Tenaris SA (NYSE: TS) امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” توسط کارگزاری ها – بیگ ۲۴ خبرطبق گزارش MarketBeat Ratings، یک توصیه اجماع برای سهام Tenaris SA (NYSE: TS – Get Rating) برای “متوسط ​​خرید” از سیزده کارگزاری که در حال حاضر این شرکت را پوشش می دهند، تنظیم شده است. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام سهام را با توصیه فروش ارزیابی کرده اند، یک نفر توصیه نگهداری و هفت نفر توصیه خرید به شرکت صادر کرده اند. میانگین قیمت هدف یک ساله در میان کارگزارانی که سهام را در سال گذشته پوشش داده اند ۳۲.۶۴ دلار است.

تعدادی از تحلیلگران سهام بر سهام TS تأثیر گذاشته اند. StockNews.com در روز پنجشنبه ۳۱ مارس در گزارشی تحقیقاتی به پوشش سهام Tenaris پرداخت. آنها رتبه “خرید” را برای شرکت صادر کردند. مورگان استنلی هدف قیمت سهام Tenaris را از ۴۰.۰۰ دلار به ۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، رتبه “اضافه وزن” شرکت را تعیین کرد. Credit Suisse Group هدف قیمت سهام Tenaris را از ۸.۲۰ یورو (۸.۲۸ دلار) به ۸.۸۰ یورو (۸.۸۹ دلار) افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۴ آوریل به سهام رتبه “کم کارایی” داد. پایپر سندلر در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام Tenaris از ۵۲.۰۰ دلار به ۶۰.۰۰ دلار افزایش داد. در نهایت، بارکلیز در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۹ می، قیمت هدف خود را برای سهام تناریس از ۳۲.۰۰ دلار به ۴۲.۰۰ دلار افزایش داد.

صندوق های تامینی بر Tenaris تاثیر می گذارد

اخیرا تعدادی از سرمایه گذاران بزرگ اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Pendal Group Ltd سهام جدیدی در سهام Tenaris در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۵۱,۸۲۳,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Van ECK Associates Corp دارایی خود در سهام Tenaris را ۲۷.۸٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Van ECK Associates Corp. اکنون پس از خرید ۱،۵۵۵،۱۸۰ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۷،۱۵۲،۳۱۳ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۲۱۵،۰۷۰،۰۰۰ دلار است. Marshall Wace LLP سهام جدیدی در سهام Tenaris به ارزش تقریبی ۳۹,۱۳۲,۰۰۰ دلار در سه ماهه چهارم به دست آورد. Millennium Management LLC سهام خود را در Tenaris 70.2% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Millennium Management LLC اکنون دارای ۱,۷۱۵,۵۸۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۳۵,۷۸۷,۰۰۰ دلار پس از خرید ۷۰۷,۳۹۰ سهم اضافی در طول دوره است. در نهایت، SIR Capital Management LP سهام خود در Tenaris را ۲۲.۷ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. SIR Capital Management LP اکنون پس از خرید ۲۸۲۶۸۸ سهم دیگر در این دوره، مالک ۱۵۲۷۰۰۴ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۳۱۸۵۳۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۸.۴۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

افزایش ۲.۲ درصدی معاملات تناریس

سهام NYSE TS در روز چهارشنبه با ۲۶.۳۷ دلار افتتاح شد. Tenaris با ۱۸.۸۰ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۳۴.۷۶ دلار به بالاترین قیمت ۱۲ ماهه رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۲۹.۲۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۸.۱۳ دلار است.

Tenaris (NYSE: TS – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل منتشر کرد. این شرکت محصولات صنعتی درآمد ۰.۸۵ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران از ۰.۶۸ دلار در ۰.۱۷ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲.۳۷ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۲.۳۵ میلیارد دلار بود. تناریس دارای حاشیه سود خالص ۱۹.۴۲ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۲.۳۸ درصد بود. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند تناریس ۳.۷ سود هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کند.

آگهی سود سهام تناریس

این شرکت همچنین اخیرا سود شش ماهه ای را اعلام کرد که در روز چهارشنبه ۱۰ خرداد پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز سه شنبه، ۲۴ می ۰.۵۶ دلار سود سهام دریافت کردند. تاریخ تقسیم سود دوشنبه ۲۳ اردیبهشت می باشد. بازده سود سهام تناریس در حال حاضر ۴۴.۰۹ درصد است.

درباره شرکت تناریس

(رتبه گرفتن)

Tenaris SA، همراه با شرکت های تابعه خود، محصولات لوله فولادی بدون درز و جوش داده شده را تولید و به فروش می رساند. خدمات مرتبط با صنعت نفت و گاز و سایر کاربردهای صنعتی را ارائه می دهد. این شرکت پوشش های فولادی، محصولات لوله، لوله های مکانیکی و ساختاری، لوله های کشش سرد و اتصالات و اتصالات درجه یک را ارائه می دهد. محصولات لوله مارپیچ برای حفاری، حفاری نفت و گاز و خطوط لوله زیر دریا. و محصولات لوله ناف و لوازم جانبی لوله ای

داستان های خصوصی

توصیه های تحلیلگر برای Tenaris (NYSE: TS)

اخبار و نظرات روزانه Tenaris را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Tenaris و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.