Under Armour, Inc. (NYSE: UAA) سود سه ماهه دوم ۲۰۲۳ ۰.۱۶ دلار به ازای هر سهم، پیش بینی شده توسط ویلیام بلرUnder Armour, Inc. (NYSE: UAA – دریافت رتبه) — ویلیام بلر در یادداشتی تحقیقاتی که چهارشنبه، آگوست منتشر شد، برآورد درآمد هر سهم (EPS) خود را برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ برای Under Armour کاهش داد. تحلیلگر ویلیام بلر اس. زاکفیا اکنون انتظار دارد که این شرکت درآمد ۰.۱۶ دلاری به ازای هر سهم را برای سه ماهه گزارش دهد که از برآورد قبلی ۰.۲۸ دلار کمتر است. ویلیام بلر در حال حاضر دارای رتبه “فروش” و قیمت هدف ۷.۰۰ دلار برای هر سهم است. برآورد اجماع برای درآمد تمام سال Under Armor 0.49 دلار است. ویلیام بلر همچنین برآوردهایی از درآمد Under Armor برای سال مالی ۲۰۲۳ را ۰.۴۷ دلار به ازای هر سهم و سود برای سال مالی ۲۰۲۴ را ۰.۸۰ دلار برای هر سهم منتشر کرد.

Under Armor (NYSE: UAA – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۳ آگوست منتشر کرد. این شرکت درآمد ۰.۰۳ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که برآوردهای تحلیلگران ۰.۰۴ دلار (۰.۰۱ دلار) را از دست داد. حاشیه سود خالص Under Armor 2.99٪ و بازده سهام ۱۱.۶۱٪ بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۲۴ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد.

سایر تحلیلگران نیز گزارش های تحقیقاتی در مورد این شرکت منتشر کردند. گروه مشاوره تلسی در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، قیمت هدف خود را در Under Armour از ۱۷.۰۰ دلار به ۱۲.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. رابرت دبلیو برد در یادداشت تحقیقاتی روز پنج شنبه، رتبه Under Armor را از رتبه “ممتاز” به “خنثی” کاهش داد و قیمت هدف شرکت را از ۱۲.۰۰ دلار به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد. گروه مالی جفریز در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۱ جولای، رتبه Under Armor را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد و هدف قیمت این شرکت را از ۲۰.۰۰ دلار به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را در Under Armour از ۲۱.۰۰ دلار به ۱۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱ آگوست، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، گروه Credit Suisse هدف قیمت سهام Under Armour را از ۱۳.۰۰ دلار به ۱۱.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که پنجشنبه منتشر شد، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هجده نفر رتبه نگهداری سهام و ده نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat.com، Under Armor در حال حاضر دارای میانگین امتیاز “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۴.۵۴ دلار است.

عملکرد قیمت Under Armor

سهام Under Armour روز دوشنبه با قیمت ۹.۳۳ دلار افتتاح شد. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۹.۲۶ دلار و میانگین ۲۰۰ روزه ۱۳.۴۷ دلار است. Under Armor پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۸.۱۰ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۷.۲۸ دلار را ثبت کرد. ارزش بازار سهام ۴.۴۴ میلیارد دلار، نسبت PE 25.92 و بتای ۱.۳۵ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۹، نسبت معاملات ۲.۰۶ و نسبت سریع ۱.۷۴ است.

فعالیت درونی

در اخبار مرتبط، مدیر دیوید دبلیو گیبز در معامله ای به تاریخ سه شنبه، ۳۱ می، ۲۵۰۰۰ سهم از سهام را به دست آورد. این سهام با قیمت متوسط ​​۹.۶۰ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۲۴۰,۰۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون صاحب ۵۰۰۰۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۴۸۰۰۰۰ دلار است. این معامله در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت SEC موجود است. خودی ها ۱۶.۴۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

سرمایه گذاران نهادی در حال انباشته شدن در Under Armour هستند

سرمایه گذاران نهادی اخیرا اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. گروه ونگارد سهام خود در Under Armour را در سه ماهه اول ۵.۱ درصد افزایش داد. شرکت پیشتاز گروه مالک است. اکنون ۲,۰۹۱,۸۲۵ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۱,۱۷,۲۱۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته ۳,۵۵۹,۱۸,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. BlackRock Inc سهام خود در سهام Under Armour را ۱.۲% در سه ماهه اول افزایش داد. بلک راک اکنون مالک ۱۱,۳۱۰,۲۳۷ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۳۳,۶۵۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۹۲,۴۹۹,۰۰۰ دلار می رسد. استیت استریت شرکت سهام خود را در Under Armour 2.5 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. استیت استریت در حال حاضر ۸,۳۷۰,۴۲۷ سهم از سهام این شرکت را در اختیار دارد که پس از خرید ۲۰۰,۶۰۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ۱۴۲,۴۶۵,۰۰۰ دلار ارزش دارد. گروه سرمایه گذاری Alyeska LP مالکیت خود در سهام Under Armour را ۹۶.۷٪ در سه ماهه اول افزایش داد. گروه سرمایه گذاری Alyeska L.P. اکنون پس از خرید ۳۶۶۸۰۴۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۷,۴۶۲,۰۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۷,۰۰۴,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Renaissance Technologies LLC سهام خود را در سهام Under Armor 83.9٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Renaissance Technologies LLC اکنون پس از خرید ۲۹۷۹۰۰۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۵۳۱۳۰۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۳۸۳۹۸۰۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۳۸.۷۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره Under Armour

(رتبه گرفتن)

Under Armour, Inc. Ltd.، همراه با زیرمجموعه های خود، به توسعه، بازاریابی و توزیع پوشاک، کفش و لوازم جانبی مردان، زنان و جوانان می پردازد. این شرکت لباس های خود را در انواع فشرده، فیت و گشاد عرضه می کند. همچنین محصولات کفش برای دویدن، تمرین، بسکتبال، دو و میدانی، ریکاوری و برنامه های کاربردی در فضای باز ارائه می دهد.

ادامه مطلب

تاریخچه درآمدها و تخمین ها برای Under Armour (NYSE: UAA)

اخبار و رتبه بندی های روزانه Under Armour را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Under Armour و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.