تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای اکثر مردم ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت های تفریحی است که از آنها لذت می برند. این امر باعث می شود افراد با برنامه ورزشی بمانند. کلاسهای رقص کاردیو بسیار محبوب هستند ، از نظر اجتماعی رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین کلاس های تناسب اندام رقص است و در سراسر کشور محبوب است. این گیاه دارای مزایای سلامتی سنتی قلب و عروق است و به دلیل سرگرمی و هیجان یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد است. برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey که بدانند آیا این برنامه برای آنها مناسب است ، ما تاریخچه مختصری از برنامه را اضافه کرده ایم!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی مرتبط با رقص کلمبیایی است که تأثیرات مختلف رقص بین المللی را با جنبش هنرهای رزمی ترکیب می کند ، یک برنامه تناسب اندام که به هیچ وجه انجام نمی شود. این یک برنامه بسیار سریع ، سرگرم کننده و چاق شکن است که سالانه بیش از 12 میلیون نفر در آن شرکت می کنند. از همه مهمتر ، حرکات ZUMBA® را می توان به راحتی از سطح مبتدی به سطح متخصص تغییر داد و آنها را برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی در دسترس قرار داد.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در تعجب هستند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود که در اواسط دهه 1990 رخ داد. بیتو هنگام تدریس در کلاس ایروبیک متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید بندهای اتومبیل خود را تعویض کند. بنابراین ، بتو به جای آیرودینامیک سنتی و تکراری ، با هدایت کلاس متمرکز بر رقص و حرکت دادن دانش آموزان شگفت انگیز خود ، انفجاری ایجاد کرد.

در حالی که شامل تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات سبک بالیوود است ، ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد و جذابیت جهانی تری به آن می بخشد.

بیتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را اصلاح و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک کلاس تناسب اندام جداگانه آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات رضایت بخش” زمانی رخ داد که بتو با دو تن دیگر از علاقه مندان به تناسب اندام ، آلبرتو آلبرتو پرلمن و آلبرتو آژیون ملاقات کرد. این گروه سه گانه ایروبیک مربوط به رقص را اصلاح کردند و آن را “زومبا” نامیدند ، اگرچه این نام معنی خاصی نداشت ، اما یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز بود. این ترکیب به زودی شروع شد و در سالن های بدنسازی و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان تبدیل به یک جزء اصلی شد!

برخلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® طوری طراحی شده است که کالری سوزی را تا حد ممکن به طور مثر کاهش دهد و تا حد ممکن تأثیر کمی بر شرکت کنندگان بگذارد. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی مناسب باشد ، حتی در همان کلاس که آن را برای یک سالن بدنسازی با منابع محدود عالی می کند. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاق هستیم که به همه اعضا در رسیدن به اهداف تناسب اندام مانند کاهش وزن ، افزایش تحرک روزانه خود یا بهبود استقامت و ظرفیت قلبی عروقی کمک کنیم. ما از سرگرمی و چشم انداز ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *