Warzone Whiz FaZe Swagg برنده ۲۰۰۰مین سلاح با سلاح های بعید شد – اخبار


برای بسیاری از بازیکنان Call of Duty Warzone، برنده شدن در Battle Royale شاهکار کمی نیست – و گاهی اوقات، اصلاً اتفاق نمی افتد. چه در یک تیم بازی کنید و چه به صورت انفرادی به Caldera بروید، با نزدیک به صد نفر دیگر روبرو خواهید شد که همگی برای اینکه آخرین نفر زنده باشند می جنگند. بنابراین… بله، همیشه سطحی از رقابت وجود دارد – همانطور که طبیعت بتل رویال وجود دارد. خوشبختانه، اگر به اندازه کریس “سوگ” لمبرسون، خالق محتوای FaZe Clan با استعداد هستید، همه چیز کمی آسان تر می شود. در واقع، غنیمت او در Warzone به قدری خوب است که او به تازگی دوهزارمین برد خود را با کمان پولادی به دست آورد.

بله، درست خواندید… Swag در چند سال گذشته موفق به برنده شدن ۲۰۰۰ Warzone شده و با یک کمان پولادی و شگفت انگیز انفجاری به آن شاهکار دست پیدا کرده است.

برای مستندسازی این شاهکار قابل توجه، سواگ کل مسابقه را در یوتیوب آپلود کرد – تا همه ما بتوانیم از شکوه او لذت ببریم. این بازی VOD کامل همچنین نشان می دهد که او در کراسبو چقدر خوب عمل می کند.

علیرغم این واقعیت که این تنها سلاحی نبود که از آن استفاده می کرد، اما به طور مداوم از آن استفاده می شد زیرا او ۲۴ کشتن و پیروزی در Warzone انجام داد – تأیید می کرد که او آخرین کشتار خود را با کمان پولادی انجام داد. (خوب، کمتر) به هر حال منجر به کشتن نهایی شد.)

اگر می خواهید این شاهکار را به طور کامل ببینید، می توانید آن را در زیر تماشا کنید. در این مسابقه، FaZe Santana، FaZe Booya و Jay توسط Swagg در حالی که با نام مستعار FaZe Doozy بازی می کنند، همراه می شوند.

تصویر کوچک یوتیوب

اگر این واقعیت که Swag توانست با یک کمان پولادی برنده Warzone شود به اندازه کافی چشمگیر نیست، شاید این واقعیت که – اگر او هنوز در Warzone 2000 نشسته است – بیش از دو برد در روز از زمان راه اندازی Warzone در مارس داشته باشد. تمام شد. ۲۰۲۰. برای ما که مدتی در خشکسالی پیروز شده ایم، این به خودی خود یک دستاورد قابل توجه است.

کمان ضربدری ممکن است یکی از بهترین سلاح های Warzone نباشد، یا حتی در متای Warzone اصلا وجود نداشته باشد، اما نشان می دهد که هر سلاح راست دستی به اندازه کافی کشنده برای پیروزی است. پس از تماشای این، به نظر می‌رسد که ممکن است مجبور شویم برای مدتی به تعدادی از بهترین دانلودهای Warzone خودمان یک کمان پولادی پرتاب کنیم – هنگام استفاده از آنها بسیار رضایت‌بخش به نظر می‌رسند.