Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO) توسط سیستم بازنشستگی معلمان تگزاس فروخته شدسیستم بازنشستگی معلمان تگزاس دارایی خود را در سهام Take-Two Interactive Software, Inc کاهش داد. (NASDAQ:TTWO–Received Rating) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۵.۴ درصد افزایش یافته است. این شرکت پس از فروش ۴۰۰۵ سهم در این دوره، ۷۰۶۴۴ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. سیستم بازنشستگی معلمان تگزاس تقریباً ۰.۰۶٪ از برنامه ۱۰,۸۶۱,۰۰۰ دلاری Take-Two Interactive را در پایان سه ماهه گذشته در اختیار داشت.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. BlackRock سهام خود را در Take-Two Interactive Software در سه ماهه چهارم ۲.۸ درصد افزایش داد. بلک راک پس از خرید ۲۸۴۹۷۸ سهم دیگر در این مدت، اکنون صاحب ۱۰,۵۲۷,۲۰۲ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱,۸۷۰,۸۹۲,۰۰۰ دلار است. State Street Corp. سهام خود را در Take-Two Interactive Software در سه ماهه چهارم ۱.۷ درصد افزایش داد. استیت استریت شرکت اکنون مالک ۵۵۹۴۶۱۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۹۹۴۲۷۰۰۰ دلار پس از خرید ۹۵۴۳۵ سهم اضافی در این دوره است. Alliancebernstein LP سهام خود در سهام Take-Two Interactive Software را در سه ماهه چهارم ۱۸ درصد افزایش داد. Alliancebernstein LP پس از خرید ۷۲۰۷۱۲ سهم دیگر در این مدت، اکنون مالک ۴,۷۲۲,۶۸۳ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۸۳۹,۳۱۵,۰۰۰ دلار است. Geode Capital Management LLC سهام خود را در Take-Two Interactive Software در سه ماهه چهارم ۱.۹ درصد افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۴۱۹۴۷ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۲,۲۴۰,۸۸۵ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۹۷,۳۳۵,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Nuveen Asset Management LLC سهام خود را در Take-Two Interactive Software در سه ماهه چهارم ۲۴.۸ درصد افزایش داد. Nuveen Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۳۵۳۲۲۷ سهم اضافی در این مدت، مالک ۱,۷۷۵,۴۲۷ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۱۵,۵۲۹,۰۰۰ دلار است. ۸۸.۰۸ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

معامله نرم افزار تعاملی Take-Two 3.8 درصد کاهش یافت

سهام TTWO در روز چهارشنبه با قیمت ۱۲۰.۷۶ دلار افتتاح شد. Take-Two Interactive Software, Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۰۱.۸۵ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۹۵.۸۲ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۲۷.۰۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۳۸.۴۴ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۱۳.۹۹ میلیارد دلار، نسبت P/E 33.73، نسبت P/E 1.36 و بتا ۰.۷۴ است.

نرم‌افزار تعاملی Take-Two (NASDAQ: TTWO – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز دوشنبه، ۸ آگوست اعلام کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۷۶ دلار) درآمد هر سهم (EPS) برای سه ماهه، که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۰.۸۴ دلار (۱.۶۰ دلار) است. Take-Two Interactive حاشیه سود خالص ۱۱.۹۳% و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۲.۶۳% داشت. این شرکت ۱۰۰۰.۰۰ میلیون دلار درآمد در سه ماهه ایجاد کرد، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱.۱۱ میلیارد دلار بود. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۰.۷۰ دلار گزارش کرده است. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به فصل مشابه سال قبل ۴۰.۶ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Take-Two Interactive Software, Inc. برای سال مالی جاری ۴.۴۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین تحلیلگر سهام اخیرا گزارش هایی را در مورد سهام TTWO منتشر کرده اند. کوین در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۷ می، قیمت سهام Take-Two Interactive Software را از ۲۲۹.۰۰ دلار به ۱۸۵.۰۰ دلار کاهش داد. گروه UBS هدف قیمت سهام Take-Two Interactive Software را از ۱۸۵.۰۰ دلار به ۱۴۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Wedbush هدف قیمتی خود را برای نرم افزار تعاملی Take-Two از ۱۴۵.۰۰ دلار به ۱۶۲.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۸ ژوئن، امتیاز “بیشتر” را به سهام داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۵ می، هدف قیمت سهام Take-Two Interactive Software را از ۲۱۵.۰۰ دلار به ۲۰۰.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. پوشش سهام نرم افزار تعاملی Take-Two در یک گزارش تحقیقاتی از روز پنجشنبه ۹ ژوئن آغاز شد. آنها رتبه “اضافه وزن” و قیمت هدف ۱۷۵ دلاری را برای شرکت تعیین کردند. شش تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و چهارده نفر رتبه خرید سهام این شرکت را صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat.com، نرم‌افزار تعاملی Take-Two دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافقی ۱۷۲.۵۲ دلار است.

فعالیت در فضای داخلی در Take-Two Interactive

در اخبار مرتبط، دانیل بی. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲۷.۷۸ دلار به ارزش کل ۳۹۹۳۱۲.۵۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، این خودی اکنون صاحب ۱۹۷۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۲۱۲۱۹۰.۱۶ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت SEC موجود است. در اخبار دیگر برای نرم افزار تعاملی Take-Two، دانیل بی. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲۷.۷۸ دلار و در مجموع ۳۹۹۳۱۲.۵۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون صاحب ۱۹۵۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۲۱۲۱۹۰.۱۶ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین دانیل بی. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲۴.۲۳ دلار و در مجموع ۴۲۰۰۲۱.۶۳ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون مالک ۹۲۱۹۱ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۴۵۲۸۸۷.۹۳ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در حال حاضر ۱.۱۳ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

درباره برنامه تعاملی Take-Two

(رتبه گرفتن)

Take-Two Interactive Software, Inc. راه حل های سرگرمی تعاملی را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان توسعه، منتشر و به بازار عرضه می کند. این شرکت محصولات خود را با نام های Rockstar Games، ۲K، Private Division و T2 Mobile Games به فروش می رساند. این شرکت عناوین اکشن/ماجراجویی مانند Grand Theft Auto، Max Payne، Midnight Club و Red Dead Redemption را توسعه و منتشر می کند. اپیزودها و محتوا و همچنین توسعه برند در ژانرهای دیگر، از جمله فرنچایزهای LA Noire، Bully و Manhunt را ارائه می دهد.

داستان های توصیه شده

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه، نرم افزار تعاملی Take-Two (NASDAQ: TTWO)

اخبار و نظرات روزانه Take-Two Interactive را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Take-Two Interactive و شرکت های مرتبط دریافت کنید.