The Upshaws Season 2, Part 1 – همه آنچه باید درباره آن بدانیم – بیگ ۲۴ خبر


“نتفلیکس یک شوخی است” – جشنواره چندین عنوان را ایجاد کرد. با این حال، تاریخ انتشار The Upshaws (فصل ۲، قسمت ۱) را به ما اطلاع داد. این سریال طرفداران زیادی پیدا کرده و نقدهای مثبت زیادی برای فصل ۱ دریافت کرده است.

وقتی صحبت از کمدی های ABC برنده جایزه امی می شود، بیشتر مردم تصاویری از یک خانواده مدرن را تداعی می کنند. Upshaws زیبایی شناسی و ایده یک خانواده مدرن را با نهایت دقت مجسم می کند.

داستان The Upshaws – فصل ۲، قسمت ۱؟

که در The Upshaws فصل ۲، مایک اپس نقش بنی آپشاو را بازی می کند. او رئیس یک خانواده کارگر سیاهپوست ساکن ایندیاناپولیس است. او تمام تلاش خود را می کند تا از خانواده خود مراقبت کند و به آنها کمک کند. Upshaw یک مکانیک جذاب با زندگی درهم و برهم است.

او همسری به نام رجینا با بازی کیم فیلدز دارد. او دو دختر خردسال دارد که با بازی Journey Christine و Khali Spraggins بازی می کنند. همچنین یک پسر نوجوان با بازی دایموند لیون و پسر اول با بازی جرمل سیمون.

بنی آپشاو همچنین پدر دختر دیگری با بازی گابریل دنیس شد. او خواهر شوهر تحقیرآمیز او با بازی واندا سایکس را تحمل می کند. با این حال، The Upshaws تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا همه چیز به خوبی پیش برود.

که در فصل دوم The Upshaws، شخصیت ها به تحمل فراز و نشیب های زندگی ادامه خواهند داد. این شامل شعله های آتش قدیمی، عشق های جدید، رویاهای بزرگ و درام مرتبط با خانواده است.

هر آنچه که باید در مورد Upshaws فصل 2، قسمت 1 بدانید

The Upshaws – بازیگران

Upshaws فصل ۲ قالب به شرح زیر است:

  • مایک اپس (برنی شاو)
  • واندا سایکس (لوکرتیا ترنر)
  • کیم فیلدز (رجینا آپشاو)
  • دیاموند لیون (کلوین آپشاو)
  • پیج کندی (اردک)
  • جرمل سایمون (برنارد آپشاو)
  • خالی دانیا-رنی اسپراگینز (علیه آپشاو)
  • سفر کریستین (مایا آپشاو)
  • گابریل دنیس (تاشا لوئیس)

The Upshaws – تاریخ انتشار

The Upshaws Netflix Season 2 در ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

The Upshaws – قسمت ها

اکثر مردم در مورد تاریخ انتشار فصل دوم The Upshaws. آنها نیز در مورد قسمت های Upshaws. خب قسمت ۱ فصل ۲ ۸ قسمت ۳۰ دقیقه ای خواهد داشت. نتفلیکس تمام قسمت ها را در تاریخ ذکر شده در بالا منتشر خواهد کرد. همچنین می توانید سریال را تماشا کنید تریلر فصل دوم The Upshaws با عضویت در نتفلیکس.

ویدیو توسط – Netflix Is A Joke

خط پایین

Upshaws Netflix این سریال مشتریان را به سمت کمدی های کلاسیک خانوادگی سیاهان برمی گرداند. با این حال، طیف گسترده ای از دغدغه های معاصر را دارد.

طبق آخرین بررسی Upshaws، مکالمات چالش برانگیزی دارد. آنها حول محور ازدواج، عشق و تمایلات جنسی می چرخند. امیدواریم اکنون بدانید تاریخ انتشار Upshaws و سایر اطلاعات لازم