TikTok ممکن است روی یک سرویس موسیقی کار کند – اخبار


TikTok به کاربران کمک کرده است هنرمندان موسیقی فعلی و گذشته را کشف کنند و اکنون ممکن است سرویس پخش موسیقی خود را راه اندازی کند. Parent ByteDance یک درخواست علامت تجاری در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده برای “TikTok Music” ثبت کرده است. خودش گزارش شده این سرویس به کاربران اجازه می دهد “خرید، پخش جریانی، اشتراک گذاری و دانلود موسیقی، آهنگ ها، آلبوم ها، اشعار… پخش مستقیم صدا و ویدئو… ویرایش عکس ها و آپلود آنها به عنوان جلد لیست های پخش.” [and] در مورد موسیقی، آهنگ ها و آلبوم ها نظر دهید.

ByteDance در حال حاضر یک برنامه پخش موسیقی به نام Resso دارد، اما فقط در هند، برزیل و اندونزی موجود است. این برنامه دارای برخی از ویژگی های ذکر شده در آرشیو برندها مانند لیست پخش، اشتراک آهنگ و تعامل با جامعه است. علاوه بر این، TikTok کاربران برزیل را به آهنگ کامل در Resso هدایت می کند خودش NB.

درخواست علامت تجاری ابتدا در استرالیا ثبت شد و سپس در ۹ می در ایالات متحده ثبت شد. مشخص نیست که آیا قصد دارد چنین سرویسی را بر روی Resso بسازد یا خیر، اما باید قبل از درخواست برای آن در ایالات متحده نشان دهد که از علامت تجاری استفاده می کند – بنابراین این فقط یک مکان نگهدار نیست. خودش. این شرکت همچنین توضیح داد که می‌توانید برنامه‌های رسانه‌ای صوتی و تصویری تعاملی در مورد سرگرمی، مد، ورزش، و رویدادهای جاری، از جمله دیگر کاربردهای ممکن را به صورت زنده پخش کنید.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر، انتخاب شده است. برخی از داستان های ما حاوی پیوندهای وابسته هستند. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

لینک منبع