Tri Star Advisors Inc. دارای جایگاه ۱۲.۸۲ میلیون دلاری در iShares MSCI EAFE Value ETF (BATS: EFV) – Big 24 KhabarTri Star Advisors Inc. بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده خود در فرم ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این شرکت جایگاه خود را در سهام iShares MSCI EAFE Value ETF (BATS: EFV – Receive Rating) در سه ماهه اول ۷.۱ درصد کاهش داد. این صندوق پس از فروش ۲۰۷۹۹ سهم در دوره مذکور، صاحب ۲۷۰۰۹۷ سهم از سهام این شرکت شد. iShares MSCI EAFE Value ETF 5.9 درصد از سهام Tri Star Advisors Inc را در اختیار دارد. این سهم را در جایگاه پنجم قرار می دهد. ریشه های Tri Star Advisors Inc. ارزش سهام iShares MSCI EAFE Value ETF در پایان سه ماهه گذشته ۱۲,۸۲۴,۰۰۰ دلار بود.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت تغییر داده اند. Landmark Wealth Management LLC یک موقعیت جدید در سهام iShares MSCI EAFE Value ETF در طول سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. Lenox Wealth Advisors LLC سهام جدید iShares MSCI EAFE Value ETF را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. بنجامین ادواردز یک موقعیت جدید در سهام iShares MSCI EAFE Value ETF در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۳۵۰۰۰ دلار خرید. Chilton Capital Management LLC یک موقعیت جدید در سهام iShares MSCI EAFE Value ETF در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، AHL Investment Management Inc. یک موقعیت جدید در سهام iShares MSCI EAFE Value ETF در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۲۰۰۰ دلار خرید.

سهام BATS EFV در معاملات ظهر روز پنجشنبه ۰.۱۳ دلار کاهش یافت و به ۴۲.۰۵ دلار رسید. ۳ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۱۷۲ سهم این شرکت معامله شد. شاخص ارزش iShares MSCI EAFE با ۴۹.۱۵ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۵۹.۵۷ دلار به بالاترین حد در ۱۲ ماه گذشته رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۴۵.۹۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۴۸.۸۸ دلار است.

MSCI EAFE iShares Value ETF Index (رتبه گرفتن)

iShares MSCI EAFE Value ETF (صندوق) که قبلاً با نام iShares MSCI EAFE Value Index Fund شناخته می شد، یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است. صندوق به دنبال نتایج سرمایه‌گذاری است که عموماً با عملکرد قیمت و بازده، قبل از کارمزد و هزینه‌های شاخص ارزش MSCI EAFE مطابقت داشته باشد. این شاخص زیرمجموعه ای از شاخص MSCI EAFE است و اجزای این شاخص شامل اوراق بهادار اروپا، استرالیا (استرالیا و آسیا) و خاور دور است.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری EFV را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات خودی برای iShares MSCI EAFE Value ETF (BATS: EFV – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی توسط یک چهارم iShares MSCI EAFE Value ETF (BATS: EFV)

اخبار و بررسی‌های روزانه iShares MSCI EAFE Value ETF آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای iShares MSCI EAFE Value ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com دریافت کنید.