Whittier Trust of Nevada دارای موقعیت ۳۴.۹۳ میلیون دلاری در Johnson & Johnson (NYSE: JNJ) است.بر اساس آخرین فرم ۱۳F ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شرکت Whittier Trust مستقر در نوادا، سهام خود را در Johnson & Johnson (NYSE: JNJ – Get Rating) در سه ماهه دوم ۳.۳ درصد افزایش داد. این شرکت پس از خرید ۶۳۵۹ سهم دیگر در این دوره، ۱۹۶۷۶۸ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. جانسون و جانسون تقریباً ۱.۴٪ از ویتیر تراست را تشکیل می دهد. از سبد سرمایه گذاری شرکت نوادا، سهام را در جایگاه دهم قرار داد. شرکت ویتیر تراست از شرکت نوادا دارایی‌های جانسون و جانسون در آخرین بایگانی آن در SEC، ۳۴,۹۲۹,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز سهام JNJ را خریداری و فروخته اند. RE Dickinson Investment Advisors LLC دارایی خود را در Johnson & Johnson 163.3% در طول سه ماهه اول افزایش داد. RE Dickinson Investment Advisors LLC اکنون مالک ۱۵۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۹۸ سهم اضافی در این دوره است. Morton Brown Family Wealth سهام خود در Johnson & Johnson را ۷۸.۰ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Morton Brown Family Wealth LLC اکنون مالک ۱۷۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۷۸ سهم اضافی در این مدت است. Advanced Research Investment Solutions LLC دارایی خود را در Johnson & Johnson 200.0% در طول سه ماهه اول افزایش داد. شرکت Advanced Research Investment Solutions LLC پس از به دست آوردن ۱۲۰ سهم دیگر در این مدت، اکنون ۱۸۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Professional Financial Advisors LLC دارایی خود در Johnson & Johnson را ۴۷.۹٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Professional Financial Advisors LLC اکنون مالک ۲۱۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار است، پس از به دست آوردن ۶۸ سهم اضافی در این مدت. سرانجام، جوزف پی. لوسیا و همکاران LLC سهام جدیدی در جانسون و جانسون در طول سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۸۰۰۰ دلار به دست آورد. ۶۸.۵۹ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

عملکرد قیمت جانسون و جانسون

سهام جانسون اند جانسون در روز جمعه به ۱۶۸.۷۱ دلار باز شد. جانسون اند جانسون با ۱۵۵.۷۲ دلار پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر و ۱۸۶.۶۹ دلار بالاترین قیمت در ۵۲ هفته را ثبت کرد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۱۶۴.۸۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۷۲.۶۲ دلار است. نسبت سریع شرکت ۱.۱۷، نسبت معاملات ۱.۴۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۷ است. ارزش بازار سهام ۴۴۳.۵۷ میلیارد دلار، نسبت P/E 23.50، نسبت P/E 3.25 و بتای ۰.۵۶ است.

جانسون اند جانسون (NYSE: JNJ – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه‌شنبه، ۱۸ اکتبر منتشر کرد. این شرکت ۲.۵۵ دلار سود به ازای هر سهم در این سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۴۹ دلار در ۰.۰۶ دلار بود. شرکت جانسون اند جانسون دارای حاشیه سود خالص ۱۹.۹۵ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۵.۳۲ درصد بود. این شرکت در سه ماهه قبل ۲۳.۷۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۲۳.۴۴ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۶۰ دلار EPS داشت. درآمد فصلی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱.۹ درصد افزایش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند که جانسون اند جانسون درآمد هر سهم را برای سال جاری ۱۰.۰۵ گزارش کند.

جانسون اند جانسون اعلام کرد که هیئت مدیره آن برنامه بازخرید سهام را از چهارشنبه ۱۴ سپتامبر آغاز کرده است که به شرکت اجازه می دهد ۵.۰۰ میلیارد دلار سهام خود را بازخرید کند. این مجوز خرید این امکان را به شرکت می دهد که ۱.۲ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد خریداری کند. برنامه های بازخرید سهام عموماً نشانه ای از این است که مدیریت یک شرکت معتقد است سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

اعلامیه سود سهام جانسون و جانسون

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که روز سه شنبه ۲۴ آذرماه واریز می شود، اعلام کرد. سهامداران رکورد در روز سه شنبه، ۲۲ نوامبر، ۱.۱۳ دلار به ازای هر سهم سود دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود دوشنبه ۲۱ نوامبر است. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۵۲ دلار و بازده سود ۲.۶۸٪ است. نسبت پرداخت جانسون و جانسون در حال حاضر ۶۲.۹۵٪ است.

تجارت داخلی در جانسون و جانسون

در خبری دیگر، پیتر فاسولو معاون رئیس جمهور در معامله ای که در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر رخ داد، ۲۲۸۶۴ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۴.۵۰ دلار و در مجموع ۳۷۶۱۱۲۸ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۱۴۶۷۶ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۸۸۶۴۲۰۲ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است، فاش شده است. در حال حاضر ۰.۳۵ درصد سهام متعلق به خودی های شرکت است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از تحلیلگران بر سهام JNJ تأثیر گذاشتند. گروه UBS در گزارشی در روز پنجشنبه ۲۱ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای Johnson & Johnson از ۱۸۵.۰۰ دلار به ۱۸۰.۰۰ دلار کاهش داد. بانک آمریکا قیمت هدف خود را برای جانسون اند جانسون از ۱۸۵ دلار به ۱۷۸ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز جمعه ۱۴ اکتبر به این شرکت رتبه “خنثی” اختصاص داد. مورگان استنلی قیمت هدف خود را در Johnson & Johnson از ۱۷۴.۰۰ دلار به ۱۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. بارکلیز در روز دوشنبه، ۱۷ اکتبر، گزارشی از جانسون و جانسون را در یادداشتی تحقیقاتی آغاز کرد. آنها رتبه “هم وزن” و قیمت هدف ۱۷۵ دلاری را برای شرکت صادر کردند. سرانجام، Wells Fargo & Company قیمت هدف خود را برای Johnson & Johnson از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۱۹۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت داد. شش تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری، پنج نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام این شرکت داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای رتبه «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۸۴.۲۵ دلار است.

درباره جانسون و جانسون

(رتبه گرفتن)

جانسون و جانسون، همراه با زیرمجموعه های خود، به تحقیق، توسعه، تولید و فروش طیف گسترده ای از محصولات بهداشتی در سراسر جهان می پردازد. بخش سلامت مصرف کننده این شرکت محصولات مراقبت از نوزاد را تحت برندهای JOHNSON’S و AVEENO Baby ارائه می دهد. محصولات مراقبت از دهان لیسترین محصولات بهداشتی/زیبایی پوست تحت AVEENO، CLEAN & CLEAR، DR.

مقالات برگزیده

یک چهارم مالکیت شرکتی جانسون و جانسون (NYSE: JNJ)

اخبار و نظرات روزانه جانسون و جانسون را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران جانسون و جانسون و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.