Woodward Diversified Capital LLC موقعیت خود را در شرکت مایکروسافت افزایش داده است. (NASDAQ: MSFT) – Big 24 NewsWoodward Diversified Capital LLC سهام خود را در شرکت مایکروسافت افزایش داد. (NASDAQ:MSFT–Received Rating) بر اساس آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) طی سه ماهه دوم ۱.۲ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۲۶۹ سهم دیگر در این مدت، ۲۲ هزار و ۳۹۰ سهم از این غول نرم افزاری را در اختیار داشت. مایکروسافت حدود ۴.۴ درصد از پرتفوی Woodward Diversified Capital LLC را تشکیل می دهد و این سهام را پنجمین سهام بزرگ می کند. دارایی Woodward Diversified Capital LLC در مایکروسافت در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 5,750,000 دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. شرکت مدیریت سرمایه گذاری دانشگاه تگزاس ثبت نام کرد سهام تگزاس A.M در سهام مایکروسافت ۱۳۱۶.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش یافت. دانشگاه تگزاس در تگزاس AM Investment Management اکنون دارای ۸۵ سهم از سهام غول نرم افزاری است که پس از خرید ۷۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار می رسد. Monumental Financial یک موقعیت جدید در سهام مایکروسافت در سه ماهه اول به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. توبهام دارایی سهام مایکروسافت را ۱۵۴۰۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. توپام پس از خرید ۱۵۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۵۵ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۴۸۰۰۰ دلار است. Artemis Wealth Advisors LLC یک موقعیت جدید در سهام مایکروسافت در سه ماهه اول به ارزش ۶۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Newfound Research LLC سهام خود را در سهام مایکروسافت ۲۵.۴٪ در طول سه ماهه دوم افزایش داد. Newfound Research LLC اکنون دارای ۲۹۶ سهم از سهام غول نرم افزاری است که پس از خرید ۶۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۷۶۰۰۰ دلار ارزش دارد. سرمایه گذاران نهادی ۶۹.۲۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت داخلی در مایکروسافت

در اخبار دیگر، مدیرعامل کریستوفر سی. Capucella 5000 سهم از سهام مایکروسافت را در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر رخ داد فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۲۶۶.۲۵ دلار و ارزش کل ۱,۳۳۱,۲۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر بازاریابی اکنون دارای ۱۰۹۸۳۷ سهم در شرکت به ارزش ۲۹۲۴۴۱۰۱.۲۵ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. ۰.۰۵ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

اخیراً چندین تحلیلگر سهام در مورد سهام اظهار نظر کرده اند. گروه UBS هدف قیمت سهام مایکروسافت را از ۳۳۰.۰۰ دلار به ۳۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۰ اکتبر، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. Barclays قیمت هدف خود را برای سهام مایکروسافت از ۳۱۰.۰۰ دلار به ۲۹۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، رتبه “اضافه وزن” را به این شرکت اختصاص داد. Stifel Nicolaus هدف قیمت سهام مایکروسافت را از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۲۹۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه به این شرکت رتبه “خرید” اختصاص داد. بیسیک ریسرچ در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۳ آگوست، رتبه “نگهداری” را مجددا منتشر کرد و قیمت هدف ۲۸۰.۵۰ دلار را برای سهام مایکروسافت تعیین کرد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. در گزارش تحقیقاتی روز چهارشنبه، هدف قیمت سهام مایکروسافت از ۳۰۵.۰۰ دلار به ۲۷۵.۰۰ دلار کاهش یافت. سه تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و ۳۰ نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۳۰۳.۰۵ دلار است.

سهام مایکروسافت ۴.۰ درصد افزایش یافت

نزدک: MSFT در روز جمعه با قیمت ۲۳۵.۸۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱.۷۶ تریلیون دلار، نسبت P/E 25.42، نسبت P/E 2.13 و بتای ۰.۹۷ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۸، نسبت سریع ۱.۷۵ و نسبت معاملات ۱.۷۸ است. شرکت مایکروسافت به ۲۱۹.۱۳ دلار به پایین ترین سطح پنجاه و دو هفته اخیر و ۳۴۹.۶۷ دلار به بالاترین سطح در ۵۲ هفته گذشته رسید. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۲۴۷.۴۰ دلار و SMA 200 روزه ۲۶۱.۶۰ دلار است.

مایکروسافت (NASDAQ: MSFT – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۵ اکتبر منتشر کرد. این غول نرم افزاری درآمد ۲.۳۵ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۲.۳۰ دلاری تحلیلگران تا ۰.۰۵ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۵۰.۱۲ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۴۹.۷۰ میلیارد دلار برآورد کردند. حاشیه خالص مایکروسافت ۳۴.۳۷ درصد و بازده سهام ۴۲.۷۷ درصد بود. درآمد مایکروسافت نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۱۰.۶ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۲۷ دلار EPS درآمد داشت. تحلیلگران انتظار دارند که مایکروسافت. برای سال مالی جاری ۹.۷۲ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

مایکروسافت سود خود را افزایش داد

این شرکت به تازگی سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۶ آذر ماه واریز می شود. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۷ نوامبر، ۰.۶۸ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۵ آبان می باشد. این یک تغییر مثبت نسبت به درآمد سه ماهه قبلی مایکروسافت ۰.۶۲ دلاری است. این نشان دهنده سود سهام ۲.۷۲ دلار در سال و بازده سود ۱.۱۵٪ است. درصد پرداخت مایکروسافت در حال حاضر ۲۶.۷۲ درصد است.

پروفایل مایکروسافت

(رتبه گرفتن)

شرکت مایکروسافت نرم‌افزار، خدمات، سخت‌افزار و راه‌حل‌ها را در سراسر جهان توسعه می‌دهد، مجوز می‌دهد و پشتیبانی می‌کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: بهره وری و عملیات تجاری، ابر هوشمند و محاسبات شخصی بیشتر. بهره وری و فرآیندهای تجاری Office، Exchange، SharePoint، Microsoft Teams، Office 365 Security and Compliance، Microsoft Viva و Skype for Business را فراهم می کند. Skype، Outlook.com، OneDrive و LinkedIn. و Dynamics 365، مجموعه ای از راه حل های تجاری مبتنی بر ابر و در محل برای سازمان ها و واحدهای تجاری.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری MSFT را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت مایکروسافت، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: MSFT – رتبه بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای مایکروسافت (NASDAQ: MSFT)

اخبار و نظرات Microsoft Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران مایکروسافت و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.