UTU دارای ارزش بازار ۵۲۸۱۵۹.۶۴ دلار (UTU) است – بیگ ۲۴ خبرپروتکل UTU (UTU) در طول دوره ۲۴ ساعته منتهی به ساعت ۱۶:۰۰ ET در ۱۰ ژوئیه ۲.۸٪ در برابر دلار آمریکا معامله شد. ارزش کل پروتکل UTU 528159.64 دلار است و ارزش پروتکل UTU در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی ها معامله شده است. هفته گذشته، پروتکل UTU 7.1 درصد در برابر دلار آمریکا معامله شد. در حال حاضر، سکه پروتکل UTU را می توان با قیمت حدود ۰.۰۰۴۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۲۰ بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال خریداری کرد.

در اینجا نحوه عملکرد سایر ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • Binance USD (BUSD) 0.2% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۸۱ BTC معامله می شود.
  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) با ۳.۲ درصد کاهش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۰.۹۴۳.۳۰ دلار یا ۰.۹۹۹۸۸۰۵۰ BTC معامله می شود.
  • ماموت (MMT) با کاهش ۰.۸ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۱.۹۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۹۲۵۴ بیت کوین معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) 5 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) 0% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۷۶ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) با کاهش ۱.۹ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۰.۵۸ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۷۷۵ بیت کوین معامله می شود.

درباره پروتکل UTU بروتوکل

پروتکل UTU (UTU) یک سکه است. کل عرضه پروتکل UTU 1,000,000,000 سکه و عرضه در گردش ۱۲۴,۴۷۶,۶۱۰ سکه است. وب سایت رسمی پروتکل UTU protocol.utu.io است. حساب رسمی توییتر پروتکل UTU جاسازی توییت. تابلوی پیام پروتکل رسمی UTU utu-trust.medium.com است.

با توجه به CryptoCompare، “تکنولوژی UTU در کنیا مستقر است، و UTU برای ارائه یک رویکرد مبتنی بر روابط اجتماعی متفاوت برای ایجاد اعتماد، به جای ارزیابی، بررسی و ارزیابی برای تبدیل یک اقتصاد اشتراکی به یک اقتصاد اعتماد تاسیس شد. برای این منظور، UTU Technologies در حال ساخت یک پلتفرم متشکل از دو جزء اصلی است: یک سرویس توصیه قابل اعتماد، یک سرویس وب برای ارائه توصیه های خدمات قابل اعتماد بر اساس روابط اجتماعی کاربران، ارائه دهندگان خدمات و سایر داده ها، یک پروتکل غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین برای قادر ساختن کاربران به تایید عمومی رضایت (یا عدم تایید) خدمات و تسهیل در ارائه داده‌های لازم هر یک از این فعالیت‌ها دارای پتانسیل کسب پاداش برای کاربر هستند، در نتیجه مشارکت را تشویق می‌کنند. این پروتکل نه تنها برای خدمات خود ما، بلکه برای سایر خدمات شخص ثالث. UTU Technologies مایل است مستقیماً مشتریان را به ارائه داده تشویق کند. برای این منظور، ما یک پروتکل مبتنی بر بلاک چین با یک توکن بهره غیرقابل انتقال – توکن‌های UTU – طراحی می‌کنیم که بر روی پلتفرم بلاک چین ساخته می‌شود. مشتریان برای اشتراک گذاری پاداش دریافت می کنند فعال در سیستم با استفاده از کدهای UTU. می توان از آنها برای بررسی سهام و دسترسی به توصیه های قابل اعتماد ارائه شده توسط سرویس توصیه UTU و سایر خدمات استفاده کرد. این کد غیرقابل انتقال خواهد بود تا افراد از «خرید» شبکه، یعنی خرید تراست جلوگیری کنند. “

خرید و فروش پروتکل UTU

معمولاً خرید ارزهای دیجیتال جایگزین مانند پروتکل UTU به طور مستقیم با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. سرمایه گذارانی که به دنبال تجارت پروتکل UTU هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند GDAX، Coinbase یا Changelly خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید پروتکل UTU با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی های UTU را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین پروتکل UTU، اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به کریپتو با خبرنامه رایگان CryptoBeat MarketBeat.com دریافت کنید.