Verrisk Analytics, Inc. (NASDAQ: VRSK) فروخته شده توسط US Bancorp DE – Big 24 NewsUS Bancorp DE سهام خود را در Verisk Analytics، Inc افزایش داده است. (NASDAQ: VRSK – Rating Received) طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، طی سه ماهه اول ۴.۴ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از فروش ۲۷۷۱ سهم در طول سه ماهه، ۵۹۵۳۳ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری را در اختیار داشت. دارایی Bancorp DE در ایالات متحده در Verrisk Analytics در پایان سه ماهه گذشته ۱۲,۷۷۸,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز دارایی های خود را در این تجارت تغییر داده اند. Seven Eight Capital LP سهام جدیدی در Stock Analytics در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۵۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. Legacy Advisors LLC سهام جدیدی در Stock Analytics در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۰۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. بانک نیویورک ملون دارایی خود در سهام Verisk Analytics را در سه ماهه اول ۸.۱ درصد افزایش داد. بانک نیویورک ملون اکنون مالک ۱۵۳۸۵۸۷ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۳۳۰۲۲۷۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۱۴۷۲۷ سهم دیگر در طول دوره است. Nicholas Inc دارایی خود در سهام Verisk Analytics را در سه ماهه اول ۲.۶٪ افزایش داد. نیکلاس شرکت دارد. اکنون ۱۰۸۱۷۰ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۲۳۲۱۷۰۰ دلار پس از خرید ۲۷۴۰ سهم دیگر در این دوره می باشد. سرانجام، ماساچوست Financial Services Inc. MA در سه ماهه اول سهم خود در سهام Verisk Analytics را ۱.۳ درصد افزایش داد. شرکت خدمات مالی ماساچوست اکنون پس از خرید ۹۲۹۲۵ سهم اضافی در طول دوره، ۷۳۹۴۹۸۶ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۱۵۸۷۱۸۶۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. ۹۱.۲۹ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

فعالیت درونی

در اخبار مرتبط، ساموئل جی. لیز، کارگردان، ۴۰۳۹ سهم Verisk Analytics را در معامله ای در روز پنجشنبه ۹ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۰.۰۰ دلار و در مجموع ۶۸۶۶۳۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون صاحب ۶۴۲۱۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۰۹۱۶۰۴۰ دلار است. این معامله در یک پرونده قانونی در SEC فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، ساموئل جی. لیز، کارگردان، ۴۰۳۹ سهم Verisk Analytics را در معامله ای در روز پنجشنبه ۹ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۰.۰۰ دلار و در مجموع ۶۸۶۶۳۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون صاحب ۶۴۲۱۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۰۹۱۶۰۴۰ دلار است. این معامله در یک پرونده قانونی در SEC فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، EVP Kathy Card Beckles 429 سهم از سهام Verisk Analytics را در معاملاتی در روز دوشنبه ۲۲ آگوست به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۰۰.۰۹ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۸۵۸۳۸.۶۱ دلار رساند. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۶۱۰۲ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۲۰۹۴۹.۱۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۸۲۴۲ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۵۲۵۰۴۸ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۱.۷۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

VRSK موضوع چندین گزارش تحلیلگر اخیر بوده است. ریموند جیمز هدف قیمت سهام Verisk Analytics را از ۲۲۰.۰۰ دلار به ۲۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، به سهام یک رتبه “ممتاز” اختصاص داد. BMO Capital Markets هدف قیمت سهام Verisk Analytics را از ۱۸۶.۰۰ دلار به ۲۰۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، رتبه “عملکرد بازار” را به شرکت اختصاص داد. رویال بانک کانادا هدف قیمت سهام Verrisk Analytics را از ۲۲۷.۰۰ دلار به ۲۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت سهام Verisk Analytics را از ۲۵۵.۰۰ دلار به ۲۲۶.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۵ می، کاهش داد. در نهایت، بارکلیز هدف قیمت سهام Verisk Analytics را از ۲۲۰.۰۰ دلار به ۲۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را برای سهام تعیین کرد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهار نفر امتیاز نگهداری و هفت نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافقی ۲۱۶.۱۸ دلار است.

عملکرد سهام Verrisk Analytics

سهام VRSK در روز جمعه با قیمت ۱۸۹.۸۹ دلار افتتاح شد. میانگین SMA 50 روزه شرکت ۱۸۵.۴۰ دلار و SMA 200 روزه ۱۸۹.۱۶ دلار است. Verrisk Analytics, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۱۵۶.۰۵ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۲۳۱.۵۷ دلار بود. نسبت فعلی شرکت ۰.۵۶، نسبت سریع ۰.۵۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۹ است. ارزش بازار این شرکت ۲۹.۸۱ میلیارد دلار، نسبت PE 29.30، نسبت P/E/G 3.04 و بتا ۰.۸۵ است.

Verisk Analytics (NASDAQ: VRSK – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات تجاری سود هر سهم را ۱.۵۳ دلار گزارش کرد که از برآوردهای تحلیلگران ۱.۴۱ دلاری ۰.۱۲ دلار پیشی گرفت. Verisk Analytics حاشیه سود خالص ۳۴.۳۷ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۵.۲۱ درصد ایجاد کرد. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۱۷ دلار گزارش کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Verisk Analytics, Inc. برای سال جاری ۵.۷۸ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

Verrisk Analytics سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز جمعه ۹ شهریور ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۵ سپتامبر، ۰.۳۱ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۲۴ دلار در سال و بازده سود ۰.۶۵٪ است. تاریخ پرداخت سود این سود چهارشنبه ۲۳ شهریور می باشد. بازده سود سهام Verrisk Analytics در حال حاضر ۱۹.۱۴٪ است.

درباره Verrisk. Analytics

(رتبه گرفتن)

Verrisk Analytics، Inc. فراهم می کند. راه حل های تجزیه و تحلیل داده ها در ایالات متحده و بین المللی. این شرکت تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده و راه‌حل‌های پشتیبانی تصمیم را برای مشتریان در رتبه‌بندی، پذیره‌نویسی، ادعاها، خطر بلایا و آب و هوا، تجزیه و تحلیل ریسک جهانی، هوش منابع طبیعی، پیش‌بینی اقتصادی، بانکداری تجاری و مالی و حوزه‌های مختلف دیگر ارائه می‌کند.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط کوارتر توسط Verrisk Analytics (NASDAQ: VRSK)

اخبار و نظرات را برای Verrisk Analytics Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران Verrisk Analytics و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.