Susan S. Margulies برای هدایت مهندسی NSF انتخاب شد | NSF

Susan S. Margulies is the first biomedical engineer to head the NSF Directorate for Engineering.


انتشار اخبار 21-008

NSF سوزان اس. مارگولیس را به عنوان رئیس دفتر مهندسی انتخاب می کند

استاد دانشگاه جورجیا تکنیک و امری چشم انداز استراتژیک را ارائه می دهد و بر نقش جدیدی در تحقیقات ترجمه تمرکز می کند

سوزان اس. مارگولیس اولین مهندس پزشکی بود که ریاست مهندسی NSF را بر عهده داشت.

1 ژوئیه 2021

سوزان اس. مارگالیس توسط بنیاد ملی علوم ایالات متحده برای رشته مهندسی انتخاب شده است. او اولین مهندس زیست پزشکی بود که هیئت مهندسان را رهبری کرد ، که در تحقیقات اساسی در زمینه های تحقیقاتی نوظهور و مرزی کمک کرد.

از سال 2017 ، والاس اچ کولتر استاد و رئیس گروه مهندسی پزشکی ، به همراه موسسه فناوری Margulies ، جورجیا و دانشگاه امری بوده است. او قبلاً دارای استادی در مهندسی زیستی و جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه پنسیلوانیا بود. وی برنده جوایز و افتخارات موسسه آمریکایی مهندسی پزشکی و بیولوژیکی ، انجمن مهندسان مکانیک آمریکا و انجمن مهندسان پزشکی و همچنین تقدیرنامه های دیگر در طول دوران حرفه ای خود شده است. مارگولیس عضو آکادمی ملی مهندسی و آکادمی ملی پزشکی است.

آسیب مغزی ناشی از ضربه مغزی و آسیب ریه در ارتباط با تهویه مکانیکی – Margulis به دلیل تغییرات مدل در دو زمینه به طور همزمان شناخته شده است. هدف کلی وی جلوگیری ، مداخله و هموارسازی راه برای این آسیب ها است.

Sethuraman Panchanathan ، مدیر NSF ، گفت که تجربه و تخصص سوزان ماگولیس ، افزودنی ارزشمندی برای پیشبرد مرزهای تحقیقات علم و مهندسی در بنیاد ملی علوم است. “رهبری قوی او با دانش عمیق خود در مورد دگرگونی و رهبری قوی او به پیشرفت پیشرفت و نوآوری ملت ما کمک خواهد کرد. من منتظر درک و چشم انداز او هستم.”

اداره مهندسی NSF نوآوری ایالات متحده را از طریق مراکز ، سرمایه گذاری های مشترک و برنامه های مشاغل کوچک ترویج می کند و نیروی محرکه ای برای آموزش و توسعه نیروی کار مهندسی ایالات متحده است. با تبدیل آموزش و پرورش به بخشی ضروری از کمک ها و مراکز خود و حمایت از تجربیات تحقیقاتی برای معلمان ، دانشجویان کارشناسی ارشد ، دانشجویان کارشناسی ارشد و دانشکده های جدید ، این اداره به آماده سازی نیروی کار مهندسی آینده برای نوآوری و رقابت در اقتصاد جهانی کمک می کند. این هیئت با تأکید بر تحقیقات مهندسی بین رشته ای ، پرخطر و قابل ترجمه ، جامعه پژوهشی را تشویق می کند تا مسائل پیچیده تری را مطرح کرده و مرزهای دانش را پیش ببرد.

مارگولیس گفت: “افتخار من این است که با NSF برای هدایت آموزش مهندسی در ارتباط باشم. این لحظه ای در تاریخ کشور ما است که مهندسی و علم جشن گرفته و از راه حل مشکلات اضطراری و بهبود جامعه و اقتصاد ما حمایت می کند.” “فراخوان خدمت به ملت و حوزه ما با ارزشهای نوآوری ، سختگیری ، مشارکت و فراگیری من طنین انداز است.”

ایجاد و هدایت تحقیقات بین دانشگاهی منحصر به فرد ، ابتکارات آکادمیک و جمع آوری کمک های مالی ، ابتکارات دانشگاهی و جمع آوری کمک های مالی ، حرفه مارگریت با تقویت ، ترکیب و کار از طریق موسسات دولتی و خصوصی مشخص شده است. او در اجرای برنامه های آموزشی برای آموزش نحوه استفاده از رویکردهای نوآورانه برای حل مشکلات مهم در رابطهای پزشکی و مهندسی نقش مهمی ایفا کرده است.

او در نقش جدید خود امیدوار است نیروی کار مهندسی ملت ما را گسترش دهد و از استراتژی های جسورانه و یکپارچه ملی و بین المللی برای تحقیقات ، اکتشاف ، کاربرد ، چالش برانگیز ، بهینه سازی ترجمه و تولید استفاده کند. “ما می توانیم ببینیم که ملت برای رسیدگی به برخی از چالش برانگیزترین چالش های پیش روی علم و مهندسی به NSF روی آورده است.

مارگولیس دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک و هوافضا از دانشگاه پرینستون و فوق لیسانس و دکترای مهندسی زیستی از دانشگاه پنسیلوانیا است.

مارگولیس قرار ملاقات خود با NSF را در 16 اوت 2021 آغاز می کند.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *