دست کم 9 زندانی ریکرز که توسط هوچول آزاد شده اند دوباره بازداشت شده اند

دست کم 9 زندانی ریکرز که توسط هوچول آزاد شده اند دوباره بازداشت شده اند


هوچول اخیراً برای 9 زندانی در جزیره رایکرز کارت آزادی صادر کرده و آنها را دوباره دستگیر کرده است.

در میان کسانی که مجوز آزاد 17 سپتامبر را خنثی کردند ، یکی از رهبران معروف باند بود. به گفته منابع نیویورک PD و نیروی انتظامی ، وی از کوئینز نه تنها دارای یک اسلحه پر شده ، بلکه همچنین برای رشوه دادن به یک جنایتکار در راه بازگشت به زندان متهم شده است.

استفان “استفان” گیلیام ، 26 ساله ، یکی از کارکنان Queensbridge است که به قفل کردن شماره گروه معروف است و در 43 مورد از جمله 23 جنایت دستگیر شده است.

دو هفته پس از آزادی ، مقامات می گویند که وی توسط پلیس گیلیام در ساعت 21:45 شب در 29 سپتامبر 2004 ، در گوشه ای از خیابان 31 و خیابان 21 در کوئینز ، به اتهام سرعت زیاد از پنجره های یک بی ام و کشیده شد. منابع می گویند مأموران پلیس که به آنها پاسخ دادند حکم دستگیری وی را در ارتباط با تخلفات راهنمایی و رانندگی پیدا کردند. پلیس بعداً بی ام و را تفتیش کرد و در صندلی عقب یک عدد اسلحه کولت .32 پیدا کرد.

گیلیام به داشتن سلاح و همکارش ، پسر عموی 27 ساله شان گیلیام متهم شد.

سپس استفن گیلیام موفق شد حتی بیشتر زمین بخورد.

وقتی از افراد مسلح 114 مورد سال قرار گرفت ، گیلیام گفت: “چگونه می توانیم از شر آن خلاص شویم؟” پلیس گفت.

پلیس گفت که مامور دستگیری بعداً گیلیام را در سلول بازداشتی پیدا کرد ، جایی که گیلیمام به او پول داده است تا بتوانید اسلحه را بردارید. “من می توانم 20000 دلار بگیرم. من فقط 3000 دلار گرفتم. شما می توانید مرا به خانه ببرید ، من داخل می روم و آن را به شما می دهم.”

او بعداً سعی کرد این پیشنهاد را شیرین کند و گفت: “من می توانم مواد مخدر بفروشم و به شما کاهش بدهم.” این افسر با سرپرستان تماس گرفت و گیلیام را متهم به رشوه دادن به یک کارمند دولتی کرد.

هوچول گفت به دلیل بحران در رایکرز هیچ زمانی برای انتظار وجود ندارد.
پل مارتینکا

گیلیام پس از دستور 17 سپتامبر از زندان آزاد شد.

هوچول قبل از امضای قانون ، “قانونی کم و بیش” را اعلام کرد که از نقض مقررات منع رفت و آمد جلوگیری می کند یا آزمایش مواد مخدر یا الکل مثبت است و از ممانعت دولت از قرار ملاقات با وکلای آنها جلوگیری می کند. این حرکت قرار است از 1 مارس آغاز شود.

هوچول گفت که به دلیل بحران در رایکرز زمانی برای انتظار وجود ندارد و گزارش های خشونت و هرج و مرج کنترل نشده در مجموعه زندان های عظیم را “بسیار نگران کننده” خواند. در میان اذعان اخیر وینسنت شیرالدی ، کمیسر اصلاح شهر مبنی بر اینکه در شرایط کنونی نمی توان به اقدامات اصلاحی برنامه ریزی شده دست یافت ، وی دستور انتقال نزدیک به 200 زندانی از رایکرز را صادر کرد.

هوچول گفت که زندانیان به دلیل جنایات خود “محکوم شده اند” و “نمی خواهند زندانی شوند”.

PD نیویورک گفت حداقل هشت سوار دیگر که به دستور هوچول آزاد شده بودند در سه هفته گذشته دوباره دستگیر شده اند.

جرالد ادواردز ، 34 ساله ، از هارلم ، در 18 سپتامبر به دلیل سوءاستفاده های جزئی در یک فروشگاه خرده فروشی Groomers Park ، و جروم فریس ، 41 ساله ، از منهتن ، 20 سپتامبر در Duane Reid ، ایستگاه پن بازداشت شدند. پلیس گفت. به گفته پلیس ، یک روز بعد ، باباتونده ویگینز ، 51 ساله ، از بروکلین ، در میدتاون به اتهام داشتن مواد مخدر و دنی سوتو ، 27 ساله ، از بروکلین در 24 سپتامبر به ظن سرقت مغازه دستگیر شدند.

