WealthPLAN Partners LLC 204 سهام DuPont de Nemours, Inc. (NYSE: DD) – Big 24 NewsWealthPLAN Partners LLC سهام خود را در DuPont de Nemours, Inc افزایش داده است. (NYSE: DD – Receive Rating) طبق آخرین ثبت ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۵.۹٪ افزایش یافت. این صندوق پس از تصاحب ۲۰۴ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۳۶۸۱ سهم از شرکت مواد اولیه را در اختیار داشت. دارایی WealthPLAN Partners LLC در DuPont de Nemours در پایان سه ماهه گذشته ۲۴۳۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام خود را در DD اضافه یا کاهش داده اند. شرکت خدمات مالی ماساچوست افزایش یافته است سهام MA در DuPont de Nemours در سه ماهه چهارم ۳۱.۴ درصد افزایش یافت. شرکت خدمات مالی ماساچوست در حال حاضر مالک ۱۹,۲۱۵,۸۷۶ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۱,۵۵۲,۲۶۰,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴,۵۸۶,۵۹۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Barrow Hanley Mewhinney & Strauss LLC دارایی خود در DuPont de Nemours را ۸۷۶۶.۵ درصد در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Barrow Hanley Mewhinney & Strauss LLC اکنون مالک ۴,۴۷۳,۵۸۰ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۳۶۱,۳۷۵,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۴,۴۲۳,۱۲۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Waverton Investment Management Ltd موقعیت خود را در سهام DuPont de Nemours 1269.3% در سه ماهه اول افزایش داد. Waverton Investment Management Ltd اکنون دارای ۱,۱۹۵,۵۹۱ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۸۷,۹۷۲,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱,۱۰۸,۲۷۴ سهم اضافی در طول دوره است. Nuveen Asset Management LLC موقعیت خود را در سهام DuPont de Nemours 10.1٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Nuveen Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۷۸۴۵۶۶ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۸,۵۷۴,۰۱۵ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۶۹۲,۶۰۹,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Standard Investments LLC موقعیت خود را در سهام DuPont de Nemours 15.4٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Standard Investments LLC اکنون پس از خرید ۷۵۰۰۰۰ سهم دیگر در این دوره، مالک ۵۶۲۵۰۰۰ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۴۵۴۳۸۸۰۰۰ دلار است. ۷۳.۳۳ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

عملکرد سهام DuPont de Nemours

NYSE DD روز سه شنبه با قیمت ۵۸.۰۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۲۹.۵۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۹.۴۱، نسبت قیمت به درآمد ۱.۸۵ و ۱.۴۲ بتا است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۶۰.۲۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶۹.۲۳ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۰، نسبت معاملات ۲.۸۲ و نسبت سریع ۲.۳۸ است. DuPont de Nemours, Inc. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۵۲.۵۶ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۸۵.۱۶ دلار بود.

DuPont de Nemours (NYSE: DD – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه‌شنبه، ۳ مه اعلام کرد. شرکت مواد اولیه سود هر سهم (EPS) را ۰.۸۲ دلار برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۰.۶۷ دلار در ۰.۱۵ دلار بود. DuPont de Nemours حاشیه سود خالص ۹.۷۹% و بازده سهام ۷.۸۸% داشت. این شرکت در این سه ماهه ۳.۲۷ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۳.۲۱ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۹۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷.۷ درصد کاهش داشته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که DuPont de Nemours, Inc. برای سال مالی جاری ۳.۳۴ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

DuPont de Nemours درآمد خود را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۴ سپتامبر پرداخت می شود. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، سود نقدی ۰.۳۳ دلار برای هر سهم دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۳۲ دلار و بازدهی ۲.۲۷٪ است. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۷ تیرماه می باشد. نسبت پرداخت DuPont de Nemours در حال حاضر ۴۴.۱۵ درصد است.

تغییر رتبه تحلیلگران

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی اخیرا گزارش های سهام را منتشر کردند. بارکلیز در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۱ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام DuPont de Nemours از ۷۸.۰۰ دلار به ۶۴.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۳۱ مارس، پوشش سهام DuPont de Nemours را در نظر گرفت. آنها یک رتبه بندی “نگهداری” در سهام صادر کردند. بانک آمریکا در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام DuPont de Nemours از ۷۷.۰۰ دلار به ۷۳.۰۰ دلار کاهش داد. گروه Credit Suisse در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای، قیمت ۸۱.۰۰ دلار را برای سهام DuPont de Nemours تعیین کرد. سرانجام، Mizuho در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۴ می، قیمت هدف خود را برای سهام DuPont de Nemours از ۱۰۱.۰۰ دلار به ۹۷.۰۰ دلار کاهش داد. چهار تحلیلگر سرمایه‌گذاری سهام را با رتبه‌بندی نگه‌داری رتبه‌بندی کرده‌اند، در حالی که ۱۲ نفر به شرکت رتبه خرید داده‌اند. طبق گفته MarketBeat، DuPont de Nemours دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۸۴.۱۳ دلار است.

نگاهی اجمالی به Dupont de Nemours

(رتبه گرفتن)

DuPont de Nemours Inc راه حل های مبتنی بر مواد و فناوری را در ایالات متحده، کانادا، آسیا و اقیانوسیه، آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه و آفریقا ارائه می دهد. در سه بخش الکترونیک و صنعتی، تحرک و مواد و آب و حفاظت فعالیت می کند. بخش الکترونیک و صنعت مواد و سیستم های چاپ را برای صنعت چاپ پیشرفته فراهم می کند. مواد و راه حل هایی برای ساخت نیمه هادی ها و مدارهای مجتمع که قسمت جلویی و پشتی فرآیند تولید را نشان می دهد.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط محله DuPont de Nemours (NYSE: DD)

اخبار و نظرات DuPont de Nemours Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران DuPont de Nemours و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.