Wealthfront Advisers LLC مالک ۲۳۲۵۲ سهام AbbVie Inc است. (NYSE: ABBV) – Big 24 NewsWealthfront Advisers LLC سهام خود را در AbbVie Inc افزایش داده است. (NYSE: ABBV – Receiving Rating) طبق آخرین ثبت فرم ۱۳F آن در SEC، در سه ماهه دوم ۱۶.۵ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۲۳۲۵۲ سهم اضافی در این دوره، ۱۶۴۳۱۰ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی Wealthfront Advisers LLC در AbbVie بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۲۵,۱۶۶,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Intelligent Financial Strategies سهام جدیدی در شرکت AbbVie در سه ماهه گذشته به قیمت تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Psagot Value Holdings Ltd اسرائیل موقعیت خود را در AbbVie 311.3 درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Psagot Value Holdings Ltd. اسرائیل پس از خرید ۳۳۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۴۳۶۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار است. GoalVest Advisory LLC سهام جدیدی از AbbVie را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. جوزف پی. لوسیا و همکاران LLC سهام جدیدی در AbbVie در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Landmark Wealth Management LLC سهام جدیدی در AbbVie در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۴۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۶۸.۲۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

معامله AbbVie 6.0 درصد سقوط کرد

NYSE ABBV در روز جمعه با قیمت ۱۳۴.۲۱ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۷۵، نسبت معاملات ۰.۸۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۴.۱۵ است. AbbVie با ۱۰۶.۸۶ دلار پایین ترین قیمت دوازده ماهه و ۱۷۵.۹۱ دلار بالاترین قیمت دوازده ماهه را ثبت کرد. ارزش بازار این شرکت ۲۳۷.۳۰ میلیارد دلار، نسبت PE 19.01، نسبت P/E/G 4.06 و بتا ۰.۷۲ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۴۱.۰۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۴۹.۱۸ دلار است.

AbbVie (NYSE: ABBV – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه منتشر کرد. این شرکت درآمد ۳.۵۱ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که ۰.۰۹ دلار از برآورد توافق شده ۳.۴۲ دلار بیشتر بود. AbbVie بازده سهام ۱۵۸.۴۱% و حاشیه خالص ۲۲.۰۳% داشت. درآمد این شرکت در این سه ماهه ۱۴.۵۸ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۱۴.۶۴ میلیارد دلار تخمین زدند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۱۱ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این شرکت نسبت به سال گذشته ۴.۵ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران تحقیقاتی پیش بینی کردند که شرکت AbbVie. 14.05 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

AbbVie توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت به تازگی سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که سه شنبه ۳ آبان ماه واریز می شود. سرمایه گذاران رکورددار روز جمعه، ۱۴ اکتبر، ۱.۴۱ دلار سود به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۳۱ مهرماه می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۵.۶۴ دلار و بازده سود ۴.۲۰٪ است. نسبت پرداخت سود سهام AbbVie در حال حاضر ۷۹.۸۹٪ است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی اخیراً بر روی ABBV تمرکز کرده اند. مورگان استنلی قیمت هدف خود را در AbbVie از ۱۹۱.۰۰ دلار به ۱۸۸.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” شرکت را در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱ آگوست قرار داد. پایپر سندلر در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ جولای، قیمت هدف خود را در AbbVie از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار کاهش داد. بارکلیز در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه شنبه ۹ آگوست، قیمت هدف خود را در AbbVie به ۱۶۰.۰۰ دلار کاهش داد. Atlantic Securities هدف قیمت خود را در AbbVie از ۱۷۸.۰۰ دلار به ۱۶۲.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱ آگوست، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، آرگوس هدف قیمتی خود را در AbbVie از ۱۶۵.۰۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۴ آگوست، رتبه “خرید” را برای سهام قرار داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، شش نفر امتیاز نگهداری، نه نفر رتبه خرید و یک رتبه خرید قوی به سهام داده اند. به گزارش MarketBeat.com، AbbVie در حال حاضر دارای یک رتبه توافقی “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۵۹.۳۵ دلار است.

درباره شرکت AbbVie

(رتبه گرفتن)

AbbVie Inc کشف، توسعه، تولید و فروش دارو در سراسر جهان است. این شرکت HUMIRA، یک درمان تزریقی برای بیماری های خودایمنی و روده بهجت را ارائه می دهد. Skyrise برای درمان پسوریازیس متوسط ​​تا شدید در بزرگسالان. RINVOQ، یک مهارکننده JAK برای درمان آرتریت روماتوئید متوسط ​​تا بیش فعال در بیماران بزرگسال. IMBRUVICA برای درمان بیماران بزرگسال مبتلا به لوسمی لنفوسیتی مزمن (CLL)، لنفوم کوچک (SLL) و VENCLEXTA، یک مهار کننده BCL-2 که برای درمان بزرگسالان مبتلا به CLL یا SLL استفاده می شود، استفاده می شود. و MAVYRET برای درمان بیماران مبتلا به عفونت مزمن ویروس هپاتیت C ژنوتیپ ۱-۶.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی بر اساس محله AbbVie (NYSE: ABBV)

اخبار و نظرات روزانه AbbVie را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای AbbVie و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.