Sweet Financial Partners LLC دارای ۲.۱۰ میلیون دلار سهام در شرکت مایکروسافت است. (NASDAQ: MSFT)Sweet Financial Partners LLC موقعیت خود را در شرکت مایکروسافت تقویت کرده است. (NASDAQ: MSFT – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، در طول سه ماهه دوم ۲۳.۸ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از خرید ۱۵۷۵ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۸۱۸۶ سهم از غول نرم افزاری را در اختیار داشت. مایکروسافت تقریباً ۰.۷ درصد از سبد سهام Sweet Financial Partners LLC را تشکیل می دهد و این سهام را بیست و سومین سهام بزرگ خود می کند. دارایی Sweet Financial Partners LLC در مایکروسافت در پایان آخرین دوره گزارش ۲,۱۰۲,۰۰۰ دلار بود.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز به سهام خود در شرکت افزوده یا کاهش داده اند. KRS Capital Management LLC موقعیت خود را در مایکروسافت ۴.۸ درصد در طول سه ماهه اول افزایش داد. KRS Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۲۱۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴۷۸۱ سهم از غول نرم افزاری به ارزش ۱۴۷۴۰۰۰ دلار است. Phoenix Wealth Advisors سهام خود در مایکروسافت را در سه ماهه دوم ۲.۰ درصد افزایش داد. Phoenix Wealth Advisors اکنون پس از خرید ۳۴۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته صاحب ۱۷۲۸۶ سهم از غول نرم افزاری به ارزش ۴۴۴۰۰۰۰ دلار است. Jmac Enterprises LLC سهام خود را در مایکروسافت ۱.۰ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Jmac Enterprises LLC اکنون پس از خرید ۱۶۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۶۷۹۸ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۴۳۱۴۰۰۰ دلار است. Allworth Financial LP سهام خود را در مایکروسافت ۴۱.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Allworth Financial LP پس از خرید ۴۳۱۸۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۴۷,۳۸۵ سهام غول نرم افزاری به ارزش ۴۵,۴۴۱,۰۰۰ دلار است. سرانجام، ARGI Investment Services LLC سهام خود را در مایکروسافت ۹.۹ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. ARGI Investment Services LLC اکنون مالک ۳۷۳۲۶ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۹۵۸۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۳۵۸ سهم اضافی در سه ماهه اخیر است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۶۹.۲۹ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت انتظار رشد داشتند

بسیاری از تحلیلگران تحقیقاتی سهام بر سهام MSFT تأثیر گذاشته اند. سیتی گروپ هدف قیمتی خود را در مایکروسافت از ۳۰۰ دلار به ۲۸۲ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر به این شرکت رتبه “خرید” اختصاص داد. Stifel Nicolaus قیمت هدف مایکروسافت را از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۲۹۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۶ اکتبر، رتبه “خرید” را به شرکت داد. Itaú Unibanco پوشش مایکروسافت را در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۶ جولای پوشش داد. آنها رتبه “Superior” و قیمت هدف ۲۸۷.۰۰ دلار را به شرکت اختصاص می دهند. اوپنهایمر در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۶ اکتبر، هدف قیمت خود را در مایکروسافت از ۲۷۵ دلار به ۲۶۵ دلار کاهش داد. سرانجام، StockNews.com در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۲ اکتبر، مایکروسافت را پوشش داد. آنها رتبه “خرید” را برای شرکت صادر کردند. سه تحلیلگر سهام را با رتبه نگهداری و سی و یک تحلیلگر سهام شرکت را با رتبه خرید رتبه بندی کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه “خرید متوسط” و میانگین قیمت هدف ۳۰۰.۶۴ دلار است.

عملکرد سهام مایکروسافت

سهام MSFT در روز جمعه با قیمت ۲۴۱.۲۲ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۶، نسبت معاملات ۱.۸۴ و نسبت سریع ۱.۷۹ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۲۳۷.۸۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۵۶.۵۵ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱.۸۰ تریلیون دلار، نسبت PE 25.99، نسبت P/E/G 2.33 و بتا ۰.۹۲ است. شرکت مایکروسافت کمترین قیمت خود را در یک سال اخیر با ۲۱۳.۴۳ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر خود با ۳۴۹.۶۷ دلار ثبت کرده است.

مایکروسافت (NASDAQ:MSFT – Receive Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز سه شنبه، ۲۵ اکتبر منتشر کرد. این غول نرم افزاری ۲.۳۵ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که ۰.۰۵ دلار از برآورد اجماع ۲.۳۰ دلاری پیشی گرفت. این شرکت در این سه ماهه ۵۰.۱۲ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآوردهای اجماع ۴۹.۷۰ میلیارد دلار بود. مایکروسافت دارای بازده حقوق صاحبان سهام ۴۲.۱۰ درصد و حاشیه خالص ۳۴.۳۷ درصد است. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰.۶ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۲.۲۷ دلار گزارش کرد. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت مایکروسافت. برای سال مالی جاری ۹.۶۲ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

مایکروسافت سود خود را افزایش داد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را نیز اعلام کرده است که در روز پنج شنبه ۲۶ آذر ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۷ نوامبر، ۰.۶۸ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود روز چهارشنبه ۱۶ نوامبر است. این افزایش نسبت به درآمد سه ماهه قبلی مایکروسافت ۰.۶۲ دلار است. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۷۲ دلار و بازده سود سهام ۱.۱۳٪ است. نسبت پرداخت سود سهام مایکروسافت (DPR) در حال حاضر ۲۹.۳۱ درصد است.

فعالیت از درون

در دیگر اخبار مایکروسافت، مدیرعامل کریستوفر سی. Capucella 5000 سهم از سهام مایکروسافت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۲ سپتامبر فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶۶.۲۵ دلار و در مجموع ۱,۳۳۱,۲۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از بسته شدن معامله، مدیر ارشد بازاریابی اکنون دارای ۱۰۹۸۳۷ سهم در شرکت به ارزش ۲۹۲۴۴۱۱۰۱.۲۵ دلار است. این معامله در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در حال حاضر ۰.۰۳ درصد از سهام در اختیار صاحبان شرکت است.

درباره مایکروسافت

(دریافت رتبه)

شرکت مایکروسافت نرم افزار، خدمات، سخت افزار و راه حل ها را در سراسر جهان توسعه می دهد، مجوز می دهد و پشتیبانی می کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: بهره وری و عملیات تجاری، ابر هوشمند و محاسبات شخصی بیشتر. بهره وری و عملیات تجاری Office، Exchange، SharePoint، Microsoft Teams، Office 365 Security and Compliance، Microsoft Viva و Skype for Business را ارائه می دهد. Skype، Outlook.com، OneDrive و LinkedIn. و Dynamics 365، مجموعه ای از راه حل های تجاری مبتنی بر ابر و در محل برای شرکت ها و واحدهای تجاری.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی توسط سه ماهه برای مایکروسافت (NASDAQ:MSFT)

اخبار و رتبه‌بندی‌های روزانه مایکروسافت را دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای مایکروسافت و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.