Thermo Fisher Scientific Inc. (NYSE: TMO) فروخته شده توسط Mount Yale Investment Advisors LLC – Big 24 NewsMount Yale Investment Advisors LLC موقعیت خود را در سهام Thermo Fisher Scientific Inc کاهش داد. (NYSE: TMO – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس آخرین افشای آن در SEC، در سه ماهه اول ۱۱.۴ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۴۲۵ سهم در سه ماهه، ۳۳۱۱ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی را در اختیار داشت. دارایی Mount Yale Investment Advisors LLC در Thermo Fisher Scientific بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۱۹۵۶۰۰۰ دلار ارزش دارد.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً به سهام خود در TMO اضافه یا کاهش داده اند. خدمات مالی ویدمن در سه ماهه گذشته سهام جدیدی در Thermo Fisher Scientific را به قیمت تقریبی ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. Mystic Asset Management Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در Thermo Fisher Scientific به ارزش تقریبی ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت لی فایننشال سهام جدید در سهام Thermo Fisher Scientific در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار است. Costello Asset Management Inc. سهام جدیدی در Thermo Fisher Scientific در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Sumitomo Mitsui Financial Group Inc. سهام آن در Thermo Fisher Scientific در طول سه ماهه چهارم ۱۴۱.۷ درصد افزایش یافت. Sumitomo Mitsui Financial Group Inc. او اکنون صاحب ۵۸ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۳۸۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۴ سهم اضافی در این مدت است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۷.۴۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت داخلی در Thermo Fisher Scientific

در خبر دیگر، میشل لاگارد، مدیرعامل، ۱۳۰۳۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز جمعه ۲۷ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۶۵.۰۴ دلار و ارزش کل ۷۳۶۲۴۷۱.۲۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۵۷۵۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۸۹۰۳۹۰۰.۳۲ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی با SEC فاش شد که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، مدیرعامل مارک ن. کاسپر ۲۱۸۱ سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۶۲.۴۶ دلار و در مجموع ۱۲۲۶.۷۲۵.۲۶ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۸۳,۳۷۳ سهم در شرکت به ارزش ۱۰۳,۱۳۹,۹۷۷.۵۸ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، میشل لاگارد، مدیرعامل، ۱۳۰۳۰ سهم از سهام Thermo Fisher Scientific را در معامله ای به تاریخ جمعه ۲۷ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۶۵.۰۴ دلار و ارزش کل ۷۳۶۲۴۷۱.۲۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون مالک ۱۵۷۵۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۸۹۰۳۹۰۰.۳۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۴۲۵۶۱ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲۳۵۵۷۴۱۳ دلار فروخته اند. ۰.۴۳ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

تغییر رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام اخیراً سهام TMO را تحت تأثیر قرار داده اند. StockNews.com پوشش سهام Thermo Fisher Scientific را در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۱ مارس در نظر گرفت. آنها یک رتبه بندی “نگهداری” برای سهام قرار دادند. بارکلیز قیمت هدف خود را در Thermo Fisher Scientific از ۶۷۵.۰۰ دلار به ۶۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، Wells Fargo & Company در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲۵ آوریل، رتبه Thermo Fisher Scientific را از رتبه «هم وزن» به «کم وزن» کاهش داد و هدف قیمت سهام خود را از ۶۰۵.۰۰ دلار به ۵۲۵.۰۰ دلار کاهش داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش، دو نفر امتیاز نگهداری، دوازده رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام شرکت داده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۶۵۳.۵۴ دلار است.

۲.۳% تخفیف در Thermo Fisher Scientific

سهام Thermo Fisher Scientific در روز دوشنبه با قیمت ۵۶۱.۵۴ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۱۰، نسبت معاملاتی ۱.۵۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۷ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۲۱۹.۸۲ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۹.۲۸، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۱ و بتای ۰.۸۲ است. Thermo Fisher Scientific Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته ۴۹۷.۸۳ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۶۷۲.۳۴ دلار است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۵۴۱.۶۳ دلار و SMA 200 روزه ۵۵۸.۵۸ دلار است.

Thermo Fisher Scientific (NYSE: TMO – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ آوریل منتشر کرد. این شرکت تحقیقات پزشکی درآمد ۷.۲۵ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۶.۱۷ دلاری با ۱.۰۸ دلار است. Thermo Fisher Scientific بازده حقوق صاحبان سهام ۲۵.۳۳% و حاشیه خالص ۱۸.۴۹% داشت. این شرکت ۱۱.۸۲ میلیارد دلار سود در این سه ماهه گزارش کرد، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱۰.۶۶ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۷.۲۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد فصلی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹.۳ درصد افزایش داشته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Thermo Fisher Scientific Inc. 22.63 سود هر سهم برای سال جاری.

اعلامیه برنده علمی Thermo Fisher

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز جمعه ۱۴ اکتبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۵ سپتامبر، سود نقدی ۰.۳۰ دلار برای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۱۴ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۲۰ دلار در سال و بازده سود ۰.۲۱٪ است. نسبت پرداخت سود سهام Thermo Fisher Scientific (DPR) 6.26٪ است.

درباره شرکت علمی ترمو فیشر

(رتبه گرفتن)

Thermo Fisher Scientific Inc راه حل های علوم زیستی، ابزارهای تحلیلی، تشخیص های تخصصی و محصولات و خدمات آزمایشگاهی در سراسر جهان. بخش Life Science Solutions این شرکت، معرف‌ها، ابزارها و مواد مصرفی را برای تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی، کشف و تولید دارو و واکسن، و همچنین تشخیص عفونت و بیماری برای مراقبت‌های دارویی، بیوتکنولوژی، کشاورزی، بالینی و بهداشتی ارائه می‌کند. بخش ها. بازارهای دولتی، درمانی، دانشگاهی و … را ارائه می دهد

همچنین ببینید

مالکیت نهادی بر اساس فصل، Thermo Fisher Scientific (NYSE: TMO)

اخبار و نظرات روزانه Thermo Fisher Scientific Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Thermo Fisher Scientific و شرکت های مرتبط دریافت کنید.