نرم کننده مو را برای استفاده در درمان، نگهداری و محافظت از مو ارائه می دهد. محصولات مراقبت از مو را در اختیار آرایشگران حرفه ای، خرده فروشان و مصرف کنندگان عادی قرار می دهد. این شرکت در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سانتا باربارا، کالیفرنیا قرار دارد.

مقالات برگزیده

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Olaplex (NASDAQ:OLPX)

اخبار و نظرات Olaplex Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Olaplex و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.