به گفته پلیس ، در 2 اکتبر ، دیوید پورث ، 55 ساله ، از برانکس ، سه نفر را به دلیل بی احترامی به خشونت خانگی بازداشت کرد. به گفته پلیس ، دونالد استنلی ، 57 ساله ، از کوئینز ، در همان روز به دلیل تهدید سهل انگاری ، سوء رفتار جنایی ، نگهداری مواد مخدر و رانندگی وسیله نقلیه به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر متهم شد. به گفته پلیس ، مایکل هریس ، 55 ساله ، از Hempstead ، LI ، در 3 اکتبر در ارتباط با سرقت در کارخانه غذا در منهتن دستگیر شد. مقامات می گویند جان هندرسون ، 58 ساله ، از بروکلین ، 5 اکتبر در شهر به اتهام ارتکاب کلاهبرداری در CVS دستگیر شد.

به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش تعداد زندانیان در شهرداری ، شهردار و بلاسیو حداقل هفت زندانی ریکر را از برنامه آزادی اولیه آزاد کردند – به استثنای آزادی اولیه هوچول. هایزنر اصرار داشت که پرندگان زندان از زندان هایی که بر اساس رویه های قبلی جایی برای خشونت وجود ندارد آزاد شوند. به گفته مقامات ، هیچ یک از این هفت نفر تاکنون بازداشت نشده اند.

بخش 180A قانون اصلاحی ایالتی ، که به شهردار اجازه می دهد افراد خاصی را در یک برنامه آزادی تحت نظارت آزاد کند ، برای آزادی حدود 180 زندانی در Rikers واجد شرایط است. فرایند تصمیم گیری درباره اینکه چه کسی باید دوباره محافظت شود هفته گذشته به پایان رسید.

کمیته پلیس درموت شیعه از برنامه های آزادی زودهنگام ده ها تن از زندانیان ریکرز از زندان های غیرقابل کنترل انتقاد کرد و گفت که زندانیان “سخت تلاش کردند تا وارد شوند”.

در اینجا برخی از زندانیان Rickers که اوایل ماه گذشته توسط سیاستمداران فقط برای بازداشت مجدد آزاد شدند ، آورده شده است:

گیلیام با دستور 17 سپتامبر از رایکرز آزاد شد ، فرماندار هوچول دستور آزادی فوری 191 نفر را به اتهام نقض فنی در زندان داد."
استفان “استفان” گیلیام ، 26 ساله ، یکی از اعضای ستاد مسکن کوئینزبریج است و به تیم بدون قفل معروف است.

استفان “استفان” گیلیام ، 26 ساله ، از کوئینز

 • قبلاً 43 نفر بازداشت شده اند ، از جمله 23 جرم از حمله و حمل سلاح.
 • او 12 روز قبل از بازداشت مجدد آزاد شد.
 • شب 29 سپتامبر 2004 ، گیلیام توسط پلیس در خیابان 31 و خیابان 21 در کلینز پس از اتهام سرعت زیاد در شیشه های بی ام و 2004 اش دستگیر شد. به گفته منابع ، پلیس دستور بازداشت وی را به دلیل نقض قوانین راهنمایی و رانندگی پیدا کرد ، خودرو را بازرسی کرد و در صندلی عقب یک قبضه هفت تیر پیدا کرد. گیلیام به داشتن سلاح گرم متهم شد و بعداً قصد رشوه دادن به یک افسر را داشت.
در 2 اکتبر ، دیوید پورث ، 55 ساله ، از برانکس ، سه نفر را به اتهام افترا در ارتباط با خشونت خانگی دستگیر کرد.
در 2 اکتبر ، دیوید پورث ، 55 ساله ، از برانکس ، سه نفر را به اتهام افترا در ارتباط با خشونت خانگی دستگیر کرد.

دیوید پرات ، 55 ساله ، از برانکس

 • پیش از این 1 بازداشت برای جرائم جزئی انجام شده در مارس 2020.
 • 15 روز آزاد قبل از دستگیری مجدد.
 • به گفته پلیس ، وی در 28 سپتامبر با نقض دستور امنیتی وارد آپارتمانی در برانکس جنوبی شد و قربانی ناشناس خود را مورد ضرب و شتم و خفه قرار داد. به گفته پلیس ، وی در 2 اکتبر مجدداً با نقض دستور وارد آپارتمان شد.
جرالد ادواردز
جرالد ادواردز

جرالد ادواردز ، 24 ساله ، از هارلم

 • 22 بازداشت از جمله جنایت ، سرقت و سرقت در سال 2006.
 • یک روز قبل از بازداشت مجدد آزاد شد.
 • پلیس می گوید ادواردز ، که ادعا می شود در 18 سپتامبر کیف زن 50 ساله را در پارک گرومرز جارو کرده است ، به اتهامات جزئی محکوم شد.
باباتونده ویگینز
باباتونده ویگینز

برو تولین ویگینز ، 51 ساله ، از بوکلین

 • از دزدان دریایی بزرگ تا غارتگران ، 21 Priors به ​​1995 باز می گردد.
 • چهار روز قبل از دستگیری آزاد شد.
 • به گفته پلیس ، ویگینز در 21 سپتامبر هنگام کشیدن لوله شیشه ای در نبش خیابان هشتم و خیابان 44 وست دستگیر شد و متهم به داشتن مواد مخدر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *