Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (Teva) – B24 News


توضیح فنی:

Teva Pharmaceutical Industries Limited (Teva) ۱۷۷۵۳۶۶۰ سهم در آخرین جلسه معاملاتی مورد معامله قرار گرفت و میانگین حجم معاملات ۹۲۴۵.۵۷ هزار سهم را شاهد بودیم. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. TEVA تغییر ۱.۰۵ درصدی را در ارزش سهام خود در لیست ۷.۷۱ دلار در آخرین جلسه معاملاتی نشان داد. این شرکت متعلق به اسرائیل است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. ارزش بازار آن ۸۸۲۴.۶۳ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. میانگین متحرک ۲۰ روزه قیمت سهام ۱۰.۹۲- درصد و میانگین متحرک ۵۰ روزه ۱۲.۵۸- است. قیمت سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۱۲.۳۳- درصد است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۳۶.۱۹ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۳.۹۷ درصد باقی ماند و ماه گذشته نوسان ۳.۵۳ درصد را نشان داد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا در ۱.۱۹ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.34 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت -۴.۰۰٪ است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش درآمد دارد. حاشیه ناخالص ۴۹.۸۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۳.۷۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که -۱.۳۰ درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) 4.50 درصد است. سود هر سهم (ROE) -6.10 درصد است.

بررسی عملکرد:

TEVA بازده هفتگی -۷.۳۳٪ و بازده هفتگی -۲۳.۸۱٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته ۵.۹۸- درصد بوده و در ماه ۶.۸۸- درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۳.۷۵- درصد و حدود -۲.۲۸ درصد نشان داده اند. این سهم از بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته در ۲۷.۸۱- درصد است و به دنبال پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر، در ۶.۶۴ درصد قرار دارد.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، انتظار می رود که رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد سهام این شرکت ۲.۹ باشد (۱.۰ خرید قوی، خرید ۲.۰، نگه داشتن ۳.۰، فروش ۴.۰، فروش قوی ۵.۰). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۰.۱۱ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.