WaPo محدودیت های سقط جنین را در زندگی دختران نوجوان مقصر می داند. در عوض باید خود را سرزنش کنند.


واشنگتن پست که نیمی از وقت خود را صرف تبلیغ سقط جنین می کند، اخیراً مقاله ای با عنوان “این نوجوان تگزاسی می خواست سقط جنین کند. او اکنون دوقلو دارد” منتشر کرده است. تو تنها نیستی.

موضوع مقاله یک نوجوان تگزاسی به نام بروک الکساندر است که طرح او برای پایان دادن به بارداری غیرمنتظره اش توسط زنی “هدفمند” که در یک مرکز مهم بارداری کار می کرد “خنثی شد”. مددکار اجتماعی «شیطانی» جرأت کرد به بروک بگوید که سقط جنین تنها گزینه او نیست. بروک پس از دیدن تصویر سونوگرافی از دوقلوهایش تصمیم گرفت تا پایان ترم یک دختر زیبا و سالم داشته باشد.

واشنگتن پست در ادامه می گوید که زندگی بروک در حال حاضر بسیار سخت است. شوهر نوجوان او اکنون برای آموزش نظامی دور است و او مجبور است به تنهایی و با حمایت مالی کمی از دو فرزندش مراقبت کند. این روزنامه ابراز تاسف می کند که چگونه بروک “نتوانست به زندگی خود ادامه دهد” زیرا او مادر شدن را انتخاب کرد. که در واقعیت نکته این بود: “چطور دخترانی مثل بروک نمی توانند زندگی ای که لیاقتش را دارد داشته باشند؟” به دلیل سیاست های حمایت از زندگی چی پرداخت. “

همانطور که در ادامه این مقاله می بینید، دوران کودکی بروک بسیار ضعیف بود. او از خانواده ای از هم گسیخته می آمد که بین دو خانه بسیار آشفته دویده بودند. پدرش معتاد به مواد مخدر و مادرش متجاوز بود. بروک هرگز دبیرستان را تمام نکرد و در سن ۱۵ سالگی ترک تحصیل کرد. او فاقد هرگونه جهت یا ساختار والدینی بود. گفتن اینکه بروک برای تبدیل شدن به یک بزرگسال شاد و موفق به سقط جنین نیاز داشت، به نظر یک جهش است.

اما این باعث نشد که نویسنده ادعا کند که بروک در راه تبدیل شدن به یک حرفه ای بسیار موفق در املاک و مستغلات است و تنها چیزی که او را از انجام این کار باز داشت، انتخاب مادرش بود. به نظر می رسد WaPo این واقعیت را که بروک قبل از باردار شدن از دبیرستان انصراف داده است را نادیده می گیرد. این روزنامه ادعا می کند که دلیل اینکه بروک به یک زن حرفه ای موفق تبدیل نشد، قانون سقط جنین در تگزاس بود که او را مجبور به بچه دار شدن کرد.

بروک فرزند پوستر خانواده هسته ای رو به زوال آمریکاست. اعتیاد به مواد مخدر، طلاق، والدین بدسرپرست، افت تحصیلی آمریکایی – اینها همه دلایلی هستند که بروک را دچار مشکل می کند. سقط جنین زندگی بروک را بهتر نمی کند. در واقع، ازدواج و بچه دار شدن احتمالاً بهترین راه برای برگرداندن زندگی او به مسیر اصلی بود. اما راه حل WaPo برای تمام مشکلات دخترانی مانند بروک این است که به آنها اجازه سقط جنین را به هر تعداد که دوست دارند بدهد.

WaPo به دخترانی مثل بروک اهمیتی نمی دهد. اگر این کار را می کردند، به دنبال راه حل های واقعی برای مشکلاتی بودند که بروک داشت. WaPo اپیدمی اعتیاد به مواد مخدر را برجسته می کند که باعث رها شدن و سوء استفاده از کودکان می شود. آنها برنامه های مشاوره ای برای کمک به نوجوانان مشکل دار می خواهند. آنها از برنامه هایی حمایت می کنند که به جوانان در مورد اهمیت والدین آموزش می دهد. آنها به جای «چند ضمیر می‌توانید نام ببرید؟» دوره‌های «مهارت‌های زندگی» را فرا می‌خوانند. انتخاب های زندگی سالم را ترویج کنید. و سخنرانی در مورد “چگونه جنسیت خود را انتخاب کنید”. اما WaPo فکر می کند که افول خانواده هسته ای ایالات متحده یک معامله بزرگ است، زیرا منجر به “برابری” می شود.

بزرگ شدن در خانه ای از هم گسیخته تاثیر عمیقی بر سلامت کودک دارد. کودکانی که از خانه های ثابت می آیند کمتر در معرض مشکلات روانی هستند. آنها باید بیشتر به دانشگاه بروند و زندگی خوبی داشته باشند. بزرگ شدن بدون ساختار خانواده کودک را در موقعیتی قرار می دهد که هیچ دولتی نمی تواند آن را برطرف کند – مهم نیست جو بایدن چقدر از “ثروتمندان” مالیات می گیرد. اما فرزندپروری خوب چیزی نیست که دولت بتواند دیکته کند و بچه های زیادی را به دردسر بیاندازد. WaPo برای مقابله با این مشکل به خود زحمت نمی دهد، به خصوص که اکثر بچه هایی که از خانه های ویران می آیند سیاه پوست هستند. راه حل WaPo برای این مشکل این است که به این کودکان اجازه می دهد تا هر تعداد که دوست دارند سقط جنین کنند و وانمود کنند که سقط جنین در صورت تقاضا منجر به زندگی شاد و مولد می شود.

البته این یک فریب بزرگ است. سقط جنین یا عدم سقط جنین، اکثر کودکانی که از خانه های فرسوده و بدون راهنمایی والدین می آیند موفق نخواهند شد. زندگی آنها برای اکثر آنها آشفته و ویرانگر خواهد بود و بیشتر آنها در فقر یا سوء استفاده زندگی خواهند کرد. سقط جنین به آنها در زندگی کمک نمی کند.

بسیاری از ایالت ها که اکنون محدودیت هایی برای سقط جنین دارند، زنان جوان را مجبور می کنند تا در مورد انتخاب های زندگی خود دو بار فکر کنند. آنها باید بیاموزند که سبک زندگی بی تحرک راهی به سوی خودتخریبی است که با سقط جنین در صورت تقاضا نمی توان آن را متوقف کرد. اصلاح رفتار خود – خلاص نشدن از “محصول ناخوشایند” آن رفتار – راهی برای غلبه بر فقر و هرج و مرج است.

با این حال، من می خواهم بروک الکساندر بداند که مشاور املاک من سه فرزند فوق العاده دارد. علیرغم آنچه واپو می گوید، او یک مادر است عدد بروک مانعی برای گرفتن مجوز ملکی برای خانم جوان مکث است و ما برای او آرزوی سلامتی داریم!

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع اصلی RWR Guild.