WEF Bug Food – آیا به اندازه واکسن کووید ایمن است؟ – ۲۰ خبرگزاری برتر


هدف مجمع جهانی اقتصاد (WEF) این است که روزی انسان ها را از پروتئین های گوشتی پر از مواد مغذی جدا کرده و آنها را به رژیم های غذایی مبتنی بر حشرات و گیاهان سوق دهد. WEF ادعا می کند که این نوع جدید رژیم غذایی برای کنترل انتشار کربن و رسیدگی به رشد انفجاری جمعیت ضروری است.

ویدئویی از مجمع جهانی اقتصاد را در زیر تماشا کنید – “شما باید حشرات بخورید و خوشحال باشید” – در اینجا بیشتر بدانید.

فشار بزرگ ما برای شروع خوردن حشرات نجات سیاره است. جدول زیر نشان می دهد که چگونه حشرات گازهای گلخانه ای کمتری تولید می کنند، از مواد خام کمتری استفاده می کنند، به فضای کمتری برای تولید نیاز دارند و آب کمتری را به ازای هر واحد پروتئین جیره تولید شده مصرف می کنند.

فواید حشرات

برخی از شرکت ها با استفاده از سرنخ های مجمع جهانی اقتصاد، شروع به افزودن حشرات به محصولات غذایی خود کرده اند. تعدادی از این محصولات را در عکس ویژه این پست ببینید. این می تواند زمینه جدیدی از رشد باشد – شرکت های جدید زیادی وجود دارند که به صورت آنلاین غذای حشرات را تبلیغ می کنند – یکی را اینجا ببینید. مورد زیر یکی از موارد مورد علاقه من است.

مزرعه دیگر Entomo است. با افتخار که “مأموریت آنها این است که غذاهای مبتنی بر کریکت را به انتخاب شماره یک برای افرادی که علاقه مند به پروتئین با کیفیت بالا و پایدار هستند تبدیل کنند”، در واقع جیرجیرک های کامل بو داده شده را با طعم های مختلف، علاوه بر تولید پودر پروتئین کریکت، ارائه می دهند. ویدئوی زیر را که بینشی از امکانات تولید آنها ارائه می دهد را ببینید.

همه چیز عالی به نظر می رسد – به جز حضور این گزارش. کاربران توییتر در جستجوی تنقلات حشرات ادعا کرده‌اند که حشرات حاوی ماده‌ای به نام «کیتین» هستند که به درستی توسط روده انسان قابل هضم نیست، اما می‌تواند به بیماری‌هایی از جمله سرطان کمک کند. غافلگیر شدن

آیا گزارش فوق صحیح است؟ خوب، راستی‌آزمایی‌ها بیرون می‌آیند – اینجا را ببینید – با تولید بیشتر غذای حشرات، بیشتر تولید خواهد شد. مقالات دیگری در مورد خطرات و فواید وجود دارد – اینجا، اینجا و اینجا را ببینید.

اگر مجمع جهانی اقتصاد، سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل بگویند، خوب است. آنها بهترین منافع ما را در دل دارند. من مطمئن هستم که به اندازه واکسن های کووید ایمن است. به زودی هرگونه اظهار نظری بر خلاف آن از تمامی پلتفرم های رسانه های اجتماعی به عنوان “اطلاعات غلط” ممنوع خواهد شد… و بقیه را می دانید.

حالا سوپ مادرت را بخور و شاد باش.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.