USDA از Strawman برای ادعای LGBTQ استفاده می کند + دسترسی به برنامه های غذایی ممنوع است – خبرگزاری بست بیست


همه ما می دانیم که استدلال ناهنجار چیست و چگونه اغلب برای اعتبار بخشیدن به اخبار جعلی از آن استفاده می شود. این تاکتیک در سیاست بیداد می کند، به ویژه در میان جنگجویان عدالت اجتماعی، دستفروشان مسابقه CRT، و اکثر امپراتوری های رسانه ای شرکتی با گرایش چپ که از آن برای پیشبرد سیاست های حزب دموکرات استفاده می کنند. اخیراً، وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) یک نی نی ساخته است که سر و شانه بالاتر از دیگران در مزرعه ذرت پوچ های پیشرونده قرار دارد. تلقین این است که LGBTQ + از دسترسی به غذا توسط یک سیستم مغرضانه / همجنسگرا هراسی محروم می شود که منجر به “ناامنی غذایی” می شود. معمولاً «جایزه بیدار» به دلیل نمایش مضحک فضیلت جعلی و فرضیه‌های نادرست به افراد اعطا می‌شود، اما این هفته وزارت کشاورزی آمریکا کیک را با یک کاهگل غول‌پیکر که از نظر اندازه و وسعت با سازمانی که از آن آمده رقابت می‌کند.

استیسی دین، معاون وزیر غذا، تغذیه و خدمات مصرف کننده، که بخشی از USDA است، گفت:

«چه در حال خرید مواد غذایی باشید، چه در صف کافه تریا مدرسه ایستاده اید یا از بانک مواد غذایی غذا می گیرید، باید بتوانید بدون ترس از تبعیض این کار را انجام دهید. هیچ کس نباید صرفاً به دلیل اینکه چه کسی هستند یا چگونه شناسایی می کند، از دسترسی به غذای مغذی محروم شود.

البته، USDA هیچ نمونه‌ای از «ممنوع شدن دسترسی به غذای مغذی» توسط افراد دگرباش جنسی در برنامه‌های غذایی وزارت کشاورزی آمریکا ذکر نکرد، فقط به این اشاره کرد که این اتفاق می‌افتد، و این به اندازه کافی خوب است.

LGBTQ به معنای لزبین، همجنس گرا، دوجنسیتی، ترنسجندر و دگرباش/پرسنده است، اما + به چه معناست؟ این شامل طیف گسترده ای از هویت ها، از جمله هر تغییر ممکن به جز دگرجنس گرایان است. اینجا هستند فقط برخی از آنها:

  • ترنس‌جنسی: اشاره یا ارتباط با یک فرد تراجنسیتی، به‌ویژه فردی که ویژگی‌های بدنی‌اش از طریق جراحی یا درمان هورمونی تغییر کرده است تا با هویت جنسی خود هماهنگ شود.
  • پانجنسی: (احساس جذابیت (فیزیکی، عاطفی یا جنسی) نسبت به بیش از یک هویت جنسیتی را تجربه می کند.)
  • ۲ / دو روحی (بومیان آمریکایی که به عنوان هر چیزی غیر از دگرجنس گرا شناخته می شوند.)
  • اینترسکس (کسی که با اندام تناسلی متولد می شود که دقیقاً در نام جنسی “مرد” یا “مونث” قرار نمی گیرد.)
  • غیرجنسی (بدون میل جنسی یا جذب دیگران.)
  • و الی، که یک دگرجنس گرا است که از LGBTQ + حمایت می کند.

USDA بر یک مطالعه تکمیل شده در دانشگاه Vanderbilt تکیه دارد که ادعا می کند جامعه LGBTQ + از «ناامنی غذایی» بیشتر رنج می برد و از دسترسی به برنامه های غذایی در مقیاس قابل توجهی محروم است. آنها علاوه بر این به سرشماری ایالات متحده و یک سوال عجیب در مورد احساس گرسنگی به عنوان داده هایی برای حمایت از این ابتکار اشاره می کنند.
با توجه به اینکه لزبین ها، “L” در LGBTQ +، ۹ درصد بیشتر از زنان مستقیم و مردان همجنس گرا ۱۰ درصد بیشتر از مردان مستقیم درآمد دارند، این یافته ها عجیب است. مردان و زنان دوجنس گرا کمتر از همجنس گرایان و همجنس گرایان خود درآمد داشتند، اما با حقوق متوسط ​​۴۹۰۰۰ دلار، بسیار بالاتر از سطح فقر شناخته شده فدرال ایالات متحده بودند.

تحقیقی با عنوان “شمول و وضعیت ترنسجندر بودن در محل کارمنتشر شده توسط McKinsey & Company نشان داد که تراجنسیتی ها ۳۲ درصد کمتر از غیر تراجنسی ها درآمد دارند، اما با این حال، میانگین حقوق تراجنسیتی ها بسیار بالاتر از خط فقر است. گزارش کینزی خاطرنشان می کند که ۵۵ درصد از پاسخ دهندگان تراجنسیتی گفتند که در جلسات صحبت نمی کنند و ۴۱ درصد از همکاران اجتناب می کنند. سایرین در رده «+»، مانند «متفق»، دگرجنس‌گرا هستند، بنابراین در دسته افراد با درآمد بالاتر قرار دارند. تعداد “۲ روح” کمتر از ۱۰۰۰۰۰ است و فاقد داده است. هیچ داده ای در مورد “جنسگرا” و جریان پانجنسی به همه دسته ها وجود ندارد.

وزیر کشاورزی تام ویلساک:

“یک گام کلیدی در پیشبرد این اصول، ریشه کن کردن تبعیض به هر شکلی است – از جمله تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسی.”

اگر مالیات‌دهنده‌ای هستید که در تلاش برای اولویت‌بندی صرفاً قرار دادن غذا روی میز برای تغذیه خانواده‌تان هستید – نترسید. وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) با آنها در این زمینه است طرح اقدام سهام عدالت. آمریکایی‌ها دوست دارند تام ریشه‌یابی کند که چرا نان، تخم‌مرغ، شیر، پنیر و گوشت آن‌ها در مقابل قیمت تمام شده آنها ممنوع می‌شود. یک مخزن گاز در مورد راه اندازی یک ابتکار در سیاست های بایدن که تورم را تشدید می کند و تبعیض آمیز است و باعث ناامنی غذایی برای بسیاری از آمریکایی ها می شود، چطور؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده در مورد ایستگاه اجتماعی-اقتصادی LGBTQ + سؤالی نمی‌پرسد زیرا پاسخ‌ها را دوست ندارد، و همچنین نمونه‌ای از «ممنوع شدن دسترسی LGBTQ به برنامه‌های غذایی» ارائه نمی‌کند. در عوض، چیزی که ما داریم مترسکی است که به نیرنگ تبدیل شده است که هر گونه چالشی را با عقاید درست سیاسی آنها دفع می کند، و به همین دلیل، آنها برنده جایزه Woke-Award هفته می شوند.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.