Surge Energy (OTCMKTS: ZPTAF) رتبه خرید را از تحلیلگران در Canaccord Genuity Group کسب کرد – Big 24 Newsگروه Canaccord Genuity پوشش سهام این شرکت را آغاز کرده است Surge Energy (OTCMKTS: ZPTAF – دریافت رتبه) روزنامه فلای در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد، گفت. این کارگزاری رتبه خرید و قیمت هدف ۱۵.۵۰ دلار کانادا برای هر سهم را منتشر کرده است.

تعدادی دیگر از کارگزاری ها نیز بر ZPTAF تأثیر گذاشته اند. BMO Capital Markets در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۶ می، قیمت هدف خود را در Surge Energy از ۱۱.۰۰ دلار کانادا به ۱۲.۰۰ دلار کانادا افزایش داد. Stifel Nicolaus در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۳۰ ژوئن، قیمت هدف خود را در Surge Energy از ۱۲.۷۵ دلار کانادا به ۱۳.۲۵ دلار کانادا افزایش داد. سرانجام، بانک ملی مالی در گزارش تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۸ جولای، هدف قیمت خود را با افزایش ظرفیت از ۱۶.۵۰ دلار کانادا به ۱۵.۵۰ دلار کانادا کاهش داد.

سهام سرج انرژی ۳.۷ درصد سقوط کرد

سهام ZPTAF روز پنجشنبه با قیمت ۷.۹۴ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۷.۲۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۷.۳۵ دلار است. Surge Energy دارای کمترین قیمت در یک سال اخیر ۲.۹۰ دلار و بالاترین سطح یک ساله ۱۰.۹۳ دلار است.

انرژی بیشتر باعث افزایش سود می شود

این شرکت همچنین اخیرا سود سهام خود را اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ماه واریز خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار در روز چهارشنبه، ۳۱ آگوست، ۰.۰۲۷۳ دلار سود سهام دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود سه شنبه ۳۰ مرداد می باشد. این نشان دهنده سود تقسیمی ۴.۱۵٪ است. این افزایش نسبت به درآمد قبلی Surge Energy 0.03 دلار است.

درباره Surge Energy

(رتبه گرفتن)

Surge Energy Inc. این شرکت نفت و گاز در غرب کانادا را اکتشاف، توسعه و تولید می کند. این شرکت منافعی در املاک دریاچه بیگ ساو واقع در شمال آلبرتا دارد. ملک Valhalla/Wembley واقع در شمال غربی آلبرتا. املاک اسپارکی بین پرووست و وین رایت در شرق آلبرتا و غرب ساسکاچوان واقع شده است. و ملک شوناوون واقع در جنوب غربی سوئیفت کرنت، ساسکاچوان.

همچنین ببینید

آرم پرواز

دریافت اخبار و رتبه بندی برای Surge Energy Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Surge Energy و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.