Vapor Fresh به عنوان شریک صنعتی – Fitness Medical به انجمن تناسب اندام پزشکی ملحق می شود


Steam Fresh and Medical Fitness Association برای آوردن دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده با اسید سیتریک به جامعه تناسب اندام پزشکی

آرلینگتون ، VA 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات تمیز کننده قوی ، ایمن و سبز که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعتی برای آوردن اسید سیتریک همکاری می کند. ضدعفونی شیمی برای امکانات تناسب اندام پزشکی در سراسر ایالات متحده.

استیون استاینبرگ ، بنیانگذار SteamFresh ، می گوید: “با ارائه امکانات تناسب اندام پزشکی جایگزین برای ضدعفونی کننده های مبتنی بر کوارت ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیطی امن برای بیماران و اعضای خود ایجاد کنند.” “ما خوشحالیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری می کنیم ، که به پیشبرد صنعت و شهرت به مراحل بعدی رشد SteamFresh کمک می کند.”

قرار گرفتن بیش از حد در برابر ترکیبات آمونیوم مربعی-یا “کوارت” باعث نگرانی متخصصان شده است ، زیرا شدت و فراوانی فرآیند پاکسازی همه گیر COVID-19 افزایش یافته است. این امر به دلیل گزارش های مستند از آسم ناشی از کوارت و سوزش ریه از قرار گرفتن در معرض کوارتز ، در باشگاه بدنسازی و بدنسازی بسیار نگران کننده است.

جیم وایپس ، که بخار را تازه ضد عفونی می کند ، به جای کوارتز از اسید سیتریک برای ضد عفونی استفاده می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در لیست مواد شیمیایی ایمن EPA است و این دستمال ها دارای حداقل طبقه بندی سمیت EPA هستند که حتی نیازی به برچسب هشدار نیز ندارند. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، ضدعفونی کننده بخار تازه Jim Wipe هنوز برای ضدعفونی 99.9 E در EPA ثبت شده است و در لیست ضد عفونی کننده EPA برای ویروس های کرونا قرار دارد.

فاش دیوید فلانچ ، مدیر اجرایی FMFA انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه شریک صنعت ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما اجازه می دهد تا محصولات صنعت را با عضویت واجد شرایط پزشکی به اشتراک بگذاریم. در این عصر و روزگاری که ضدعفونی از اهمیت بالایی برای امکانات تناسب اندام برخوردار است ، داشتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصولی م effectiveثر و عاری از مواد شیمیایی سخت را ارائه می دهند ، مهم است.

###

Vapor Fresh از سال 2008 در حال تولید محصولات پاک کننده قوی ، ایمن و سبز برای صنعت ورزش و تناسب اندام است. آنها علاوه بر دستمال مرطوب ضدعفونی کننده بدنسازی ، اسپری های پاک کننده گیاهی برای پدهای ورزشی و تجهیزات تناسب اندام نیز تولید می کنند. پیراهن های ورزشی و ورزشی و پودر 100٪ طبیعی پا و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه Steam.
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد Steam Fresh اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *