USDC با شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز ادغام می شود تا Web3 را به توده ها برساند – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News


بیانیه مطبوعاتی امروزه رسانه های اجتماعی توسط چند شرکت خصوصی کنترل می شوند. با این حال، زمانی که بلاک چین ها آن را دوست داشته باشند، این ممکن است به زودی تغییر کند بنابراین شروع به آوردن میلیون ها کاربر اتریوم از DeFi به برنامه های اجتماعی کنید.

به عنوان یکی از اولین نمونه های این امر در صنعت، ادغام USDC با بنابراین بلاک چین که توسط Coinbase، Sequoia، Andreessen Horowitz و دیگران پشتیبانی می شود، به طور موثر به هر کاربر اتریوم امکان دسترسی به یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز را می دهد.

این ادغام به میلیون‌ها کاربر موجود MetaMask و Ethereum اجازه می‌دهد تا با استفاده از USDC وارد برنامه‌های اجتماعی غیرمتمرکز شده و با استفاده از بلاک چین کریپتو بدون گاز ارائه شده توسط DeSo، پیام‌هایی را برای یکدیگر ارسال کنند. اما این همه چیز نیست – این کاربران اتریوم همچنین به ایجاد پروفایل بدون گاز، ارسال بدون گاز، ردیابی بدون گاز سایر کاربران، طرح ردیابی بلاک چین کاملاً غیرمتمرکز و موارد دیگر دسترسی دارند.

فرآیند ورود ساده است: کاربران می توانند USDC را از MetaMask به برنامه های DeSo واریز کنند و استیبل کوین اصلی DeSo به نام DesoDollar را دریافت کنند. تقریباً تمام تراکنش‌های استیبل کوین بدون گاز هستند و کمتر از یک دهم هزارم سنت هزینه دارند.

این پل مالی از اتریوم به DeSo همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برای اولین بار ۳ برنامه وب اجتماعی بسازند. او می‌گوید: «بلاک‌چین‌های موجود نمی‌توانند محتوا را به طور کارآمد ذخیره کنند. نادر الناجی، بنیانگذار DeSo. «ذخیره کردن یک توییت ۲۰۰ کاراکتری در اتریوم حدود ۵۰ دلار و حدود ۱۵ سنت برای ذخیره آن در Solana، Avalanche یا Polygon هزینه دارد. در مقابل، DeSo یک دهم هزارم سنت است و آن را به اولین بلاک چین تبدیل می کند که قادر به انجام آن است. ایجاد اختلال در برنامه های ذخیره سازی سنگین مانند Social.”

اگرچه DeSo در حال حاضر فقط از USDC از طریق اتریوم پشتیبانی می کند، این شرکت همچنین قصد دارد در آینده با سایر اکوسیستم های استیبل کوین مانند Solana ادغام شود. بازمانده می گوید: هدف ما زنجیر شدن نیست. “DeSo یک راه حل چند رشته ای است که به افراد اجازه می دهد بدون توجه به اکوسیستمی که عضو آن هستند به هم متصل شوند. DeSo لایه اجتماعی متحد کننده برای کل وب ۳ است.”

این آخرین موفقیت DeSo است. پلتفرم فهرست شده در کوین بیس در اوایل سال جاری معرفی شد ادغام متاماسک پیشرو هفته گذشته که باعث شد افزایش قیمت زیاد. بسیاری از برنامه های اجتماعی مانند الماسیک شبکه اجتماعی web3 مبتنی بر DeSo که با راه اندازی اخیر Snowball راه اندازی شد. تعداد کاربران را افزایش دهید.

در دنیایی که بسیاری از رسانه‌های اجتماعی سنتی ناراضی هستند، USDC و DeSo راه‌حلی غیرمتمرکز ارائه می‌کنند که در نهایت می‌تواند با ۲ غول وب رقابت کند. «DeSo اولین بلاک چین است و تنها بلاک‌چینی است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد برنامه‌های اجتماعی ایجاد کنند که حتی نمی‌توانید آن را ایجاد کنید. Survivor گفت: بدانید که از بلاک چین استفاده می کنید. این بدان معناست که برای اولین بار، ما وب ۳ را از مختل کردن بودجه به مختل کردن صنعت رسانه های اجتماعی تریلیون دلاری گسترش خواهیم داد.

درباره DeSo

DeSo یک بلاک چین لایه ۱ جدید است که از ابتدا برای تمرکززدایی رسانه های اجتماعی و مقیاس برنامه های کاربردی ذخیره سازی سنگین برای میلیاردها کاربر ساخته شده است. آنها ۲۰۰ میلیون دلار جمع آوری کرده اند و سکویا و آندریسن هوروویتز از جمله دیگران از آنها حمایت می کنند.

$DESO، ارز اصلی در بلاک چین DeSo، در Coinbase فهرست شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد DeSo و ادعای نام کاربری، رجوع کنید deso.com.

عمومی

این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با شرکت آگهی‌شده، هر یک از شرکت‌های وابسته به آن یا خدمات، دقت لازم را داشته باشند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هر گونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی نخواهد داشت.

USDC با شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز ادغام می شود تا Web3 را به توده ها برساند - بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

رسانه

Bitcoin.com منبع اصلی همه ارزهای دیجیتال است.
با تیم رسانه در [email protected] برای بحث در مورد بیانیه های مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر با ما تماس بگیرید.

اعتبار عکس: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons