Walleye Capital LLC دارای سهام ۲۰۹۰۰۰ دلاری در JetBlue Airways است. (NASDAQ: JBLU) – Big 24 NewsWalleye Capital LLC موقعیت خود را در سهام شرکت JetBlue Airways افزایش داده است. (NASDAQ: JBLU — دریافت رتبه) طبق گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه دوم ۱۵.۳ درصد کاهش یافت. این صندوق پس از به دست آوردن ۳۳۱۴ سهم اضافی در طول دوره، ۲۵۰۰۹ سهم از سهام حامل را در اختیار داشت. دارایی Walleye Capital LLC در JetBlue Airways در پایان سه ماهه اخیر ۲۰۹۰۰۰ دلار ارزش داشت.

اخیراً سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Comerica Bank سهام خود در سهام JetBlue Airways را در سه ماهه اول ۱.۰% افزایش داد. کامریکا بانک اکنون مالک ۱۴۷۶۳۱ سهم از سهام حامل به ارزش ۱۹۲۷۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۴۷۵ سهم دیگر در این مدت است. SG Americas Securities LLC سهام خود در سهام JetBlue Airways را در سه ماهه اول ۳۳۲.۳ درصد افزایش داد. SG Americas Securities LLC اکنون پس از خرید ۷۹۴۵۰ سهم دیگر در این مدت، مالک ۱۰۳,۳۶۱ سهم از سهام شرکت حامل به ارزش ۱,۵۴۵,۰۰۰ دلار است. Mutual of America Capital Management LLC سهام خود در سهام JetBlue Airways را در سه ماهه اول ۲.۰ درصد افزایش داد. شرکت Mutual of America Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۵۵۵۷ سهم دیگر در این دوره، ۲۹۰۰۲۰ سهم از سهام شرکت حامل را به ارزش ۴۳۳۶۰۰۰ دلار در اختیار دارد. شرکت مدیریت دارایی ملی در سه ماهه اول سهم خود در JetBlue Airways را ۱۵.۵ درصد افزایش داد. شرکت مدیریت دارایی ملی اکنون ۷۷,۶۸۲ سهم از سهام حامل به ارزش ۱,۱۶۲,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۰,۴۳۲ سهم اضافی در طول دوره. در نهایت، XML Financial LLC یک موقعیت جدید در سهام JetBlue Airways در طول سه ماهه اول به ارزش ۲۶۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۲.۱۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف جدیدی را برای قیمت تعیین می کنند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً گزارش های موجودی را منتشر کرده اند. میلیوس در گزارشی در روز دوشنبه، ۱۵ آگوست، سهام JetBlue Airways را پوشش داد. آنها یک رتبه “نگهداری” به سهام اختصاص دادند. کوین در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۹ آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام JetBlue Airways به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد. Evercore ISI در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنج‌شنبه، ۹ آگوست، هدف قیمت سهام JetBlue Airways را به ۸.۰۰ دلار کاهش داد. بانک آمریکا در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۴ آگوست پوشش سهام JetBlue Airways را آغاز کرد. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۱۰.۰۰ دلار را برای هر سهم صادر می کنند. سرانجام، StockNews.com در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۶ اکتبر، سهام JetBlue Airways را از رتبه “فروش” به رتبه “نگهداری” افزایش داد. دو تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، ۹ نفر امتیاز نگهداری و دو نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این سهام دارای میانگین رتبه‌بندی «Hold» و هدف قیمتی ۱۲.۶۸ دلاری است.

عملکرد قیمت JetBlue Airways

سهام JBLU در روز جمعه با قیمت ۷.۸۶ دلار افتتاح شد. JetBlue Airways به ۶.۲۱ دلار و ۱۶.۳۹ دلار به بالاترین سطح یک ساله خود رسید. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۷.۳۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۸.۴۲ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۲.۵۵ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۴.۹۴- و بتای ۱.۵۱ است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۶۷، نسبت سریع ۰.۶۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۲ است.

JetBlue Airways (NASDAQ: JBLU — Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز دوشنبه، ۲۵ اکتبر اعلام کرد. این اپراتور درآمد ۰.۲۱ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۰.۲۴ دلار (۰.۰۳ دلار) است. JetBlue Airways دارای درآمد منفی ۱۲.۶۷ درصد و حاشیه خالص منفی ۶.۰۰ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۲.۵۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۲.۵۵ میلیارد دلار تخمین زدند. در طول سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود (۰.۱۲ دلار) به ازای هر سهم را گزارش کرد. درآمد JetBlue Airways در سه ماهه نسبت به سال گذشته ۲۹.۹ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند شرکت JetBlue Airways Inc. -0.81 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

درباره JetBlue Airways

(دریافت رتبه)

JetBlue Airways خدمات حمل و نقل هوایی را برای مسافران ارائه می دهد. از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱، این شرکت هواپیمایی ناوگانی متشکل از ۶۳ ایرباس A321، ۸ ایرباس A220، ۲۱ ایرباس A321neo، ۱۳۰ ایرباس A320 و ۶۰ هواپیمای Embraer E190 را اداره می کرد. همچنین به ۱۰۷ مقصد در ۳۱ ایالت در ایالات متحده، ناحیه کلمبیا، مشترک المنافع پورتوریکو و ایالات متحده خدمات رسانی کرد.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید JBLU چه صندوق های تامینی دیگری در اختیار دارد؟ برای آخرین بایگانی های ۱۳F و معاملات داخلی برای JetBlue Airways از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: JBLU – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی JetBlue Airways (NASDAQ: JBLU)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای JetBlue Airways Daily – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای JetBlue Airways و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.