WINTON GROUP Ltd 8,118 سهم Compañía Cervecerías Unidas SA (NYSE: CCU) را خریداری کرد – Big 24 Newsبر اساس آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، WINTON GROUP LLC موقعیت خود را در سهام Compañía Cervecerías Unidas SA (NYSE: CCU – دریافت رتبه) در سه ماهه دوم ۶۵.۰٪ تقویت کرد. این شرکت پس از خرید ۸۱۱۸ سهم دیگر در این دوره، ۲۰۶۱۵ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی WINTON GROUP Ltd در Compañía Cervecerías Unidas در پایان آخرین دوره گزارش ۲۶۰,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Advisor Group Holdings Inc. این شرکت سهام جدیدی از سهام Compañía Cervecerías Unidas را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. MQS Management LLC موقعیت خود را در سهام Compañía Cervecerías Unidas 16.3٪ در طول سه ماهه دوم تقویت کرد. MQS Management LLC اکنون پس از خرید ۱۶۶۴ سهم دیگر در این مدت، مالک ۱۱۸۷۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۵۰۰۰۰ دلار است. Freestone Capital Holdings LLC سهام جدیدی در سهام Compañía Cervecerías Unidas در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۱۶۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. Connor Clark و Lone Investment Management Ltd. سهام جدیدی در Compañía Cervecerías Unidas در سه ماهه اول به قیمت ۱۹۰۰۰۰ دلار خریداری کردند. در نهایت، SG Americas Securities LLC سهام جدیدی در Compañía Cervecerías Unidas در طول سه ماهه دوم به ارزش ۲۱۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. در حال حاضر ۱۷.۸۹ درصد سهام در اختیار مؤسسات سرمایه گذاری است.

United Breweries Price Performance Company

سهام Compañía Cervecerías Unidas روز دوشنبه با قیمت ۱۱.۲۲ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۷، نسبت سریع ۱.۴۷ و نسبت معاملاتی ۲.۰۴ است. ارزش بازار این شرکت ۲.۰۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱.۵۷ و بتای ۰.۷۶ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای کسب و کار ۱۰.۷۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱.۶۸ دلار است. Compañía Cervecerías Unidas SA به ۹.۳۱ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۹.۰۹ دلار به بالاترین سطح ۵۲ هفته اخیر رسید.

تحلیلگران اهداف جدیدی را برای قیمت تعیین می کنند

چند کارگزاری اخیرا در مورد CCU اظهار نظر کرده اند. HSBC طی یک یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۴ نوامبر، Compañía Cervecerías Unidas را از رتبه «خرید» به رتبه «نگهداری» کاهش داد و قیمت هدف شرکت را از ۱۵.۰۰ دلار به ۱۳.۰۰ دلار کاهش داد. JPMorgan Chase & Co. Compañía Cervecerías Unidas در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۸ سپتامبر، هدف قیمت این شرکت را از ۱۲.۰۰ دلار به ۱۳.۰۰ دلار از رتبه “کم وزنی” به رتبه “خنثی” افزایش داد. سرانجام، StockNews.com در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۲ اکتبر، Compañía Cervecerías Unidas را پوشش داد. آنها رتبه “خرید” را در سهام صادر کرده اند.

ویژگی های شرکت United Breweries

(دریافت رتبه)

Compañía Cervecerías Unidas SA به عنوان یک شرکت نوشیدنی در شیلی، آرژانتین، بولیوی، کلمبیا، پاراگوئه و اروگوئه فعالیت می کند. این شرکت در سه بخش شیلی، تجارت بین‌المللی و شراب فعالیت می‌کند. این شرکت آبجوهای الکلی و غیر الکلی را تحت برندهای دارای مجوز و دارای مجوز تولید و به فروش می رساند و محصولات پرنود ریکارد را در فروشگاه های خرده فروشی غیر سوپرمارکتی توزیع می کند.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری CCU نگهداری می کنند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Compañía Cervecerías Unidas SA (NYSE: CCU – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت شرکتی بر اساس محله Compañía Cervecerías Unidas (NYSE: CCU)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای Compañía Cervecerías Unidas Daily – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Compañía Cervecerías Unidas و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.