Tiktok “نفوذگران” داستانی FoFront را می گیرد

Tiktok "نفوذگران" داستانی FoFront را می گیرد


به نظر می رسد برخی از اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی زندگی بسیار خوبی دارند که نمی توان گفت درست است – اکنون به نظر می رسد که واقعاً اتفاق افتاده است.

در طول هشت ماه گذشته ، شروع سرگرم کننده ForFront 22 داستان داستانی خلق کرده است و به نویسندگان تأثیرگذار Tiktok فیلمنامه ها و بازیگران واقعی آنها را برای بازی در آنها داده است.

هر روز بازیگران و بازیگران زن فیلم های جدیدی را در حساب های TikTok خود بارگذاری می کنند و آخرین تاکتیک های تخیلی شخصیت های خود را برای صدها هزار دنبال کننده توضیح می دهند.

در مجموع ، اینسایدر گزارش می دهد که 281 میلیون فیلم از شخصیت ها جمع آوری کرده است و مرز جدیدی برای قصه گویی ایجاد شده است که از برنامه رسانه های اجتماعی ForFront کپی شده است.

Tic Tac Toe به پیروان اجازه می دهد تا داستانهای تعاملی در مورد محتوای موجود در این حساب ها بگویند ، بپسندند و نظر دهند.

با این حال ، برخی از پیروان ممکن است متوجه نشوند که “اینفلوئنسرها” به سادگی شخصیت هایی هستند ، دو تا از محبوب ترین ژانرهای Tiktok ، با کلیپ های ویدئویی که بین درس های واقعی رقص و کلیپ های سفر قرار می گیرند.

ایلان بنیامین ، بنیانگذار Four Front.
چهار جلو

اما ایلان بنجامین ، بنیانگذار Four Front گفت که این شرکت سعی نمی کند کسی را که از برنامه استفاده می کند فریب دهد و بسیاری از کاربران می دانند که محتوای کپی شده را مشاهده می کنند و معتقدند که شخصیت ها از پیگیری درام روزانه خوشحال می شوند. -سایز اپرا

او می گوید: “هرچه مردم بیشتر بدانند این داستان تخیلی است ، بیشتر می توانند در آن گم شوند و از آن لذت ببرند.”

22 “اینفلوئنسر” به هم آمیخته اند و اغلب به یکدیگر اشاره می کنند و Front نوع جهان تخیلی خاص خود را ایجاد می کند که درست مانند جهان فیلم مارول کار می کند.

شخصیت های داستانی شامل یک زن جوان زیبا به نام “احمقانه” و یک مرد جوان تراجنسیتی به نام “اولی” و یک ساقی به نام “دارن” است که بیوگرافی تیک تاک او “خیالی است ، اما هرگز جعلی” نیست.

ویدئویی با تیک تاک که توسط شخصیت “سیدنی” بارگذاری شده است.
شخصیت “اولی” در کلیپ اخیر Tiktok درام روزانه خود را توصیف می کند.

کامیشا کاپو 29 ساله نقش “تیا” را بازی می کند که اخیراً از طریق ویدئوها یاد گرفته است.

کاتن ، بازیگر تازه کار ، یک کار تمام وقت در رسانه های اجتماعی دارد و به اینسایدر گفت که وقتی کار نمی کند ، فیلم های تیک تاک را ضبط می کند.

او به فاست کمپانی گفت که بازی در «تیا» به او حس اختیار و آزادی خلاق می دهد.

او توضیح داد: “من قدردان این هستم که بتوانم بخشی از فرایند خلاقیت باشم زیرا پیشرفت می کنم.” “من می توانم بفهمم تیا چه لباسی پوشیده است و آرایشش چگونه باید باشد و چگونه موهایش را بپوشد.”

بسته به موفقیت پیشگفتار ، داستان نویسی بیشتر ممکن است خیلی زود به Tiktok برسد.

در همین حال ، بنیامین می گوید شخصیت های ForFront می توانند به سرعت به سایر برنامه های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام بروند ، جایی که می توانند از محتوای حمایت شده درآمد کسب کنند.

وی به Fast Company گفت: “از آنجا که آنها با اقتصاد طراحی سنتی کار می کنند ، می توانیم آنها را در YouTube ، Instagram و سایر سیستم عامل ها گسترش دهیم … نه تنها می توانند محتوای بیشتری تولید کنند ، بلکه می توانند در دراز مدت از آن محتوا درآمدزایی کنند.” ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *