Trustcore Financial Services LLC دارایی خود را در سهام اپل کاهش داد. (NASDAQ: AAPL) – Big 24 NewsTrustcore Financial Services LLC جایگاه خود را در Apple Inc تنزل داد. (NASDAQ: AAPL – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه دوم ۰.۸٪ افزایش یافته است. این شرکت پس از فروش ۱۸۹۵ سهم در طول سه ماهه، ۲۲۹۷۳۷ سهم از سهام سازنده آیفون را در اختیار داشت. اپل حدود ۲.۹ درصد از پورتفولیوی Trustcore Financial Services LLC را تشکیل می دهد و این سهام را به دهمین شرکت بزرگ تبدیل می کند. ارزش دارایی های Trustcore Financial Services LLC در اپل در پایان آخرین دوره گزارش ۳۱,۴۱۰,۰۰۰ دلار بود.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در AAPL ایجاد کرده اند. Aaron Wealth Advisors LLC سهام خود در سهام اپل را در سه ماهه اول ۳۰۳۹۱.۸ درصد افزایش داد. Aaron Wealth Advisors LLC اکنون پس از خرید ۲،۵۹۸،۵۷۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۲۶,۰۷۵,۰۸۵ سهم از سهام آیفون ۷ به ارزش ۱۴۹,۳۳۳,۰۰۰ دلار است. Capital Research Global Investors دارایی خود در سهام اپل را در سه ماهه اول ۳۱.۷ درصد افزایش داد. Global Investment Research Investors اکنون پس از خرید ۹،۳۵۴،۴۸۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳,۸۹۰,۳۱۱ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۶,۷۹۳,۰۴۱,۰۰۰ دلار است. گروه وانتاز سهام خود در اپل را ۰.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۱,۲۶۹,۹۹۵,۷۵۰ سهم از سهام سازنده آیفون پس از خرید ۸,۷۳۴,۳۹۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۲۱,۷۵۳,۹۵۹,۰۰۰ دلار رسیده است. بانک ملی سوئیس در سه ماهه اول دارایی خود در سهام اپل را ۱۳.۱ درصد افزایش داد. بانک ملی سوئیس پس از خرید ۸ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۳۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۷۱ میلیون و ۶۰ هزار و ۷۰۸ سهم از سهام این سازنده آیفون به ارزش ۱۲ میلیون و ۴۰۷ میلیون و ۹۱۰ هزار دلار است. در نهایت، CFS Investment Advisory Services LLC دارایی خود در سهام اپل را ۱۸۲۶۳.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. CFS Investment Advisory Services LLC اکنون پس از خرید ۷,۴۱۶,۴۴۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۷,۴۵۷,۰۵۳ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۴۷,۰۰۰ دلار است. در حال حاضر ۵۷.۷۲ درصد از سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

خرید و فروش اینسایدر در اپل

در خبر دیگر، SVP Deirdre O’brien در معامله ای که در تاریخ دوشنبه ۳ اکتبر انجام شد، ۱۷۶۲۹۹ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۴۲.۱۶ دلار و ارزش کل ۲۵,۰۶۲,۶۶۵.۸۴ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۳۶۲۹۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۳۷۴۹۸۶.۴۰ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبر دیگر، SVP Deirdre O’brien در معامله ای که در تاریخ دوشنبه ۳ اکتبر انجام شد، ۱۷۶۲۹۹ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۴۲.۱۶ دلار و ارزش کل ۲۵,۰۶۲,۶۶۵.۸۴ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۳۶۲۹۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۳۷۴۹۸۶.۴۰ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین لوکا ماستری، مدیر مالی، ۹۶۷۳۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۵ مرداد ماه به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۴.۹۵ دلار و در مجموع ۱۶۹۲۳۷۸۸.۲۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر مالی در حال حاضر مالک ۱۱۰۶۷۳ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۳۶۲۲۴۱.۳۵ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۳۰۶,۰۸۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۴۲,۲۵۲,۸۵۴ دلار فروخته اند. ۰.۰۶ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

عملکرد سهام اپل

سهام AAPL در روز جمعه به ۱۴۴.۸۰ دلار باز شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۲.۳۳ تریلیون دلار، نسبت PE 23.89، نسبت قیمت به درآمد ۱.۸۴ و بتای ۱.۲۵ است. این شرکت دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۵۱.۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۵۱.۸۷ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۰.۸۶، نسبت سریع ۰.۸۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۶۳ است. شرکت اپل. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۲۹.۰۴ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸۲.۹۴ دلار بود.

