نماینده جان کاتکو معتقد است که زنجیره تامین مسئله امنیت ملی را مطرح می کند

نماینده جان کاتکو معتقد است که زنجیره تامین مسئله امنیت ملی را مطرح می کند


جان کاتکو ، عضو کمیته امنیت داخلی (R-NY) هشدار می دهد که تأخیر در توزیع هدایا برای تعطیلات می تواند عواقب جدی برای زنجیره تامین داشته باشد و معتقد است که می تواند بر امنیت ملی تأثیر بگذارد.

حزب جمهوری خواه نیویورک می گوید ایالات متحده باید در تولید لوازم حیاتی مانند داروهای اضطراری ، تجهیزات حفاظتی شخصی ، تراشه های نیمه هادی مورد استفاده در خودروها و لوازم الکترونیکی خودکفا باشد.

“بله ، این یک مشکل است که هدایای کافی برای کریسمس وجود ندارد ، اما نگرانی اصلی تراشه های رایانه ای است ، نگرانی واقعی این است که مطمئن شویم که در مواقع بحرانی داروهای مورد نیاز خود را داریم ، نگرانی اصلی این است که تجهیزات محافظ شخصی را ذخیره کنیم. و غیره این برای اقتصاد ما بسیار مهم است و برای امنیت سرزمین مادری ما بسیار مهم است و به نظر می رسد که این دولت بازی می کند و به نظر می رسد که این مذاکرات مورد انتظار نیست و در حال بحث است. ”

جان کاتکو گفت زنجیره های تأیید تأیید می کنند که ایالات متحده باید در تولید کالاهایی مانند داروها و تجهیزات حفاظتی شخصی در مواقع اضطراری خودکفا باشد.
AP

وی گفت: “ما مجبور شدیم تجهیزات حفاظتی شخصی را که از کشورهای دیگر فرستاده شده بود پرواز کنیم زیرا این تجهیزات را نداشتیم. داروی ما ، بیشتر پنی سیلین مورد استفاده در ایالات متحده در سیراکوز تولید می شد و اکنون تمام پنی سیلین در ساحل تولید می شود. وقتی به زنجیره تأمین فکر می کنید ، آن چیزی که در قفسه ها وجود دارد مهم نیست ، آن چیزی است که برای ما در مورد امنیت ملی ، زیرساخت های حیاتی و بقا در مواقع بحرانی مهم است. ”

کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن برای “تأکید بر موضوعات زنجیره تامین که در کنگره بر آن تاکید داشتیم” کافی است و معتقد است که تصمیم برای تعطیلی خط لوله Keystone XL یک اشتباه خودخواسته بوده است. عرضه نفت و دسترسی به ایالات متحده.

بگذارید مثالی برای شما بزنم – ما اکنون نفت وارد می کنیم. کاری که آنها با ما کردند تعطیلی خط لوله کیستون ، منبع اصلی استقلال نفت و انرژی بود که به وضوح زنجیره تامین است. اکنون باید دوباره از جایی دیگر نفت بخریم. ”

وی گفت: شما می دانید که آنها فکر می کنند آنها باید حاکمان جهان باشند و می دانید ، ما تا حدی باید باشیم ، اما ما باید مراقب خودمان باشیم و این را اداره نخواهیم کرد. ”

جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن برای تأکید بر مسائل زنجیره تامین کافی بوده است.
جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای تاکید بر مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

کاتکو افزود که معتقد است فشار دولت برای افزایش مالیات بر شرکت ها می تواند شرکت ها را از تولید کالاهای قاطع در داخل بازدارد ، و افزود: تجدید نظر مالیاتی گسترده توسط GOP در سال 2017 باعث شد شرکت ها تجارت خود را به ایالات متحده برسانند.

ما باید مشوق های اقتصادی مناسبی را برای شرکت ها ایجاد کنیم تا آن را به خانه بازگردانند. دولت بایدن در مورد افزایش مالیات بزرگ برای شرکت ها صحبت می کند ، آنها همان کاری را می کنند که قبل از زنده ماندن انجام می دادند – آنها به دریا می روند. آنها شروع به بازگشت به خانه کردند و وقتی مالیات را کاهش دادیم ، می خواستیم آن را ادامه دهیم. اگر فکر می کنید که زنجیره تامین مشکل دارد ، منتظر بمانید و ببینید اگر آنها تصمیم بگیرند مالیات را آنطور که فکر می کنند افزایش دهند ، چه اتفاقی می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *