Wealthspire Advisors LLC در حال فروش ۴۱۳۸ سهم از United Parcel Service, Inc. (NYSE: UPS) – Big 24 NewsWealthspire Advisors LLC سهام خود را در United Parcel Service, Inc کاهش داد. (NYSE: UPS – Receiving Rating) طبق آخرین پرونده ۱۳F آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۶۲.۹ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۴۱۳۸ سهم در طول سه ماهه، ۲۴۳۸ سهم از سهام شرکت حامل را در اختیار داشت. دارایی Wealthspire Advisors LLC در خدمات بسته بندی یونایتد ۵۲۳۰۰۰ دلار بر اساس آخرین پرونده های SEC ارزش گذاری شده است.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در UPS اضافه یا کاهش داده اند. Rational Advisors LLC دارایی خود را در United Parcel Service 126.4% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Rational Advisors LLC اکنون مالک ۱۲۰ سهم از سهام حامل به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۶۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. DB Fitzpatrick & Co در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در سهام United Parcel Service به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Curi Wealth Management LLC سهام جدیدی از سهام United Parcel Service را در سه ماهه آخر به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Cyrus J. Lawrence LLC سهام جدیدی از سهام United Parcel Service را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۰ هزار دلار خریداری کرد. سرانجام، Crewe Advisors LLC سهام جدیدی در سهام United Parcel Service در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۵۷.۸۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد قیمت خدمات بسته متحد

سهام NYSE: UPS در روز دوشنبه با قیمت ۱۹۶.۷۶ دلار افتتاح شد. United Parcel Service, Inc. کمترین قیمت در سال گذشته ۱۶۵.۳۴ دلار و بیشترین قیمت در سال گذشته ۲۳۳.۷۲ دلار بوده است. ارزش بازار این شرکت ۱۷۱.۹۲ میلیارد دلار، نسبت PE 15.80، نسبت PEG 1.73 و بتا ۱.۰۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۱۸۲.۸۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۹۴.۱۰ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۴۷، نسبت سریع ۱.۵۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۱۰ است.

United Parcel Service (NYSE: UPS – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۶ ژوئیه اعلام کرد. این اپراتور درآمد ۳.۲۹ دلاری به ازای هر سهم برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۳.۱۴ دلار در ۰.۱۵ دلار بود. United Parcel Service بازده حقوق صاحبان سهام ۷۶.۴۳ درصد و حاشیه خالص ۱۰.۹۲ درصد است. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲۴.۸۰ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۲۴.۵۹ میلیارد دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۰۶ دلار EPS داشت. درآمد United Parcel Service در سه ماهه نسبت به فصل مشابه سال قبل ۵.۹ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند United Parcel Service, Inc. 12.81 سود هر سهم برای سال جاری.

United Packet Services سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۱ شهریور ماه واریز خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار روز دوشنبه، ۱۵ آگوست، سود نقدی ۱.۵۲ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ توزیع این سود جمعه ۱۲ مرداد ماه می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۶.۰۸ دلار و بازده سود ۳.۰۹٪ است. نسبت پرداخت سود سهام United Parcel Service در حال حاضر ۴۸.۸۴ درصد است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، مدیرعامل کوین ام. وارن در معامله ای که در روز سه شنبه ۲ آگوست رخ داد، ۲۳۳۶۶ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۹۳.۳۱ دلار و در مجموع ۴۵۱۸۸۱.۴۶ دلار فروخته شد. این معامله در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. ۰.۱۲ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین شرکت تحقیقاتی اخیراً در مورد UPS اظهار نظر کردند. ولز فارگو و شرکت هدف قیمت سهام یونایتد پارسل سرویس را از ۲۷۰.۰۰ دلار به ۲۲۳.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۷ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به این شرکت اختصاص داد. گلدمن ساکس هدف قیمتی سهام یونایتد پارسل سرویس را از ۲۳۹.۰۰ دلار به ۲۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۷ ژوئن، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. BMO Capital Markets در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، هدف قیمتی سهام United Parcel Service را از ۲۲۵.۰۰ دلار به ۲۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “عملکرد بازار” را به سهام اختصاص داد. بانک آمریکا در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام United Parcel Service از ۲۰۴.۰۰ دلار به ۱۹۹.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، Susquehanna Bancshares هدف قیمتی خود را برای سهام United Parcel Service از ۲۱۸.۰۰ دلار به ۱۹۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، ۱۰ نفر امتیاز نگهداری، ۱۴ نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام داده اند. طبق گفته MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۲۱۵.۸۲ دلار است.

درباره خدمات پکیج متحد

(رتبه گرفتن)

United Parcel Service, Inc. خدمات ارسال پستی و بسته، باربری، تدارکات و خدمات مرتبط. از طریق دو بخش، بسته داخلی ایالات متحده و بسته بین المللی فعالیت می کند. بخش بسته های داخلی ایالات متحده تحویل به موقع نامه ها، اسناد، بسته های کوچک و پالت گذاری از طریق خدمات هوایی و زمینی ایالات متحده را ارائه می دهد.

داستان های توصیه شده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری UPS را نگه می دارند؟ برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای United Parcel Service, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: UPS – دریافت رتبه).

یک چهارم مالکیت شرکتی UPS (NYSE: UPS)

اخبار و نظرات روزانه United Parcel Service را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای United Parcel Service و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.