TDS او کاملاً منفجر شده است – سندرم خفگی اختلال DeSantis – 20 خبر برتر


عنوان مقاله وینیتی فیر: قانون ران دیسانتیس همجنس گرا نباش، مدارس فلوریدا را به مناظر بدی تبدیل کرده است.

بس لوین – جوکر، به عنوان یک روزنامه نگار تبلوید که به عنوان Vanity Fair توصیف می شود، “واقعا از پادشاه $$ می ترسد:”

او گفت: “اگر دیسانتیس به کاخ سفید صعود کند، کشور چگونه خواهد بود؟” به طور خلاصه: ترسناک. در سه کلمه: واقعا ترسناک. در ۲۰ کلمه: اینجا مکانی خواهد بود که در آن به معلمان هشدار داده می شود که از ترس پیگرد قانونی پرچم های رنگین کمان را به نمایش نگذارند.

نوشته های بس لوین بیش از یک دیوار حمام عمومی ناسزا دارد. خانم لوین برای شاهکارهایش مانند:

بسیاری از نوشته های خانم لوین به پرتاب کردن افراد و اشیاء توسط دونالد ترامپ به زیر اتوبوس اختصاص دارد – زیرا این تنها عبارتی است که می دانید شامل عملکردهای بدن نمی شود. خانم لوین همچنین یک بار ادعا کرد (و به طور پیشگویی!) که دونالد ترامپ خود را در دفتر بیضی حبس خواهد کرد و برای همیشه در آنجا خواهد ماند.

من از دادن تلنگرهای بیشتر به امثال بس لوین (و من از این اصطلاح استفاده می‌کنم) متنفرم، اما بینش ذهن پیچیده او ممکن است توضیحی برای اسهال کلامی دیوانه‌وار او که Vanity Fair با افتخار اعلام می‌کند، ارائه دهد. در حالی که دونالد ترامپ به دنبال “قربانیان” بیشتری برای انداختن زیر اتوبوس است، پیس هدف جدیدی پیدا کرده است: رون دیسانتیس. خانم آخرین مقاله لوین ادعا می کند که قانون حقوق والدین برای تحصیل در فلوریدا، که از اول ژوئیه اجرایی شد، قبلا (در روز اول) مدارس فلوریدا را به “مناظر بدبختی” تبدیل کرده است.

پیجینگ بس لوین: وقتی بچه‌ها در اتحاد جماهیر شوروی سابق بزرگ شدند، بسیاری از ما فکر می‌کردیم مدارس ما «صحنه‌های بد جهنم» هستند. چندین دلیل برای این بود:

  • معلمان اغلب صدای خود را بلند می کنند و دانش آموزان را با القاب تحقیر آمیز صدا می زنند. یک بار معلم هنر را دیدم که به خاطر سهل انگاری با خط کش به دست دانش آموزی می زند.
  • معلمی را می شناختم که کودکی را که دچار اختلالات یادگیری بود، دو ساعت در یک کلاس خالی حبس کرد تا در سلول انفرادی امتحان بدهد.
  • یکی از وظایف معلمان این بود که یک جلسه ماهانه والدین برگزار کنند که در آن معلم فهرستی از مشکلات هر کودک را مرور می کرد و والدینی را که فرزندانشان در مقابل دیگران خوب عمل نمی کردند، تحقیر می کرد.

می‌توانستم ساعت‌ها ادامه دهم – اما تنها چیزی که بیس لوین را در اینجا نگران می‌کند این است که هیچ مدرسه‌ای اجازه نمایش پرچم‌های رنگین کمان را نمی‌دهد. دانش آموزان ملزم به پوشیدن لباس فرم ساده بودند که برای پسران موهای کوتاه و برای دختران هیچ جواهراتی نداشت. ناگفته نماند که نبود پرچم های رنگین کمانی آخرین شکایت ما بود. ای کاش بس لوین را داشتیم تا میزان واقعی رنج ما را توضیح دهد:

بله، روز جمعه، قانون حقوق والدین در آموزش و پرورش Desantis، همچنین به عنوان قانون همجنس گرا نباشید، در فلوریدا اجرایی شد، و به سختی می توان گفت که چقدر وحشتناک است. علاوه بر ممنوعیت هر بحثی. در مورد هویت جنسیتی و گرایش جنسی در مهدکودک تا سوم دبستان نیز چنین بحث‌هایی را تا پایان دبیرستان ممنوع می‌کند و می‌گوید که چنین موضوعاتی را نمی‌توان در هیچ کلاسی به‌گونه‌ای که «مناسب سن» یا از نظر رشدی مناسب نباشد، مطرح کرد. “

بچه های من در دبستان درس می خواندند این هست کشور، ظاهراً دور نیست. مدرسه آنها تا کلاس پنجم هیچ چیز از راه دور مربوط به آموزش جنسی را پوشش نمی داد – و حتی در آن زمان، بسیاری از والدین فکر می کردند که خیلی زود است. وقتی زمان کلاس آموزش جنسی فرا رسید، مدرسه از همه والدین دعوت کرد تا با یک متخصص رشد کودک که به طور خاص برای تدریس در کلاس تعیین شده بود، ملاقات کنند. موضوعات به شدت محدود به آناتومی انسان، سلامت و بهداشت شخصی بود. معلم تأکید کرد که هیچ “مکانیسم” جنسی مورد بحث قرار نخواهد گرفت و هیچ توصیه شخصی داده نخواهد شد، زیرا این موضوع به شدت به والدین واگذار شده است. تمام مطالب را به خانه بفرستید و والدین را قویاً تشویق کنید تا در مورد تمام موضوعات مطرح شده در کلاس نظر دهند و در مورد آنها بحث کنند. در آن زمان، کل تجربه به نظر من بسیار مناسب برای سن بود (تعریفی که بس لوین به سختی درک می کند).

