Victory Capital Management 8224 سهم Healthstream را فروخت. (NASDAQ: HSTM) – Big 24 NewsVictory Capital Management سهام خود را در Healthstream کاهش داده است. (NASDAQ:HSTM–Received Rating) بر اساس جدیدترین ثبت آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۸.۲ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۸۲۲۴ سهم در این دوره، ۹۱۵۷۰ سهم از سهام شرکت فناوری را در اختیار داشت. Victory Capital Management تقریباً ۰.۳۰٪ از HealthStream را در اختیار دارد که در پایان دوره گزارش گذشته ۱,۹۸۸,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً دارایی های خود را تغییر داده اند. وزارت درآمد آلاسکا موقعیت خود را در سهام HealthStream 4.7٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. اداره درآمد آلاسکا اکنون ۱۸۳۸۸ سهم از سهام این شرکت فناوری را در اختیار دارد که پس از به دست آوردن ۸۲۰ سهم دیگر در این دوره، ۳۹۹۰۰۰ دلار ارزش دارد. Captrust Financial Advisors Inc موقعیت خود را در سهام HealthStream 30.1٪ در سه ماهه اول افزایش داد. مشاوران مالی کپتراست پس از به دست آوردن ۱۰۰۵ سهم دیگر در این مدت، اکنون مالک ۴۳۴۴ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۸۷۰۰۰ دلار است. وزارت خزانه داری تنسی موقعیت خود را در سهام HealthStream 17.9 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. وزارت خزانه داری تنسی پس از به دست آوردن ۱۴۵۰ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۹۵۶۶ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۱۹۱۰۰۰ دلار است. سیتی گروپ در سه ماهه اول جایگاه خود را در سهام HealthStream 7.0 درصد افزایش داد. سیتی گروپ اکنون ۲۲۹۷۳ سهم از سهام این شرکت فناوری را در اختیار دارد که پس از به دست آوردن ۱۵۱۰ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۴۵۸۰۰۰ دلار می رسد. در نهایت، Exchange Traded Concepts LLC سهام خود در سهام HealthStream را ۳.۱ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Exchange Traded Concepts LLC اکنون مالک ۵۷,۴۲۰ سهم از سهام شرکت فناوری است که پس از خرید ۱,۷۰۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱,۲۴۷,۰۰۰ دلار می رسد. ۷۱.۰۸ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

HealthStream 2.1 درصد کاهش یافت

سهام HSTM در روز چهارشنبه با قیمت ۲۴.۱۹ دلار افتتاح شد. HealthStream, Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸.۵۱ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۸.۰۷ دلار بود. ارزش بازار سهام ۷۳۹.۵۶ میلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۸۰.۶۳، نسبت قیمت به درآمد ۶.۴۸ و بتا ۰.۴۶ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۲.۱۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۱.۵۸ دلار است.

HealthStream (NASDAQ:HSTM – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز دوشنبه، ۲۴ اکتبر منتشر کرد. این شرکت فناوری درآمد ۰.۱۲ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۰۵ دلار در ۰.۰۷ دلار است. این شرکت در این سه ماهه ۶۷.۲۹ میلیون دلار سود داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۶۸.۳۹ میلیون دلار بود. حاشیه خالص HealthStream 3.52٪ و بازده سهام ۲.۷۵٪ بود. درآمد کسب و کار در سه ماهه نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۵.۰ درصد افزایش یافته است. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۰.۰۵ دلار گزارش کرده است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند که HealthStream, Inc. برای سال جاری ۰.۳۸ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از تحلیلگران اخیراً در مورد سهام HSTM اظهار نظر کردند. StockNews.com در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۲ اکتبر شروع به پوشش سهام HealthStream کرد. آنها رتبه “خرید قوی” را به سهام اختصاص دادند. گروه Canaccord Genuity در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۳ سپتامبر، قیمت هدف خود را برای سهام HealthStream از ۲۴.۰۰ دلار به ۲۳.۰۰ دلار کاهش داد.

نمایه شرکت HealthStream

(رتبه گرفتن)

HealthStream, Inc. راه حل های نیروی کار و ارائه دهنده برای سازمان های مراقبت های بهداشتی ایالات متحده. از طریق دو بخش، راه حل های نیروی کار و راه حل های ارائه دهنده عمل می کند. این شرکت راه‌حل‌های نیروی کار، از جمله نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) و راه‌حل‌های مبتنی بر اشتراک را برای رسیدگی به طیف توسعه بالینی، مدیریت استعداد، آموزش، آموزش، صدور گواهینامه، زمان‌بندی و ارزیابی ارائه می‌دهد. شایستگی همچنین ارزیابی عملکرد را ارائه می‌دهد. و سایر نیازها علاوه بر خدمات پیاده سازی و مدیریت حساب.

مقالات برگزیده

مالکیت نهادی توسط Quarter، HealthStream Corporation (NASDAQ:HSTM)

اخبار و نظرات HealthStream Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران HealthStream و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.