اپل (NASDAQ: AAPL – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای اعلام کرد. سازنده آیفون گزارش داد که درآمد هر سهم در سه ماهه ۱.۲۰ دلار بوده است که بالاتر از برآوردهای ۱.۱۴ دلاری تحلیلگران با ۰.۰۶ دلار است. این شرکت در سه ماهه ۸۲.۹۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۸۲.۹۷ میلیارد دلار برآورد کردند. حاشیه سود خالص اپل ۲۵.۷۱ درصد و بازده سهام ۱۵۲.۹۷ درصد بود. درآمد سه ماهه اپل نسبت به سال گذشته ۱.۹ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۳۰ دلار گزارش کرد. تحلیلگران انتظار دارند که شرکت اپل. ۶.۱۱ EPS به سال مالی جاری منتقل می شود.

اپل سود سهام خود را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۸ آبان ماه پرداخت می شود. سهامداران رکورددار روز دوشنبه، ۷ نوامبر، سود نقدی ۰.۲۳ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۹۲ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۰.۶۴٪ است. نسبت سود سهام اپل (DPR) در حال حاضر ۱۵.۱۸ درصد است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی سهام اخیراً بر سهام تأثیر گذاشته اند. بانک آمریکا در یادداشتی پژوهشی در روز پنجشنبه ۲۹ سپتامبر، رتبه سهام اپل را از رتبه «خرید» به رتبه «خنثی» کاهش داد و قیمت هدف این شرکت را از ۱۸۵.۰۰ دلار به ۱۶۰.۰۰ دلار کاهش داد. گروه UBS در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۱ اکتبر، قیمت ۱۸۵.۰۰ دلار را برای سهام اپل تعیین کرد. شرکت Wells Fargo هدف قیمت سهام اپل را از ۲۰۵.۰۰ دلار به ۱۸۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. Sanford C. Bernstein در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۲ سپتامبر، قیمت هدف ۱۷۰.۰۰ دلاری را برای سهام Apple Inc تعیین کرد. سرانجام، Itau BBA Securities در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۶ جولای، سهام اپل را پوشش داد. آنها یک رتبه “قابل درک” و هدف قیمت ۱۳۶.۰۰ دلار برای هر سهم تعیین کرده اند. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر رتبه نگهداری، ۲۱ نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام این شرکت اختصاص داده اند. بر اساس داده های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف ۱۸۰.۲۵ دلار است.

پروفایل اپل

(رتبه گرفتن)

اپل گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، دستگاه‌های پوشیدنی و لوازم جانبی را در سراسر جهان طراحی، تولید و به بازار عرضه می‌کند. همچنین بسیاری از خدمات مرتبط را به فروش می رساند. علاوه بر این، این شرکت سری گوشی های هوشمند آیفون را نیز عرضه می کند. مک، خطی از کامپیوترهای شخصی؛ آی پد که مجموعه ای از تبلت های چند منظوره است; AirPods Max، یک هدفون بی‌سیم روی گوشی؛ و وسایل پوشیدنی و خانگی و لوازم جانبی از جمله AirPods، Apple TV، Apple Watch، محصولات Beats، HomePod و iPod touch.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری AAPL را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده ها و معاملات داخلی ۱۳F برای Apple Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: AAPL – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی بر حسب سه ماهه برای اپل (NASDAQ: AAPL)

اخبار و نظرات روزانه اپل را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران اپل و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.