نمی‌دانستم که تجربه مدرسه برای بچه‌ها و معلم‌ها چقدر “عالی” بود:

وقتی از فرهنگ ترسی که این قانون داشته و تأثیر وحشتناکی که داشته است صحبت می کنیم، در مورد این واقعیت صحبت می کنیم که معلمان و مدارس از نزدیک شدن به هر چیزی که مربوط به دگرباشان جنسی باشد یا از مسائل مرتبط با آن می ترسند از دادخواهی و تخریب حرفه ای می ترسند. کارلوس گیلرمو اسمیت، نماینده فلوریدا به هیل گفت.

من فقط می توانستم تصور کنم که کل تجربه تدریس چه تاثیری بر معلمان فرزندانم داشت. فکر کردن: هیچ یک از آنها نمی توانند دکمه ای با “ضمایر مورد علاقه” خود بپوشند. هیچ یک از آنها نتوانستند هویت جنسی شریک جدیدی را که در TikTok ملاقات کرده اند به بچه ها بگویند، یا قرعه کشی که دیشب در آن شرکت کرده بودند را به شکلی ترجمه کنند. من حتی نمی توانم تصور کنم که تمرکز معلمان بر خواندن چقدر سخت است، در حالی که با یک کشمکش درونی بر سر هویت جنسیتی دست و پنجه نرم می کنند و در انتظار انفجار در مقابل کلاس مهدکودکشان هستند. من تعجب می کنم که چگونه تعداد کمی از معلمان فرزندانم (بخوانید: هیچ کدام) خودکشی کرده اند.

به عنوان مثال، این هفته، انجمن معلمان اورنج کانتی، مسئولان مدرسه را متهم کرد که به معلمان گفته اند لباس های رنگین کمانی نپوشند و پوسترهای “فضای امن” و تصاویر شرکای همجنس خود را حذف کنند.

فقط نئاندرتال ها تعجب می کنند که چرا معلمان بالای سه سال نیاز به لباس پوشیدن به رنگ های رنگین کمان دارند. فقط یک فرد مبتلا به ترنس هراسی می پرسد که عبارت “فضای امن” در کجا ظاهر می شود – در نهایت، شما فرض می کنید همه فضای مدرسه کاملا امن است. و فقط یک نماینده از جمعیت ULTRA MAGA می پرسد که عکس همسر شما چگونه است (از همه جنسیت) در برنامه درسی کلاس درس – مگر اینکه شوهر شما جان خود را فدا کند تا جان ده ها نفر را نجات دهد. اما برای خوانندگان “اشراف” اثر بس لوین، این سوالات هرگز پرسیده نمی شود.

روز سه‌شنبه، NBC گزارش داد که هیئت مدرسه شهرستان لیون «دستورالعمل‌های جامع دگرباشان جنسی» را به تصویب رسانده است که شامل ماده‌ای است که بیان می‌کند اگر دانش‌آموزی در کلاس بدنسازی فرزندانش «در مورد هویت جنسیتی خود باز باشد»، باید به والدین اطلاع داده شود. یا با آنها در یک سفر مدرسه شبانه. “والدین یا دانش آموزانی که بر اساس نگرانی های مذهبی یا حفظ حریم خصوصی در مورد تکالیف اتاق برای رویداد عصر آینده دانش آموزان خود نگرانی دارند، می توانند درخواست اسکان دهند.”

خانم تعریف شخصی لوین از «جهنم بدبخت» جای اوست عدد اجبار یک خردسال به اشتراک گذاشتن اتاق خواب یا حمام با کسی باعث می شود که او احساس ناراحتی کند. حتی به اشتراک گذاشتن چنین اضطرابی با والدین کودک برای پیس بسیار “بدبخت” به نظر می رسد. والدین را درگیر کنید همه چیز این به رفاه فرزندان آنها مربوط می شود – چه در برنامه درسی مدرسه، سلامت و رشد کودک، یا حتی چیزی به افراطی مانند سوء استفاده جنسی، به نظر می رسد چیزی است که فقط یک هیولای نازی مانند مانند رون دیسانتیس می تواند آن را انجام دهد. کینه بی حد و حصر ایالت خود را بر ساکنان این کشور تحمیل کند

بدتر از آن، به گفته پیس، DeSantis “a بی اهمیت نیست شانس رئیس جمهور شدن در سال ۲۰۲۴

بیایید دست در دعا کنیم که این اولین (و آخرین!) است. پیش بینی های لوین به حقیقت پیوست. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا خوانندگان Vanity Fair با “صحنه جهنمی دیستوپیایی” که آن را آمریکای واقعی می نامیم بیدار شوند:

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.