Wolverine Asset Management LLC موقعیت خود را در Deere & Company کاهش داد (NYSE: DE)


بر اساس آخرین فرم ۱۳F کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، شرکت Wolverine Asset Management LLC از سهام خود در Deere & Company (NYSE: DE – Get Rating) در سه ماهه اول ۵۴.۵ درصد کاهش داد. این صندوق پس از فروش ۳۰۰۰ سهم در طول سه ماهه، ۲۵۰۰ سهم از شرکت محصولات صنعتی را خریداری کرد. ارزش دارایی‌های Wolverine Asset Management LLC در Deere & Company 1,038,000 دلار از آخرین پرونده‌های SEC است.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. مدیریت ثروت نوست. LLC سهام جدیدی در سهام Deere & Company در سه ماهه اول به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. Bell Investment Advisors Inc سهام خود را در Deere & Company 120.0% در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت مشاوران سرمایه گذاری بل اکنون ۸۸ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی پس از خرید ۴۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۳۰۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. بانک نیوهمپشایر سهام جدیدی در Deere & Company در سه ماهه اول به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Amplius Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در Deere & Company در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Crewe Advisors LLC دارایی خود را در Deere & Company 3233.3 درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Crewe Advisors LLC اکنون مالک ۱۰۰ سهم از سهام این شرکت محصولات صنعتی است که پس از خرید ۹۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار می رسد. ۶۷.۳۵ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین شرکت تحقیقاتی در مورد DE نظر داده اند. مورگان استنلی هدف قیمت سهام Deere & Company را از ۴۵۲.۰۰ دلار به ۴۱۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه ۱۸ جولای منتشر شد، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. رابرت دبلیو بیرد هدف قیمت سهام Deere & Company را از ۴۸۷.۰۰ دلار به ۴۴۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز یکشنبه، ۲۲ می منتشر شد، به سهام رتبه “ممتاز” را اختصاص داد. گروه Credit Suisse در گزارشی که در روز سه شنبه ۱۹ جولای منتشر شد، قیمت هدف ۳۹۳.۰۰ دلار را برای سهام Deere & Company تعیین کرد. اوپنهایمر هدف قیمتی خود را برای سهام Deere & Company از ۴۱۹.۰۰ دلار به ۳۶۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۸ جولای، رتبه “برتر” را برای سهام قرار داد. سرانجام، کوین در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۷ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام Deere & Company از ۳۹۶.۰۰ دلار به ۳۴۲.۰۰ دلار کاهش داد. هفت تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری و ۱۱ تحلیلگر رتبه خرید سهام را ارزیابی کرده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، Deere & Company در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۳۹۹.۵۶ دلار است.

شرکت Derry & Co 3.5 درصد رشد کرد

سهام DE در روز جمعه به ۳۴۳.۱۸ دلار باز شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۰۴.۸۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۷.۹۰، نسبت قیمت به درآمد ۱.۰۹ و ۱.۰۸ بتا است. نسبت فعلی شرکت ۲.۰۷، نسبت سریع ۱.۷۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۷۲ است. Deere & Company با ۲۸۳.۸۱ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۴۴۶.۷۶ دلار به بالاترین سطح در ۱۲ ماه گذشته رسید. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳۲۶.۶۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۳۶۶.۱۸ دلار است.

Deere & Company (NYSE: DE – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۰ مه منتشر کرد. این شرکت محصولات صنعتی ۶.۸۱ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۶.۶۵ دلاری تحلیلگران با ۰.۱۶ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۱۲.۰۳ میلیارد دلار درآمد داشت که در مقایسه با برآورد اجماع ۱۳.۱۶ میلیارد دلاری. حاشیه سود خالص Deere & Company 12.99% و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۳.۵۸% بود. درآمد سه ماهه Deere & Company نسبت به سال قبل ۹.۴ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، سود هر سهم این شرکت ۵.۶۸ دلار بود. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند که Deere & Company برای سال مالی جاری ۲۳.۳ سود به ازای هر سهم گزارش کند.

Deere & Company سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز دوشنبه ۸ آگوست پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۳۰ ژوئن، سود سهام ۱.۱۳ دلار را منتشر خواهند کرد. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی Deere & Company 1.05 دلار است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۹ خرداد می باشد. این نشان دهنده سود ۴.۵۲ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۱.۳۲ درصدی است. بازده سود سهام Deere & Company در حال حاضر ۲۳.۵۸ درصد است.

فروش داخلی در Deere & Company

در اخبار دیگر برای Deere & Company، جان اچ استون، خودی، ۱۷۱۴۵ سهم سهام را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه، ۲۶ مه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴,۳۲۱.۰۷ دلار و ارزش کل ۷۴,۰۸۴,۷۴۵.۱۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، خودی ها اکنون ۲۱۰۸۷ سهم در این شرکت به ارزش ۹۱,۱۱۸,۴۰۳.۰۹ دلار دارند. این معامله در یک پرونده نظارتی با SEC فاش شد که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. ۰.۲۴ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

مشخصات شرکت گوزن و شرکا

(رتبه گرفتن)

Deere & Company تجهیزات مختلفی را در سراسر جهان تولید و توزیع می کند. این شرکت در چهار بخش فعالیت می کند: تولید و کشاورزی دقیق، کشاورزی خرده مالکی، ساخت و ساز و جنگلداری و خدمات مالی. بخش تولید و کشاورزی دقیق، تراکتورهای متوسط، کمباین، برداشت پنبه، دروگر نیشکر، کمباین جلویی، لودر نیشکر، اسکرابر تراکتور، تجهیزات شخم و بذر، و همچنین تجهیزات کاربردی از جمله سمپاش را ارائه می دهد. و ماشین آلات مدیریت مواد مغذی و آماده سازی خاک برای غلات.

مقالات برگزیده

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری DE را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین اسناد Deere & Company (NYSE:DE – دریافت رتبه) ۱۳F و معاملات داخلی دیدن کنید.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Deere & Company (NYSE: DE)اخبار و نظرات Deere & Company Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Deere & Company و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.