Ziegler Capital Management LLC دارایی خود را در Vanguard Small-Cap ETF افزایش می دهد (NYSEARCA: VB)به گزارش HoldingsChannel.com، Ziegler Capital Management LLC سهام خود را در Vanguard Small-Cap ETF (NYSEARCA: VB – Get Rating) طی سه ماهه دوم ۱۶۰.۰ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۳۷۲۵ سهم اضافی در طول دوره، ۶۰۵۳ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی Ziegler Capital Management LLC در یک ETF Vanguard Small-Cap طبق جدیدترین پرونده های SEC ارزشی معادل ۱,۰۶۶,۰۰۰ دلار دارد.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز دارایی های خود از VB را اصلاح کرده اند. Lehman & Derafelo Financial Resources LLC یک موقعیت جدید در سهام Vanguard Small-Cap ETF در طول سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. مشاوران سرمایه گذاری جکسون گرنت سهام جدید Vanguard Small-Cap ETF را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۴۳۰۰۰ دلار خریداری کردند. Barron Financial Group LLC سهام خود در Vanguard Small-Cap ETF را طی سه ماهه اول ۱۱۲.۶ درصد افزایش داد. بارون فایننشال گروپ LLC اکنون پس از خرید ۱۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۳۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۰۰۰۰ دلار است. روزنبرگ متیو همیلتون موقعیت خود را در سهام Vanguard Small-Cap ETF طی سه ماهه اول ۴۵۲.۳ درصد افزایش داد. روزنبرگ متیو همیلتون اکنون مالک ۲۴۳ سهم از سهام این شرکت است که پس از به دست آوردن ۱۹۹ سهم دیگر در این مدت، ارزش آن ۵۲۰۰۰ دلار است. در نهایت، Gradient Investments LLC موقعیت خود را در سهام Vanguard Small-Cap ETF 4085.7% در طول سه ماهه دوم افزایش داد. Gradient Investments LLC اکنون مالک ۲۹۳ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۵۲۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۸۶ سهم اضافی در طول دوره است.

عملکرد سهام در ETF پیشتاز با کلاه کوچک

NYSEARCA: VB روز سه شنبه با قیمت ۱۷۵.۷۵ دلار افتتاح شد. Vanguard Small-Cap ETF با ۱۶۹.۳۸ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۲۴۱.۰۶ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۹۰.۸۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۹۲.۳۵ دلار است.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VB را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات خودی برای Vanguard Small-Cap ETF (NYSEARCA: VB – Get Rating).

مالکیت نهادی توسط بخش ETF پیشتاز Small-Cap (NYSEARCA: VB)

اخبار و نظرات را برای Vanguard Small-Cap ETF Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Vanguard Small-Cap ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.