Western Wealth Management LLC دارای ۴.۷۰ میلیون دلار سهام در AT&T است. (NYSE: T) – Big 24 NewsWestern Wealth Management LLC سهام خود را در AT&T Inc افزایش داد. (NYSE: T – Receive Rating) بر اساس آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، در سه ماهه دوم ۰.۵ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۱۱۴۶ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۲۲۴۷۲۷ سهم از سهام شرکت فناوری را در اختیار داشت. دارایی Western Wealth Management LLC در AT&T بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۴,۷۰۰,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران بزرگ نیز سهام این سهام را خرید و فروش کردند. Wealth Advisors در Tampa Bay LLC سهام خود در AT&T را ۱۱.۵ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Wealth Advisors of Tampa Bay LLC اکنون پس از خرید ۱۸۶۶۸ سهم اضافی در این دوره، ۱۸۰۸۵۴ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۳۷۹۱۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. All Season Financial Advisors Inc. این شرکت سهام خود را در سهام AT&T در سه ماهه دوم ۳.۶ درصد افزایش داد. All Season Financial Advisors Inc. او اکنون پس از خرید ۶۹۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته صاحب ۲۰۰۳۲ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۴۲۰۰۰۰ دلار است. Destiny Wealth Partners LLC سهام خود در سهام AT&T را در سه ماهه دوم ۲۲۷.۸ درصد افزایش داد. Destiny Wealth Partners LLC اکنون مالک ۱۵۰۳۰ سهم از سهام این شرکت فناوری است که پس از خرید ۱۰۴۴۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۱۵۰۰۰ دلار می رسد. LifePro Asset Management دارایی خود را در سهام AT&T 53.0٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. LifePro Asset Management اکنون دارای ۱۴۳۷۶ سهم از سهام این شرکت فناوری است که پس از خرید ۴۹۸۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۳۰۱۰۰۰ دلار ارزش دارد. سرانجام، Moseley Investment Management Inc. این شرکت سهام خود در سهام AT&T را در سه ماهه دوم ۱۰.۶ درصد افزایش داد. Moseley Investment Management Inc. او اکنون دارای ۱۴۶۵۷ سهم از سهام شرکت فناوری است که پس از خرید ۱۴۰۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۳۰۷۰۰۰ دلار ارزش دارد. ۵۲.۸۸ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از T. Wolfe Research هدف قیمت سهام AT&T خود را از ۲۷.۰۰ دلار به ۲۲.۰۰ دلار کاهش دادند و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص دادند. کوین هدف قیمت سهام AT&T را از ۲۷.۰۰ دلار به ۲۴.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ جولای، رتبه “عملکرد بازار” را به سهام اختصاص داد. Wells Fargo & Company در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام AT&T به ۲۲.۰۰ دلار کاهش داد. بارکلیز در گزارش تحقیقاتی روز جمعه ۲۲ جولای، رتبه سهام AT&T را از رتبه “اضافه وزن” به رتبه “هم وزن” کاهش داد و هدف قیمت این شرکت را از ۲۲.۰۰ دلار به ۲۰.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، Trust Financial در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام AT&T به ۲۱.۰۰ دلار کاهش داد. ۱۱ تحلیلگر پژوهشی امتیاز نگهداری و هفت نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. بر اساس داده های MarketBeat، این سهام دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۲۳.۴۱ دلار است.

عملکرد قیمت AT&T

T در روز جمعه با قیمت ۱۶.۰۱ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۱۴.۰۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۵.۸۹، نسبت قیمت به درآمد ۱.۸۸ و بتا ۰.۴۸ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۴، نسبت معاملات ۰.۷۰ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۶ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۷.۹۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۹.۹۶ دلار است. AT&T Corporation دارای کمترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۵.۸۵ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۱.۵۳ دلار است.

AT&T (NYSE: T – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه ۲۱ جولای منتشر کرد. این شرکت فناوری درآمد ۰.۶۵ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که از برآورد اجماع ۰.۶۰ دلار در ۰.۰۵ دلار بالاتر بود. این شرکت در این سه ماهه ۲۹.۶۴ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۲۹.۴۸ میلیارد دلار بود. حاشیه خالص AT&T 13.41 درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۳.۱۱ درصد بود. درآمد این شرکت نسبت به سال گذشته ۱۷.۱ درصد کاهش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۸۹ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. تحلیلگران سهام انتظار دارند شرکت AT&T Inc. برای سال جاری ۲.۵۴ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

AT&T سود سهام را کاهش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز دوشنبه ۱ آگوست پرداخت شده است. سرمایه گذاران بی سابقه روز دوشنبه ۱۱ جولای سود نقدی ۰.۲۷۷۵ دلاری به ازای هر سهم دریافت کردند. تاریخ تقسیم این سود جمعه ۱۷ تیرماه بود. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۱۱ دلار و بازدهی ۶.۹۳٪ است. نسبت پرداخت سود سهام AT&T در حال حاضر ۴۰.۸۱ درصد است.

نمایه AT&T

(رتبه گرفتن)

AT&T Inc خدمات ارتباطات، رسانه و فناوری را در سراسر جهان ارائه می دهد. بخش ارتباطات آن خدمات ارتباطات صوتی و داده ای بی سیم را ارائه می دهد. این شرکت تلفن‌ها، کارت‌های داده بی‌سیم، دستگاه‌های محاسباتی بی‌سیم، کیف‌های حمل، و دستگاه‌های هندزفری را از طریق فروشگاه‌های متعلق به شرکت، بازرگانان و فروشگاه‌های خرده‌فروشی شخص ثالث به فروش می‌رساند.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید سایر صندوق های تامینی T چه چیزی را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای AT&T Inc. (NYSE: T – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی بر اساس محله AT&T (NYSE: T)

اخبار و نظرات روزانه را از AT&T دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران AT&T و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.