Warzone 2 چه زمانی منتشر می شود؟ – اخبار باب


چند روزی است که طرفداران از کمپین Call of Duty: Modern Warfare 2 لذت می برند، اما انتظار برای چند نفره شدن بازی زیاد است. هنوز چند روز تا باز کردن قفل چند نفره فاصله داریم، اما تا انتشار بعدی Call of Duty: Warzone کمی بیشتر طول می‌کشد.

در حالی که بازی چند نفره Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر که تاریخ انتشار رسمی بازی است آغاز می شود، باید چند هفته دیگر منتظر بمانیم تا Warzone 2.0 از راه برسد.

بازی Call of Duty: Warzone 2.0 چه زمانی منتشر می شود؟

اکتیویژن قبلا اعلام کرده بود که Warzone 2.0 در تاریخ ۱۶ نوامبر عرضه خواهد شد. به نظر نمی رسد دوره آزمایشی وجود داشته باشد.

Warzone 2.0 به‌روزرسانی کامل بازی اپیزودیک بتل رویال است که نقشه‌ای جدید، وسایل نقلیه جدید و مکانیک‌های اصلاح‌شده از جمله تغییرات Storm Circle و Gulag را معرفی می‌کند.

واضح ترین تغییر، البته، نقشه جدید خواهد بود: پیچ و خم. نقشه جدید دارای جغرافیای متنوعی است که مملو از شهرهای ساحلی، انبارها، بیابان ها، فضاهای زیرزمینی، مناطق صنعتی، رودخانه ها و غیره است. وسایل نقلیه جدید، مانند وسایل نقلیه تاکتیکی، UTV ها، تانک های سبک، قایق های بادی سخت و هلیکوپترهای سنگین به شما کمک می کنند تا در این نقشه وسیع حرکت کنید.

تغییر بزرگ دیگر نحوه بسته شدن طوفان است. به جای یک مدار در یک زمان، منطقه امن در طول مسابقه به چندین دایره تقسیم می شود و سپس در پایان به یک منطقه امن همگرا می شود. این یک لایه جدید استراتژی و تصادفی به بازی اضافه می کند، زیرا شما باید در لحظه ای که می خواهید عکس العمل نشان دهید.

تغییر بزرگ دیگر گولاگ است. به جای مبارزه ۱v1، اکنون مبارزه ۲v2 است. همچنین جنگجوی هوش مصنوعی “The Warden” اضافه شده است که می توانید برای سرقت کلید و فرار از آن بجنگید. علاوه بر این، هر آیتمی که در گولاگ نگاه کنید، همراه شما به نقشه اصلی بازگردانده می شود.

ببینید، چیزهای زیادی برای انتظار با Call of Duty: Warzone 2.0 وجود دارد. امیدواریم قبل از ورود رسمی آن در ۱۶ نوامبر اطلاعات بیشتری کسب کنیم.