US Bancorp (NYSE: USB) در CIBC Asset Management Inc – Big 24 News سهام داردطبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، CIBC Asset Management Inc سهام خود را در US Bancorp (NYSE: USB – Get Rating) طی سه ماهه اول ۷.۹ درصد افزایش داد. سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۲۱۳۱۰ سهم دیگر در طول دوره، ۲۹۰۰۶۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی را در اختیار داشت. دارایی های CIBC Asset Management Inc. در US Bancorp 15,417,000 دلار در پایان آخرین دوره گزارش.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Delos Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در US Bancorp Corporation در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. Advocacy Wealth Management Services LLC موقعیت خود را در سهام Bancorp USA در سه ماهه اول ۷۲.۳ درصد افزایش داد. Advocacy Wealth Management Services LLC اکنون پس از تصاحب ۲۴۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۵۷۲ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار است. Westside Investment Management Inc. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در سهام بانکورپ ایالات متحده ۴۵.۶ درصد افزایش داد. Westside Investment Management Inc. این شرکت پس از خرید ۲۰۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۶۴۸ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار است. Carson Alaria Wealth Management Ltd. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در سهام US Bancorp به ارزش تقریبی ۳۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام Elmwood Wealth Management Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در سهام US Bancorp به ارزش تقریبی ۳۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. در حال حاضر ۷۴.۹۲ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

افزایش ۱.۶ درصدی معاملات بانکورپ آمریکا

USB در روز پنجشنبه با قیمت ۴۷.۶۶ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۷۵، نسبت سریع ۰.۷۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۰ است. ارزش بازار سهام ۷۰.۸۱ میلیارد دلار، نسبت PE 10.96، نسبت PEG 1.63 و بتا ۰.۹۷ است. Bancorp در ایالات متحده به کمترین میزان خود در یک سال اخیر ۴۳.۷۴ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر ۶۳.۵۷ دلار رسید. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۷.۸۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۵۲.۰۹ دلار است.

US Bancorp (NYSE: USB – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۱۵ جولای منتشر کرد. این ارائه دهنده خدمات مالی ۱.۰۹ دلار سود به ازای هر سهم برای سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۰۷ دلاری با ۰.۰۲ دلار است. US Bancorp حاشیه سود خالص ۲۸.۰۸% و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۵.۰۵% را ثبت کرد. این شرکت در این سه ماهه ۶.۰۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵.۸۹ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۲۸ دلار EPS داشت. درآمد بانکورپ در ایالات متحده نسبت به سال گذشته ۴.۰ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند US Bancorp 4.48 سود هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کند.

اعلامیه سود سهام بانکورپ آمریکا

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۲۴ تیرماه پرداخت شد. در روز پنجشنبه، ۳۰ ژوئن، سود سهام ۰.۴۶ دلار به سهامداران سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود ۱.۸۴ دلاری سالانه و بازدهی ۳.۸۶ درصدی است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۹ ژوئن بود. سود سهام بانکورپ آمریکا در حال حاضر ۴۲.۳۰ درصد است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

USB موضوع بسیاری از گزارشات تحقیقاتی بوده است. مورگان استنلی هدف قیمت سهام بانکورپ ایالات متحده را از ۵۴.۰۰ دلار به ۵۷.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۸ ژوئیه به شرکت رتبه “برابر” داد. بانک آمریکا هدف قیمت سهام بانکورپ آمریکا را از ۵۴.۰۰ دلار به ۵۶.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۸ آوریل به شرکت رتبه “خنثی” داد. گروه مالی جفریز در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۱ جولای، قیمت سهام بانکورپ ایالات متحده را از ۵۲.۰۰ دلار به ۴۵.۰۰ دلار کاهش داد. رویال بانک کانادا هدف قیمتی سهام بانکورپ آمریکا را از ۶۶.۰۰ دلار به ۶۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱ ژوئیه، رتبه “بیشتر” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، سیتی گروپ قیمت هدف خود را برای سهام بانکورپ ایالات متحده به ۵۲.۰۰ دلار در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه ۲۲ جولای افزایش داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، ده نفر رتبه نگهداری و پنج نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۸.۴۷ دلار است.

درباره US Bancorp

(رتبه گرفتن)

US Bancorp، یک شرکت هلدینگ خدمات مالی، انواع خدمات مالی را به افراد، شرکت ها، شرکت ها، سازمان های دولتی و سایر موسسات مالی در ایالات متحده ارائه می دهد. این بانک در زمینه بانکداری شرکتی و تجاری، بانکداری خرد و تجاری، خدمات مدیریت ثروت و سرمایه گذاری، خدمات پرداخت، خزانه داری و بخش پشتیبانی شرکت ها فعالیت می کند.

ادامه مطلب

یک چهارم مالکیت شرکتی US Bancorp (NYSE: USB)

دریافت اخبار و بررسی برای US Bancorp Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای بانک ایالات متحده و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.