The Home Depot, Inc. (NYSE: HD) سهام توسط Aptus Capital Advisors LLC خریداری شد – Big 24 NewsAptus Capital Advisors LLC موقعیت خود را در The Home Depot, Inc. (NYSE: HD – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۲۵.۱ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از به دست آوردن ۱۰۱۵۰ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۵۰۵۴۴ سهم از سهام خرده فروش لوازم خانگی را در اختیار داشت. Home Depot تقریباً ۰.۴ درصد از سبد سهام Aptus Capital Advisors LLC را شامل می شود که این سهام را بیست و نهمین سهم بزرگ در لیست می کند. دارایی Aptus Capital Advisors LLC در Home Depot در پایان سه ماهه گذشته ۱۵,۱۳۰,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ دیگر نیز دارایی های HD خود را تغییر داده اند. Americana Partners سهام خود در Home Depot را ۸۰.۴ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Americana Partners LLC اکنون مالک ۱۶۲۵۳ سهم از سهام خرده فروش لوازم خانگی به ارزش ۶۷۴۵۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۷۲۴۳ سهم اضافی در طول دوره است. Cottonwood Capital Advisors LLC سهام جدیدی در سهام Home Depot در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۱۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. FARMERS & MERCHANTS TRUST OLONG BEACH سهام خود در Home Depot را ۴.۴٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. تراست کشاورزان و بازرگانان متعلق به شرکت لانگ بیچ است. اکنون ۵۰۰۲ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه پس از خرید ۲۱۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲،۰۷۶،۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. Anex Consulting Services LLC سهام خود در سهام Home Depot را در طول سه ماهه چهارم ۲.۷% افزایش داد. Annex Advisory Services LLC اکنون پس از خرید ۵۰۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۹۳۷۷ سهم از سهام خرده فروش لوازم خانگی به ارزش ۸۴۰۰۰۰۰ دلار است. سرانجام، One Capital Management LLC سهام خود را در Home Depot 51.2% در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت One Capital Management LLC پس از خرید ۹۶۹۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۲۸۶۳۴ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه به ارزش ۱,۱۸۸۳,۰۰۰ دلار است. ۷۰.۶۱ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

HD موضوع بسیاری از گزارش های تحلیلگران بوده است. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در Home Depot از ۳۶۵.۰۰ دلار به ۳۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” شرکت را در یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۰ جولای تعریف کرد. گوردون هاسکت در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۶ می، رتبه Home Depot را از “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. پایپر سندلر هدف قیمت خود را در Home Depot از ۳۱۰.۰۰ دلار به ۳۲۱.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۸ مه به سهام رتبه “خنثی” داد. گروه مالی Jefferies هدف قیمت خود را در Home Depot از ۴۲۰.۰۰ دلار به ۴۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۸ می، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، گوگنهایم هدف قیمت خود را در Home Depot از ۴۰۰.۰۰ دلار به ۳۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۸ می، رتبه “na” را به این شرکت اختصاص داد. پنج تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و شانزده نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat.com، هوم دیپو در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۳۶۸.۴۵ دلار است.

موجودی خانه ۰.۴ درصد افزایش یافت

HD در روز جمعه با قیمت ۳۰۰.۹۴ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۲۸، نسبت معاملات ۱.۱۱ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۳۵.۴۷ است. ارزش بازار این شرکت ۳۰۹.۲۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۹.۱۱، نسبت قیمت به درآمد ۲.۰۰ و نسبت بتا ۰.۹۸ است. The Home Depot, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۲۶۴.۵۱ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۴۲۰.۶۱ دلار بود. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۲۸۹.۸۹ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۳۱۲.۶۸ دلار است.

Home Depot (NYSE: HD – Get Rating) آخرین بار نتایج سود سه ماهه خود را در روز سه‌شنبه، ۱۷ مه منتشر کرد. این خرده فروش لوازم خانگی درآمدی معادل ۴.۰۹ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۳.۶۷ دلار در ۰.۴۲ دلار بود. Home Depot بازدهی منفی ۲۱۹۵۲.۱۶% و حاشیه خالص ۱۰.۸۳% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۳۸.۹۱ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۳۶.۷۸ میلیارد دلار برآورد کردند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۸۶ دلار EPS درآمد داشت. درآمد فصلی این شرکت نسبت به سال قبل ۳.۸ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که The Home Depot, Inc. 16.43 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

اعلام سود سهام عمده

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز پنج شنبه ۴ خرداد ماه واریز شد. در روز پنجشنبه، ۲ ژوئن، سود سهام ۱.۹۰ دلار به سهامداران سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود سالیانه ۷.۶۰ دلار و بازدهی ۲.۵۳ درصدی است. تاریخ پرداخت سود سهام چهارشنبه ۱ ژوئن است. درصد پرداخت Home Depot 48.25٪ است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگر از Home Depot، EVP Ann Marie Campbell 11293 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه، ۲۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۸۸.۰۳ دلار با ارزش کل ۳۲۵۲۷۲۲.۷۹ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۵۱۱۷۵ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۴۷۳۹۹۳۵.۲۵ دلار است. فروش در یک فایل SEC فاش شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبر دیگر، EVP Ann Marie Campbell 11293 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۲۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۸۸.۰۳ دلار با ارزش کل ۳۲۵۲۷۲۲.۷۹ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۵۱۱۷۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۴۷۳۹۹۳۵.۲۵ دلار است. این معامله در سند ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است، فاش شد. همچنین، کارن سیدمن، مدیر بیکر، ۱۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در تاریخ دوشنبه ۲۳ اردیبهشت به دست آورد. این سهم با میانگین قیمت ۲۸۷.۷۳ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۴۳۱۵۹۵.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون مالک ۱۵۰۰ سهم در شرکت به ارزش ۴۳۱۵۹۵ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. ۰.۱۷ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

مشخصات انبار خانه

(رتبه گرفتن)

Home Depot, Inc. به عنوان خرده فروش لوازم خانگی فعالیت می کند. این شرکت فروشگاه های The Home Depot را اداره می کند که انواع مصالح ساختمانی، محصولات بهبود خانه، محصولات چمن و باغ، و محصولات تزئینی و همچنین محصولات نگهداری، تعمیر و عملیات کاربردی را به فروش می رساند. این شرکت خدمات کفپوش، کابینت و تعویض کابینت را نیز ارائه می دهد. کانترها، کوره ها، سیستم های هوای مرکزی و پنجره ها.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی بر اساس محله Home Depot (NYSE: HD)

اخبار و نظرات Home Depot را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Home Depot و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.