TD Asset Management Inc. قرار دادن سهام در Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) – Big 24 NewsTD Asset Management Inc. طبق گزارش HoldingsChannel.com، این شرکت سهام خود را در Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) در سه ماهه اول ۳.۴ درصد کاهش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۴۷۳۷۱ سهم در این دوره، ۱۳۶۱۰۳۲ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی را در اختیار داشت. TD Asset Management Inc. در ولز فارگو و شرکت، ارزش آن در آخرین ثبت پرونده در SEC، ۶۵۹۵۵۰۰۰ دلار بود.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Gibson Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در Wells Fargo & Company در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. FNY Investment Advisers LLC سهام جدیدی در Wells Fargo & Company در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Financial Management Professional سهام خود در Wells Fargo & Company را ۱۹۳.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. حرفه ای های مدیریت مالی اکنون صاحب ۵۲۲ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی هستند که پس از خرید ۳۴۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار می رسد. KRS Capital Management LLC موقعیت جدیدی را در سهام Wells Fargo & Company در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار به دست آورد. در نهایت، Tooth Financial Advisors سهام خود در Wells Fargo & Co را ۲۱۴۲.۹ درصد در طول سه ماهه اول افزایش داد. شرکت مشاوره مالی توث اکنون ۶۲۸ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی پس از خرید ۶۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۳۰۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۷۴.۰۱ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

WFC موضوع چندین گزارش تحقیقاتی اخیر بوده است. Piper Sandler در گزارشی در روز دوشنبه، ۲۰ ژوئن، قیمت هدف ۴۸.۰۰ دلاری را برای Wells Fargo & Company تعیین کرد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در Wells Fargo & Company از ۵۹.۰۰ دلار به ۶۲.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۸ جولای به سهام رتبه “اضافه وزن” داد. بارکلیز قیمت هدف خود را در Wells Fargo & Company از ۶۴.۰۰ دلار به ۵۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۸ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سیتی گروپ هدف قیمت خود را در Wells Fargo & Company از ۵۶.۰۰ دلار به ۴۷.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ جولای، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، ریموند جیمز در گزارشی در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، هدف قیمت Wells Fargo & Company را از ۶۰.۰۰ دلار به ۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و به سهام یک رتبه «ممتاز» اختصاص داد. پنج تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و سیزده تحلیلگر رتبه خرید سهام این شرکت را صادر کرده اند. بر اساس داده های MarketBeat، Wells Fargo & Company در حال حاضر دارای میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۵۵.۳۱ دلار است.

عملکرد قیمت Wells Fargo & Co

سهام WFC در روز جمعه با قیمت ۴۶.۱۴ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۱۷۵.۰۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱.۰۶، نسبت قیمت به درآمد ۱.۱۳ و بتای ۱.۱۸ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۴، نسبت سریع ۰.۸۰ و نسبت معاملات ۰.۸۱ است. ولز فارگو و شرکت ۳۶.۵۴ دلار پایین ترین سطح یک ساله و ۶۰.۳۰ دلار را به بالاترین قیمت خود در یک سال اخیر ثبت کرد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۱.۵۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۴۶.۳۸ دلار است.

Wells Fargo & Company (NYSE: WFC – Get Rating) نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۱۵ جولای اعلام کرد. این ارائه دهنده خدمات مالی درآمد ۰.۷۴ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۰.۸۸ دلار (۰.۱۴ دلار) بود. این شرکت در سه ماهه ۱۷.۰۳ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱۷.۵۴ میلیارد دلار تخمین زدند. ولز فارگو و شرکت حاشیه سود خالص ۲۲.۵۲ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۰.۶۷ درصد ایجاد کرد. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۶.۰ درصد کاهش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۸ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سمت فروش انتظار دارند که Wells Fargo & Company 4 سود به ازای هر سهم برای سال جاری گزارش کند.

ولز فارگو و شرکت سود را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۱ شهریور ماه واریز خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۵ آگوست، سود سهام ۰.۳۰ دلار را منتشر خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۲۰ دلار در سال و بازده سود ۲.۶۰٪ است. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، پنجشنبه ۱۳ مرداد است. این یک تغییر مثبت نسبت به درآمد سه ماهه قبلی ۰.۲۵ دلار ولز فارگو و شرکت است. نسبت پرداخت سود سهام ولز فارگو و شرکت (DPR) 28.78 درصد است.

درباره Wells Fargo & Company

(رتبه گرفتن)

Wells Fargo & Company، یک شرکت خدمات مالی متنوع، محصولات و خدمات بانکی، سرمایه گذاری، وام مسکن و مصرف کننده و تجاری را در ایالات متحده و بین المللی ارائه می دهد. این بانک از طریق چهار بخش فعالیت می کند: بانکداری خرد و وام. بانک های تجاری؛ بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری؛ مدیریت ثروت و سرمایه گذاری

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای WFC هستند؟ برای آخرین نسخه های Wells Fargo & Company (NYSE: WFC – دریافت رتبه) سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی، از HoldingsChannel.com دیدن کنید.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Wells Fargo & Company (NYSE: WFC)

اخبار و نظرات روزانه Wells Fargo & Company را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Wells Fargo & Company و شرکت های مرتبط دریافت کنید.