Wedbush Securities Inc. او ۵۱.۲۸ میلیون دلار در مایکروسافت موقعیت دارد. (NASDAQ: MSFT) – Big 24 NewsWedbush Securities Inc. او سهام خود را در مایکروسافت افزایش داد. (NASDAQ:MSFT–Received Rating) بر اساس آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، طی سه ماهه دوم ۳.۷ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۷۰۷۹ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۱۹۹۹۸۹ سهم از سهام غول نرم افزاری را در اختیار داشت. مایکروسافت تقریباً ۲.۸ درصد از دارایی های Wedbush Securities Inc. را تشکیل می دهد. این سهم را به سومین دارایی بزرگ تبدیل می کند. Wedbush Securities Inc. در مایکروسافت در پایان سه ماهه گذشته، ۵۱,۲۸۴,۰۰۰ دلار بود.

سایر صندوق های تامینی نیز اخیرا اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. بانک Norges یک موقعیت جدید در سهام مایکروسافت در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۲۴,۴۰۱,۹۴۰,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Aaron Wealth Advisors LLC دارایی خود را در مایکروسافت ۳۵۴۶۵.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Aaron Wealth Advisors LLC اکنون مالک ۲۰,۶۱۱,۱۴۰ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۶۶,۸۵۲,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۰,۵۵۳,۱۸۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. شرکت Vanguard Group ثبت شد موقعیت آن در مایکروسافت طی سه ماهه اول ۰.۹ درصد افزایش یافت. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۶۲۱,۵۹۸,۱۵۷ سهم از سهام این غول نرم افزاری پس از خرید ۵,۶۴۸,۰۹۵ سهم اضافی در این مدت ۱۹۱,۶۴۴,۹۲۷,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. بانک ملی سوئیس موقعیت خود را در سهام مایکروسافت ۱۳.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک ملی سوئیس اکنون مالک ۳۰,۸۹۳,۱۵۵ سهم از سهام غول نرم افزاری است که پس از خرید ۳,۷۵۷,۵۰۰ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۹,۵۲۴,۶۶۹,۰۰۰ دلار می رسد. در نهایت، Jennison Associates LLC سهام خود در سهام مایکروسافت را در سه ماهه اول ۱۳.۲ درصد افزایش داد. Jennison Associates LLC اکنون پس از خرید ۲۶۹۶۴۲۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۲۳,۰۹۲,۳۳۱ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۷,۱۱۹,۵۹۷,۰۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۶۹.۲۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر در مورد سهام MSFT نظر داده اند. سیتی گروپ هدف قیمتی سهام مایکروسافت را از ۳۳۰ دلار به ۳۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۷ جولای، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. Wolfe Research هدف قیمت سهام مایکروسافت را از ۳۲۰.۰۰ دلار به ۲۷۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. شرکای Redburn پوشش سهام مایکروسافت را در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۹ ژوئن آغاز کرد. آنها رتبه “خرید” و قیمت هدف ۳۷۰.۰۰ دلار را برای شرکت صادر کردند. کوین هدف قیمت سهام مایکروسافت را از ۳۳۰.۰۰ دلار به ۳۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، به سهام یک رتبه “ممتاز” اختصاص داد. سرانجام، گوگنهایم در گزارشی در روز جمعه ۱۲ آگوست شروع به پوشش سهام مایکروسافت کرد. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۲۹۲.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کرده اند. سه تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی نگهداری رتبه بندی کرده اند، در حالی که ۳۲ تحلیلگر به شرکت رتبه خرید داده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۳۲۵.۸۹ دلار است.

سهام مایکروسافت ۳.۹ درصد افزایش یافت

سهام MSFT روز سه شنبه با قیمت ۲۳۷.۵۳ دلار افتتاح شد. نسبت فعلی شرکت ۱.۷۸، نسبت سریع ۱.۷۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۸ است. شرکت مایکروسافت با ۲۱۹.۱۳ دلار کمترین قیمت ۱۲ ماهه و ۳۴۹.۶۷ دلار بالاترین قیمت ۱۲ ماهه را ثبت کرد. ارزش بازار سهام ۱.۷۷ تریلیون دلار، نسبت P/E 24.64، نسبت P/E 1.93 و بتای ۰.۹۷ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) شرکت ۲۶۵.۵۹ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۲۶۵.۰۹ دلار است.

مایکروسافت (NASDAQ:MSFT – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۶ جولای منتشر کرد. این غول نرم افزاری درآمد هر سهم را ۲.۲۳ دلار گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع ۲.۲۸ دلار (۰.۰۵ دلار) است. درآمد این شرکت برای سه ماهه ۵۱.۸۷ میلیارد دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵۲.۳۱ میلیارد دلار بود. مایکروسافت بازده سهام ۴۳.۳۱ درصد و حاشیه خالص ۳۶.۶۹ درصد داشت. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۱۷ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران جستجو از مایکروسافت انتظار دارند. ۱۰.۰۸ سود هر سهم برای سال جاری خواهد بود.

مایکروسافت سود خود را افزایش داد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز پنج شنبه ۱۷ آذر ماه پرداخت خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار روز پنجشنبه ۱۷ نوامبر سود نقدی ۰.۶۸ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۵ آبان می باشد. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی مایکروسافت ۰.۶۲ دلار است. این نشان دهنده سود سهام ۲.۷۲ دلار در سال و بازده سود ۱.۱۵٪ است. نرخ پرداخت مایکروسافت ۲۵.۷۳ درصد است.

تجارت خودی

در دیگر اخبار مایکروسافت، مدیرعامل کریستوفر سی. Capucella 5000 سهم از سهام مایکروسافت را در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر رخ داد فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶۶.۲۵ دلار و در مجموع ۱,۳۳۱,۲۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر ارشد بازاریابی اکنون صاحب ۱۰۹۸۳۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۹۲۴۴۱۰۱.۲۵ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در حال حاضر ۰.۰۵ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

پروفایل مایکروسافت

(رتبه گرفتن)

شرکت مایکروسافت نرم‌افزار، خدمات، سخت‌افزار و راه‌حل‌ها را در سراسر جهان توسعه می‌دهد، مجوز می‌دهد و پشتیبانی می‌کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: بهره وری و عملیات تجاری، ابر هوشمند و محاسبات شخصی بیشتر. بهره وری و فرآیندهای تجاری Office، Exchange، SharePoint، Microsoft Teams، Office 365 Security and Compliance، Microsoft Viva و Skype for Business را فراهم می کند. Skype، Outlook.com، OneDrive و LinkedIn. و Dynamics 365، مجموعه ای از راه حل های تجاری مبتنی بر ابر و در محل برای سازمان ها و واحدهای تجاری.

مقالات برگزیده

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای مایکروسافت (NASDAQ: MSFT)

اخبار و نظرات Microsoft Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران مایکروسافت و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.