Red’s Eats In Wiscasset در سریال نتفلیکس نمایش داده می شود – باب خبر


Red's Eats in Wiscasset در سریال نتفلیکس نمایش داده خواهد شد

صاحب Red’s Eats، Debbie Gagnon، روز دوشنبه، سپتامبر، در کنار فیل روزنتال، ستاره فیلم “Somebody Feed Phil” می ایستد. ۶. روزنتال در حین فیلمبرداری فصل جدید سریال خود در نتفلیکس از کلبه محبوب غذاهای دریایی بازدید کرد. عکس از Debbie Gagnon

کلبه معروف غذای دریایی ویسکاست، Red’s Eats، در برنامه نتفلیکس «Somebody Feed Phil» که فصل پنجم آن چهارشنبه به نمایش درآمد، نمایش داده خواهد شد.

سپتامبر گذشته یک گروه فیلمبرداری از Red’s Eats دیدن کردند تا قسمتی از مستند غذا و سفر را با بازی نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی، فیل روزنتال، فیلمبرداری کنند.

این برنامه روزنتال را دنبال می کند که او غذاهای محلی را در شهرهای سراسر جهان امتحان می کند. فصل گذشته شامل بازدید از سانفرانسیسکو، سنگاپور، ریودوژانیرو و هاوایی بود.

روزنتال بیشتر به خاطر کارش در «همه ریموند را دوست دارند»، «مربی» و «فیلم سیمپسون» می شناسند.

دبی گانیون، مالک Red’s Eats در بیانیه ای گفت: “ما از دیدار فیل بسیار مفتخر و متواضع هستیم.” او گفت که فیل، همسرش مونیکا و فرزندانشان «خیلی سرگرم کننده بودند».

او گفت: «کل خدمه فوق‌العاده بودند و حضور در «Somebody Feed Phil» بسیار عالی و فوق‌العاده هیجان‌انگیز بود.

این اولین نمایش نتفلیکس است که Red’s Eats در آن نمایش داده می‌شود، اما صاحبان آن‌ها با دیدن افراد مشهور یا مستندسازی بیگانه نیستند.

گانیون که در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد، گفت که Red’s Eats به بازیگر تام کروز، موسیقی‌دان لیونل ریچی و سرآشپز اندرو زیمرن خدمت کرده است. این نقطه عطف همچنین در برنامه شبکه غذایی و کانال سفر، “فهرست زیمرن” نمایش داده شده است.

Red's Eats in Wiscasset در سریال نتفلیکس نمایش داده خواهد شد

دبی گانیون، مالک Red’s Eats در کنار مونیکا هوران، که همسرش فیل روزنتال را همراهی می کرد، ایستاده است. هوران بیشتر برای بازی در نقش امی در سریال «همه ریموند را دوست دارند»، یک کمدی کمدی تلویزیونی که توسط روزنتال ساخته و نوشته شده است، شناخته می شود. عکس از Debbie Gagnon


از فرم زیر برای بازنشانی رمز عبور خود استفاده کنید. وقتی حساب ایمیل خود را ارسال کردید، ایمیلی با کد بازنشانی ارسال می کنیم.

«قبلی

نجاری Bowdoinham و گیوه ساز در گالری هنری محلی نمایش داده می شود